לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בניית אתר רספונסיבי

פורסם בתאריך 10/05/2016      /      נכתב ע"י yortem

אנחנו נמצאים בשנת 2016, הטכנולוגיה מתקדמת במהירות על הרבה יותר ממה שהיא הייתה מתקדמת פעם. היום מה שהולך חזק זה כל התחום הוירטואלי וביניהם תחום אתרי האינטרנט. אנשים משתמשים באתרי אינטרנט לכל מטרה, הן במטרות לא חשובות כמו מקור הנאה וקריאה, עדכון באתרי חדשות ובין במטרות חשובות יותר בחיים כמו גישה לחשבון הבנק, שימוש במייל ועוד… עם זאת, אנחנו אמנם לא שמים לב לזה, אבל שינוי גדול חל בחיינו במהלך 6 השנים האחרונות. יותר ויותר אנשים משתמשים בסלולרי שלהם על מנת לגשת לאתרי אינטרנט ולכן נדרש מאתרי אינטרנט להתאים את עצמם למצב ולהתאים את הגלישה באתר שלהם לכל פלטפורמה ולכל רזולוציה. השינוי הזה נקרא רספונסיביות ואתרי אינטרנט שמותאמים לנייד נקראים אתרי אינטרנט רספונסיביים. בניית אתר רספונסיבי לא שונה מבניית אתר רגיל, רק שהחלק הרספונסיבי בבניה הוא שימוש ב-CSS המתאים מבחינת אחוזים ועוד שלל אופציות כמו תפריט שנעלם ומוחלף באמצעות תפריט נגלל כדי שיהיה קל לתפעל את האתר במסכים קטנים שאין בהם מקום להציג את כל התוכן או שאי אפשר להציג את התוכן בצורה קטנה מאוד ולא קריאה. אתר רספונסיבי הוא אתר הכרחי היום וכל מי שלא מתאים את עצמו למצב החדש עלול למצוא את עצמו מפסיד כניסות רבות לאתר ואף "זוכה" ליחס שלילי ממנועי החיפוש שבסך הכל רוצים בטובת הגולשים שלהם שימצאו את התוצאות הטובות ביותר עבורם וכמובן, מי שנכנס מהטלפון הנייד ורואה אתר אינטרנט לא רספונסיבי יצא ממנו מהר ויחפש אתר שכן נוח לגלוש בו.

אתר רספונסיבי או אתר מותאם?

1432 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 7 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים