לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תמ"א 38 בתל אביב

איפה אפשר למצוא פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב?

פורסם בתאריך 23/06/2022      /      נכתב ע"י rsseowebz

בדיקה באתר העירייה 

המקום הנכון ביותר לבדוק בו היתכנות של פרויקטים תמ"א 38 בתל אביב הוא כמובן אתר העירייה שמרכז את האישורים לכך. בעירייה או ברשות העירונית קיימת תכנית מתאר התפתחות של העיר ובכל פעם מאשרים פרויקטים נוספים. במקרה של העיר תל אביב, קיים אינטרס ברור לאשר פרויקטים של תמ"א 38 מהסיבה שאין כמעט אזורי בנייה בעיר המרכזית והצפופה וכל פרויקט של תמ"א 38 בעיר זו מאפשר תוספת דירות וחיזוק הבניינים הקיימים בהתאם לצביון של העיר. 

מה לבדוק בעת הרכישה?

פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב הם פרויקטים איכותיים מאוד המעלים בכמה רמות את ערך הדירות בבניין. בעת רכישה של דירה בפרויקט כזה בתל אביב, כדאי לבחון בעיקר את הסביבה בה תגורו. בחנו האם קיימים ליד הבניין שירותים ציבוריים ופנאי. בדקו על בתי ספר וגנים, על אזורי חניה שקשים למציאה כיום בעיר זו  והאוכלוסייה שסובבת אתכם. 

מעבר לכך, מומלץ לבחון את היזם שמוביל את הפרויקט ובדיקה שקיים ששימוש בחומרי גלם איכותיים. דירות בפרויקט תמ"א 38 בתל אביב הן בדרך כלל דירות בקומות הגבוהות ובקומת הפנטהאוז ולכן מדובר בדירות היוקרתיות יותר. 

חשוב לציין כי חיזוק המבנה כולל תוספת מעלית, לעיתים תוספת חניה, תוספת דירות חדשות, שדרוג הלובי, שדרוג המראה החיצוני של הבניין וחדר ממ"ד על פי התקן. 

כמה תהיה שווה הדירה שלכם?

מכיוון שמדובר בדירות חדשות שנוספו לבניין קיים ששודרג, העלות שלהם נמוכה יותר מהשוק בעת הרכישה, אך לאחר מכן, שווי הדירה עולה בהרבה מהסיבה שמדובר בדרך כלל באזורים יוקרתיים של העיר בקומות הטובות ביותר בבניין והן חדשות מהניילונים. גם אם תרכשו ותמכרו, גם אם תשכירו את הדירה או לחילופין תישארו לגור בה, אתם ממקסמים את התנאים שלכם וכל זה מתרחש בעיר המבוקשת ביותר במדינה. 

107 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
קולטים לדוד שמש – כל מה שחשוב לדעת מעוניינים להתקין דוד שמש בבית שלכם? אם התשובה היא כן, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר שלפניכם על מנת שתוכלו להבין מהם קולטים לדוד שמש ומה חשוב שתדעו לפני בחירת קולטים.
פורסם בקטגוריית דודי שמש, לפני 2 שנים 1 חודשים
מה התסמינים של קנדידה במעיים? קנדידה במעיים היא פטריה שנמצאת אצל כל אחד ואחת מאיתנו. כשהיא בצמיחה, היא גורמת להמון בעיות לא נעימות. במאמר הבא נסביר על הפטרייה, ממה היא נגרמת ומה ניתן ומומלץ לעשות כדי להיפטר ממנה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שבועות 5 שעות
מתי יש להחליף מצבר לרכב? אחד הרכיבים החשובים ברכב הוא המצבר שלו. ללא מצבר לא תוכלו להתניע את הרכב. מצברים בדרך כלל תקינים לתקופה מסוימת, לרוב ארבע שנים, כאשר מדובר במצבר מקורי ויש מספר סימנים שמראים שאתם חייבים להחליף אותו ויפה שעה אחת קודם. במאמר הבא נסביר מתי כדאי להחליף את המצבר של הרכב.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 2 שבועות 1 ימים
איך מוסך מורשה יכול לסייע לכם בשמירה על הרכב? כל בעל רכב מחפש את המוסך שיסייע לשמור על הרכב שלו בעזרת טיפולים. למצוא מוסך טוב ואמין זו לא משימה פשוטה. רוב בעלי הרכבים לא בטוחים למי לפנות ומתלבטים האם לפנות למוסך פרטי או מוסך מורשה. במאמר הבא נסביר איך מוסך מורשה יכול לסייע לכם בשמירה על הרכב.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 2 שבועות 4 ימים
איך עושים הכנה לטסט לרכב? כל נהג רכב מגיע לרגע בשנה שמגיע המכתב שאומר שיש לבצע טסט לרכב. עוד משימה שאף אחד לא רוצה לעשות, אך אין מה לעשות, מדובר במשימה שחייבים לבצע אותה. אז מה בודקים בטסט ואיך עושים הכנה לטסט? על כל אלו נדבר במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 3 שבועות 4 שעות