לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש בלתי נשכח

פורסם בתאריך 09/06/2022      /      נכתב ע"י niritb

אחד הדברים החשובים ביותר להצלחתו של כל עסק או מקום עבודה, הוא מצב הרוח של העובדים. כאשר העובדים אוהבים את מקום העבודה שלהם, שמחים לבוא אליו, ונמצאים בקשר חברי אחד עם השני, תפוקת העבודה שלהם עולה פלאים, והם יבצעו את העבודה בשמחה וביעילות, וללא תלונות. ואכן, חברות מכל העולם כבר מבינות שעריכה של יום גיבוש חוויתי, גורמת לחיבור בין העובדים, וגורמת להם לאהוב את מקום העבודה ולעבוד יותר טוב. אמנם, כל מי שניסה לארגן או ארגן יום גיבוש לעובדים יודע, כי לא תמיד קל למצוא רעיון ליום גיבוש, שיהיה משהו יוצא דופן וייזכר לעובדים כחוויה בלתי נשכחת, שהיה שווה לחכות לה.

 

פרודרייב – מסלול המרוצים המושלם עבור יום כייף לעובדים

דרך נפלאה להעביר יום חוויתי עם העובדים שלכם ולארגן להם בקלות יום כייף שלא ישכח במהרה, היא לערוך להם יום גיבוש באמצעות חברת פרודרייב. מדובר על חברה אשר מציעה נהיגת מרוצים במסלול מרוצים אמיתי, המתאימה לכל קבוצת עובדים. במהלך יום הגיבוש ישבו אנשי פרודרייב עם העובדים שלכם, ילמדו אותם דברים מרתקים הקשורים לעולם המרוצים, ויאפשרו להם לחוות כנראה בפעם הראשונה את חווית האדרנלין המתפרץ ברגע שלוחצים על דוושת הגז של מכונת המרוץ. בזכות הלמידה המקדימה הנערכת על ידי נהגי מרוצים וותיקים ומנוסים, העובדים שלכם יוכלו להנות מחוויה של נהיגת מרוצים ולשלוט על הכלי בצורה טובה בתוך זמן לא רב.

 

למי מתאים עריכת יום גיבוש במסלול המרוצים של פרודרייב?

כל חברה שרוצה לשמור על מצב רוח טוב בין העובדים ומחליטה להעניק להם חוויה בלתי נשכחת, יכולה לבחור ביום הגיבוש אצל פרודרייב. יום הגיבוש על מסלול המרוצים מתאים הן עבור עריכה של יום גיבוש לצוות קטן ואינטימי, והן עבור יום גיבוש לכמות גדולה יותר של עובדים. במהלך השנים פרודרייב ערכה בהצלחה ימי גיבוש רבים לחברות שונות במשק, וכולם מספרים לאחר מכן על חוויה שנשארת איתם אחר כך לזמן רב, וגורמת להם להגיע אל העבודה עם חיוך על הפנים וכוח מחודש לעבוד במלוא המרץ.

 

 

25 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת niritb
מידע על מערכת ERP העבודה שנעשית באמצעות מערכות תוכנה בעסקים וארגונים, מתבצעת במקרים רבים על ידי אוסף של תוכנות ומערכות אשר כל אחת מהם אחראית לחלק נפרד בפעילותו של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
מה המשכורת של הנדסאי תוכנה? כולם רוצים להגיע להייטק אבל יודעים מצוין שללא לימודים בבית ספר מוכר ובעל מוניטין טובים כמו בית הספר להנדסאים, קשה מאוד להגיע לזה באמצע החיים ורק בזכות קורסים קצרים ולא מעמיקים.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 1 שבועות 4 ימים
מערכות סולאריות, העתיד של כולנו להתקין מערכות סולאריות בישראל זה רעיון כל כך פשוט וכל כך טבעי לאקלים הישראלי עד שזה כמעט לא הגיוני להשתמש בחשמל אותו מספקת חברת החשמל הממשלתית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים
כיצד לכלוך וזיהום מזיקים למערכת הסולארית? לא רק לכלוך ומזהמים הנישאים באוויר ישפיעו על ייצור אנרגיה מהמערכת הסולארית, אלא גם יפגעו בתאים הסולאריים עצמם.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שבועות 1 ימים
כל כמה זמן מחדשים רישיון נשק? העובדה כי בכל כמה חודשים מתרחש פיגוע טרור במקום כזה או אחר ברחבי הארץ, גורמת לאזרחים רבים לרצות להחזיק נשק בכדי שיוכלו להגן על עצמם ועל הסובבים אותם במקרה של אירוע ביטחוני.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 1 חודשים 3 שבועות