לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3067 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חניה לאופניים

חניה לאופניים - למה אין מספיק?

פורסם בתאריך 11/05/2016      /      נכתב ע"י yortem

מוסדות ציבור נועדו בשביל לשרת את הציבור ואנשים רבים עוברים ושבים ומגיעים לקבל את השירותים בביטוח לאומי, בבנייני העיריה, ובמקומות אחרים ולשם כך בדרך כלל יש לא מעט מקומות חניה לרכבים מחוץ לאזורים אלו, אך עם זאת, יש כאלו שלא זוכים למקומות חניה ייעודיים והם רוכבי האופניים. רוכבי האופניים נאלצים להחנות את  האופניים שלהם במקומות מאולתרים, על יד עצים, מעקי בטיחות ומקומות נוספים שלא בדיוק מאפשרים להם בטיחות ונוחות וזה צריך להשתנות. מוסדות הציבור יכולות לדאוג לרוכבי האופניים בקלות רבה, כל שעליהן לעשות הוא להקצות להם מקומות חניה במקום כמה חניות של רכבים. במקום שבו חונים 2 רכבים ניתן באמצעות מתקני החניה המתאימים לאפשר חניה ל-8 זוגות אופניים ואפילו יותר. אז למה לא עושים את זה? ובכן, לא רק שהמודעות לצרכיהם של רוכבי האופניים לא גבוהה כל כך בימינו, למרות שחל שיפור בשנים האחרונות, אלא גם שמבחינת תקצוב לא זוכים רוכבי האופניים להשקעה מרובה לא רק בתשתיות של חניה אלא בתשתיות כלליות של הערים הגדולות ומסלולי אופניים חיוניים לא נבנים. יש מקומות בהם יש מתקני חניה לאופניים והוכח שזה יעיל ובטיחותי ואפילו משפר את הנוף של העיר ומראה את התקדמותה בתחומים רבים. נקווה שביום מן הימים נזכה לראות שינוי של ממש בתחום הנוחות של רוכבי האופניים ושהתשתיות במקומות בערים הגדולות שבהם יש שימוש רב באופניים ישופרו.

לא יודעים מה זה מתקני חניה? << הכנסו למאמר.

1317 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים