לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מזיקי עץ

מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה

פורסם בתאריך 04/07/2022      /      נכתב ע"י dosql

 

אם אתם שואלים את עצמכם מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה, חשוב לפעול כמה שיותר מהר ולא להתמהמה. ככל שתיקחו את הזמן לטפל בבעיית תולעים בפרגולה, ככה אתם תיתנו יותר זמן לתולעים לעכל ולפרק לכם את ההצללה.

תולעי עץ הן מזיקי עץ נפוצים המצוי בפרגולות ובריהוט עץ מסוגים שונים. במילים פשוטות, הדרך הטובה ביותר למנוע אותן היא לאטום את הפרגולה בציפוי חיצוני. כלומר, הדרך הטובה ביותר לטפל בתולעי עץ היא באמצעות טיפול-מנע. ככל שתקדימו תרופה למכה ותקפידו לתחזק את הפרגולה שלכם, ככה תוכלו להנות מפרגולה שאינה מושכת מזיקים. אם לא הקפדתם על כך ולאחרונה גיליתם סימנים לתולעי עץ בפרגולה, חשוב להזמין חברת הדברות תולעי עץ כמה שיותר בהקדם. מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה? המשיכו לקרוא.

אילו תולעי עץ נפוצות בישראל?

הסוג הנפוץ ביותר הוא תולעת העץ היקרונית, הניזונה מחומר אורגני מתכלה כמו עלים, קליפות עץ ושורשים מתים. מזיקים אלו עלולים לגרום נזק לעצים על ידי חפירת מנהרות בתוך העץ, מה שעם הזמן יוביל להתפוררות הפרגולה.

אם לא מתחזקים אותן כמו שצריך, תולעי עץ הן בעיה שכיחה בפרגולות. מזיקים אלו הם קטנים וקשים לזיהוי, ולכן חשוב להיות מודעים לסימנים ולדעת מה לעשות בנידון. מה הסימנים להימצאותן של תולעי עץ בריהוט? המשיכו לקרוא.

מה הסימנים להימצאותן של תולעי עץ בפרגולה?

ברוב המקרים, הסימנים של תולעי עץ כוללים נסורת או שבבי עץ הנראים מתחת לפרגולה או על הפרגולה עצמה. ולכן לא תמיד קל לזהות את הבעיה, כי שאריות העץ לא תמיד מגיעות לרצפה, מה שמצריך טיפוס לגג הפרגולה.

כמו כן, לאחר זמן מה, כששמים לב שיש שינוי בצבע ובמרקם העץ, אפשר לחשוד בבעיה של תולעי עץ. זה לא פתרון יעיל, כי בשלב הזה בדרך כלל הפרגולה כבר תהיה די מתפוררת. אם כך, כיצד לטפל בתולעי עץ בפרגולה? שירות הדברות.

טיפים להדברת תולעי עץ בפרגולה

מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה? אל תחששו, ישנן דרכים רבות להיפטר מבעיית תולעי עץ. הדרך הראשונה היא להשתמש בחומרי הדברה, אך הדבר עלול להיות יקר ומזיק לסביבה. הדרך השנייה היא להשתמש בטיפול כימי כמו חומצת בורקס (לא המאכל), או אדמה דיאטומית, שיכולה לכלול גם היא כמה השפעות שליליות על הסביבה.

במילים אחרות, במקום להסתבך עם פתרונות שלא בטוח שיעבדו לכם, תזמינו חברת הדברות מקצועית לטיפול בתולעי עץ. במקום לשאול מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה, פשוט תפעלו.

306 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת dosql
מהו תקן איטום גגות תקן איטום גגות הוא מכלול דרישות, תקנות וחוקים שעל קבלני איטום הגגות לעמוד בהם כדי לקבל הסמכה כמי שעומדים בתקן. כמו כן, גם לחומרי איטום שונים יש תקן, כאשר ישנם הבדלים בין התקנים בחו"ל לבין התקנים שיש לנו כאן בארץ. אם אתם שואלים המו תקן איטום גגות, השורות הבאות עבורכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 4 חודשים
מהו מחיר שיפוץ דירה 100 מטר אם אתם שואלים מהו מחיר שיפוץ דירה 100 מטר, חשוב להבין שעלות שיפוץ דירה תלויה בגורמים רבים, ביניהם גודל ומיקום הדירה, מיקומה בעיר וכמה זמן ייקח לסיום. תלוי גם איזה סוג שיפוץ אתם רוצים, באילו חומרים תשתמשו ועוד. הנה מדריך קצר לשיפוץ דירה 100 מטר, המשיכו לקרוא.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 4 חודשים
פשפש המיטה תרופות סבתא כאשר מדברים על פשפש המיטה תרופות סבתא, מתכוונים בעצם לשיטות ביתיות שלפעמים עובדות ולעיתים פחות. איך תדעו אם ההדברה הביתית שלכם עבדה? אתם כנראה תפסיקו להתגרד ולהיעקץ בלילה. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא של תרופות סבתא לפשפש המיטה. כמו כן, נדבר על תרופות סבתא (טיפול ביתי) לעקיצות פשפש המיטה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 4 חודשים
הובלת ארגזים וקרטונים הדרך הנפוצה ביותר להובלת קופסאות וקרטונים היא באמצעות משאית, מה שתוכלו למצוא אצל חברות ההובלה הרבות בענף. עם זאת, אם אתם מחפשים אפשרות אחרת או בעצמכם, חשוב לקחת כמה דברים בחשבון במהלך הובלת ארגזים וקרטונים. הנה מה שחשוב לדעת, בשורות הבאות.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 שנים 4 חודשים
אילו סוגי מזיקים יש בגינה? ישנם מגוון מזיקים שיכולים להזיק לגינה שלכם, אך הנפוצים שבהם הם נמלים, כנימות, חשופיות וכן מכרסמים למיניהם. נמלים, למשל, ניזונים מסוכר וחלבון, כאשר חלקם עלולים לגרום נזק לצמחים ואף לריהוט גינה. מה עוד חשוב לדעת? המשיכו קריאה זריזה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 4 חודשים