לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3847 מאמרים 1168 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עלות צילומים לאירועים קטנים

פורסם בתאריך 02/05/2022      /      נכתב ע"י המרכז לצילום אומנותי

באחת הפגישות שלי עם לקוחות אחת מהן סיפרה לי על איך התרגשה מאירוע קטן של בר מצווה של בן אחותה למרות שהאירוע היה קטן. את אותה אישה פגשתי כשהיא הגיעה מארצות הברית לבקר את הבת שלה שילדה בן ואני נתבקשתי לצלם אותו יחד איתה גם למזכרת. ההתרגשות שלה סיקרנה אותי ושאלתי אותה מדוע היא אהבה את אותו האירוע? לתומי חשבתי שזה מאחר שהיא התגעגעה למשפחתה אך היה משהו באווירה שהיתה באולם הייתה המומה מאיך כמות קטנה של אנשים יחסית לאירועים אחרים הרימו את האירוע.

שיא ההתרגשות שלה הינו הרגע שאמא שלה שרה לנכד שיר במרוקאית וזה החזיר אותה לילדות שלה. האקטים הסמליים של האירוע כמו טקס החינה גרם לה לרקוד וניכר היה שהיא נהנתה. ועוד יותר לקבל תמונות למזכרת מהאירוע שאותם הגדילה ותלתה בביתה שבארצות הברית ובמהלך יומה היא נזכרת בזכרונות כשהיא עוברת ליד התמונות. כיום אירועים ממש גרנדיוזים ועושה רושם שבעלי האירוע עושים תחרות מי מבזבז יותר כסף, למי היו יותר מוזמנים ושוכחים באמת למה נועדו האירועים. צריך להבין שכל אירוע בין אם הוא גדול או קטן שווה להנציחו כי אינכם יודעים את ההתרגשות והגעגוע אשר יציפו אותכם לאחר זמן מה שתצפו בתמונות מהאירוע ותיזכרו בזמנים ההם כי זו גם ההיסטוריה שלכם וגם תיעוד אישי שלכם.

אחד האירועים הקטנים הוא אירוע ברית מילה שלרוב נחגג בחיק המשפחה הכי קרובה וההתרגשות מהתוספת למשפחה הינה גדולה. באירוע כזה חובה להזמין צלם לברית כי זה גם אירוע ראשון של התינוק והוא ירצה לראות את ימיו הראשונים בעולם. יש לציין שאירועים קטנים הם עד 100 מוזמנים ועלותם 1200-1800 שקל לצילום ממש מקצועי. יש לציין שישנם גם אירועי חתונה שהם מוגדרים אירועים קטנים אולם שם האירוע יקר יותר מכיוון שיש שם צילומי חוץ של החתן והכלה בסלון כלות וכן צילומי חוץ שנערכים בים או בטבע ובמקומות שהזוג מכיר או שיש למקום משהו סמלי מבחינת הזוג. וכן שעות הצילום ארוכות יותר מברית מילה שנמשך בערך שעתיים. יש לציין שלא כלולים כאן דפוס כמו אלבום דיגיטלי.

כשאתם רוצים לבחור צלם אירועים אתם צריכים להבין מה הצרכים שלכם מכיוון שישנם כמה חבילות צילום ורצוי להתייעץ עם הצלם להתאמת החבילה שאתם באמת צריכים על מנת לא לקחת דברים מיותרים.  כשמדובר באירוע חתונה ואירועים גדולים שהם מן הסתם נמשכים יותר זמן מברית מילה אז  עדיף לקחת הצלם בסכום גלובלי (ללא הגבלת זמן) סכום כזה יכול להגיע לכ 2500 שקל מאחר שהוא מכסה יותר שעות ויותר שטח ולכן בברית למשל זה לא משתלם כי הברית הינו אירוע קצר של כ3 שעות בלבד. חבילות צילום כוללות יותר מצלם אחד מכיוון שבדרך כלל מבקשים גם צלם סטילס וגם וידאו וישנם לכן זה מצריך יותר כח אדם ויותר מצלמות וציוד במקום. הערה חשובה: בדקו גם מה ניסיונו של הצלם, טיב הציוד לא פחות חשוב והאם יש לו גיבוי לציוד שלו למקרה שיתקלקל באמצע ואז לא ישארו לכם זכרונות, לא פחות חשוב שהציוד גיבוי שלו יהיה ברמה כמו הציוד הראשי.

35 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת המרכז לצילום אומנותי
צילום וידאו לברית בפתח תקווה המרכז לצילום אומנותי בפתח תקווה הינו מקום שמרכז תחתיו את כל סוגי הצילום לאירועים. מהאירוע הכי קטן כמו יום הולדת ובריתות ועד לכנסים עסקיים ואירועי חברה
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 2 חודשים 2 שבועות