לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רישיון נשק

כל כמה זמן מחדשים רישיון נשק?

פורסם בתאריך 08/05/2022      /      נכתב ע"י niritb

המצב הביטחוני בישראל הוא אף פעם לא רגוע לאורך תקופה ארוכה. העובדה כי בכל כמה חודשים מתרחש פיגוע טרור במקום כזה או אחר ברחבי הארץ, גורמת לאזרחים רבים לרצות להחזיק נשק בכדי שיוכלו להגן על עצמם ועל הסובבים אותם במקרה של אירוע ביטחוני. אם בעבר נשיאת נשק הייתה מצויה יותר בקרב אזרחים שגרו מעבר לקו הירוק ביישובים הסמוכים ליישובים פלסטינאים, כיום שפיגועי הטרור נכנסים אל תוך עומק מדינת ישראל גם תושבים אחרים בוחרים להוציא רישיון נשק. תהליך ההוצאה של רישיון לנשק הוא תהליך ארוך ודורש התעסקות רבה, ורק אזרח שעומד בקריטריונים המלאים של האגף לרישוי כלי ירייה במשרד לביטחון פנים יכול לקבל רישיון לנשק.

כיצד מתבצע חידוש לרישיון נשק?

פעם ב – 3 שנים מקבל כל בעל רישיון לנשק דרישה עבור חידוש רישיון נשק, בשביל לוודא שהוא עדיין כשיר ומתאים להחזקה של נשק במקום רגיש כמו מדינת ישראל.את התזכורת לגבי הצורך בחידוש הרישיון מקבלים באמצעות הודעה לטלפון הנייד או באמצעות הדואר האלקטרוני. את חידוש הרישיוןאפשר לבצע החל מ - 3 חודשים לפני סיום תוקף הרישיון הקיים ועד לסיום תוקפו בפועל.חידוש הרישיון יתבצע אך ורק לאחת תשלום אגרת חידוש הרישיון, ולאחר שנבדק כי בעל הרישיון עדיין עומד בתנאים להחזקת רישיון לכלי ירייה. בנוסף, יש לצרף הצהרת בריאות חתומה בידי רופא משפחה בשביל להוכיח שהמצב הרפואי של המבקש עדיין תקין.

מה קורה אם מפספסים את המועד לבקשת החידוש?

אם קרה ולא הספקתם להסדיר את חידוש הרישיון עד סיום התוקף של הרישיון הקיים שלכם, עליכם לסור במהרה אל תחנת המשטרה הקרובה אל מקום מגורכם ולהפקיד את כלי הנשק שברשותכם. לאחר מכן עליכם ללכת ולהסדיר את הטפסים הרלוונטיים במשרד לביטחון פנים, ורק לאחר מכן תוכלו לחזור אל תחנת המשטרה ולקבל בחזרה את כלי הנשק שלכם. ולכן, כדאי מאוד שלא לחכות עם חידוש הרישיון לרגע האחרון, ועם קבלת ההודעה על הצורך בחידוש הרישיון יש לבצע את כלל הפעולות הנדרשות במהירות האפשרית ולא התמהמהות.

47 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת niritb
מידע על מערכת ERP העבודה שנעשית באמצעות מערכות תוכנה בעסקים וארגונים, מתבצעת במקרים רבים על ידי אוסף של תוכנות ומערכות אשר כל אחת מהם אחראית לחלק נפרד בפעילותו של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
מה המשכורת של הנדסאי תוכנה? כולם רוצים להגיע להייטק אבל יודעים מצוין שללא לימודים בבית ספר מוכר ובעל מוניטין טובים כמו בית הספר להנדסאים, קשה מאוד להגיע לזה באמצע החיים ורק בזכות קורסים קצרים ולא מעמיקים.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 1 שבועות 4 ימים
מערכות סולאריות, העתיד של כולנו להתקין מערכות סולאריות בישראל זה רעיון כל כך פשוט וכל כך טבעי לאקלים הישראלי עד שזה כמעט לא הגיוני להשתמש בחשמל אותו מספקת חברת החשמל הממשלתית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים
כיצד לכלוך וזיהום מזיקים למערכת הסולארית? לא רק לכלוך ומזהמים הנישאים באוויר ישפיעו על ייצור אנרגיה מהמערכת הסולארית, אלא גם יפגעו בתאים הסולאריים עצמם.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שבועות 1 ימים
יום גיבוש בלתי נשכח אחד הדברים החשובים ביותר להצלחתו של כל עסק או מקום עבודה, הוא מצב הרוח של העובדים. כאשר העובדים אוהבים את מקום העבודה שלהם, שמחים לבוא אליו, ונמצאים בקשר חברי אחד עם השני, תפוקת העבודה שלהם עולה פלאים
פורסם בקטגוריית פנאי, לפני 3 שבועות 1 ימים