לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3847 מאמרים 1168 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפול והרפייה בעזרת עיסוי טווינא

פורסם בתאריך 16/05/2022      /      נכתב ע"י MikeNargilla

עיסוי טווינא

לאחר עיסוי מפנק מטופלים רבים הסובלים מתופעת מנהרת כף היד מדווחים כי הם חשים הקלה משמעותית בתסמינים.

לפי מחקרים שנערכו בשנת 2010, נמצא כי אנשים שנהנו מעיסוי טווינא מקצועי בשילוב עם דיקור סיני נהנה מתוצאות טובות יותר לעומת מטופלים שקיבלו טיפול תרופתי לתופעה.

יש הטוענים כי עיסוי הטווינא מתאר מעין שילוב בין שיאצו (שיטת עיסוי יפנית עתיקה) ובין דיקור סיני.

מטפלים ממליצים לשלב בין עיסוי טווינא לטיפול באמצעות דיקור סיני, בכדי לייעל את ההשפעות של עיסוי בקריות ולהביא לשיפור משמעותי במצב.

בעוד עיסויים במרכז אחרים שמים לעצמם למטרה לשפר את זרימת הדם ולהביא לשלווה ורוגע, עיסויים במרכז אלו מבקשים לתרום בכל הקשור להזרמת האנרגיה בגוף.

השם “טווינא” מגיע משתי המילים שמסמלות פעולות של הטיפול בשפה הסינית - “טווי” פירושו “לדחוף”, בעוד ש”נא” פירושו “לתפוס או ללחוץ”.

העיסוי מתבצע בעיקר בעזרת שמן (שקדים, סומסום, זרעי ענבים ועוד), אך ניתן גם לשדרג את הטיפול באמצעות משחות בעלות תכונות ריפוי (על גפי אזורים ספציפיים), כגון: שמנים ארומתיים, קרמים, משחות סיניות, קמפור, וולטרן ועוד.

 עבודה מול קבוצות מטופלים מיוחדות - תהליכי עבודה מול אוכלוסיות מטופלים ייחודיות כמו ספורטאים, נשים בהריון וילדים; היכרות עם הקשיים הבריאותיים האופייניים לכל אוכלוסייה ועם טכניקות הטיפול שמתאימות לה.

איך למצוא מטפל מוסמך ומקצועי?

באתר AAAA, ניתן למצוא את מיטב המטפלים והמטפלות, אותם מטפלים מוסמכים בכל הקשור להרפיית הגוף והעלמת כאב וחוסר פונקציונליות. 

את המעסים ניתן למצוא בכל מקום בארץ, עיסוי בתל אביב, עיסוי בחיפה ועוד.

91 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת MikeNargilla