לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3018 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בניית אתר רספונסיבי

פורסם בתאריך 10/05/2016      /      נכתב ע"י yortem

אנחנו נמצאים בשנת 2016, הטכנולוגיה מתקדמת במהירות על הרבה יותר ממה שהיא הייתה מתקדמת פעם. היום מה שהולך חזק זה כל התחום הוירטואלי וביניהם תחום אתרי האינטרנט. אנשים משתמשים באתרי אינטרנט לכל מטרה, הן במטרות לא חשובות כמו מקור הנאה וקריאה, עדכון באתרי חדשות ובין במטרות חשובות יותר בחיים כמו גישה לחשבון הבנק, שימוש במייל ועוד… עם זאת, אנחנו אמנם לא שמים לב לזה, אבל שינוי גדול חל בחיינו במהלך 6 השנים האחרונות. יותר ויותר אנשים משתמשים בסלולרי שלהם על מנת לגשת לאתרי אינטרנט ולכן נדרש מאתרי אינטרנט להתאים את עצמם למצב ולהתאים את הגלישה באתר שלהם לכל פלטפורמה ולכל רזולוציה. השינוי הזה נקרא רספונסיביות ואתרי אינטרנט שמותאמים לנייד נקראים אתרי אינטרנט רספונסיביים. בניית אתר רספונסיבי לא שונה מבניית אתר רגיל, רק שהחלק הרספונסיבי בבניה הוא שימוש ב-CSS המתאים מבחינת אחוזים ועוד שלל אופציות כמו תפריט שנעלם ומוחלף באמצעות תפריט נגלל כדי שיהיה קל לתפעל את האתר במסכים קטנים שאין בהם מקום להציג את כל התוכן או שאי אפשר להציג את התוכן בצורה קטנה מאוד ולא קריאה. אתר רספונסיבי הוא אתר הכרחי היום וכל מי שלא מתאים את עצמו למצב החדש עלול למצוא את עצמו מפסיד כניסות רבות לאתר ואף "זוכה" ליחס שלילי ממנועי החיפוש שבסך הכל רוצים בטובת הגולשים שלהם שימצאו את התוצאות הטובות ביותר עבורם וכמובן, מי שנכנס מהטלפון הנייד ורואה אתר אינטרנט לא רספונסיבי יצא ממנו מהר ויחפש אתר שכן נוח לגלוש בו.

אתר רספונסיבי או אתר מותאם?

1014 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 6 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 10 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 9 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 8 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 7 חודשים