לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להתאים את מוצרי הפרסום ללקוחות שלכם

פורסם בתאריך 16/05/2016      /      נכתב ע"י seoman

היום כל בעל עסק כבר יודע שכדי לשחק את המשחק מול העסקים האחרים ולנצח בתחרות, יהיה עליו כפועל יוצא להשקיע בלקוחות שלו. מצד אחד בעל העסק רוצה להשקיע כמה שפחות ומן הצד השני הוא מעוניין לפנק את הלקוחות עד כמה שרק תינתן לו האפשרות לכך. אחת האפשרויות להתאים את מוצרי הפרסום ללקוחות שלכם הינה להעניק את המתנה לאותו לקוח, אבל מלכתחילה לייעד את המתנה עבור כל המשפחה שלו. באופן זה גם הלקוח שמח שקיבל מתנה אפקטיבית ויעילה עד מאוד וכן גם הלקוח וגם בני משפחתו ייחשפו לשירותיו של בעל העסק ומבלי שבכלל הם מודעים לכך הם הפכו לסוכני שיווק של בעל העסק.

פער חיובי בנתינת מוצרי פרסום

ישנם מוצרי הפרסום יותר יקרים וישנם מוצרי הפרסום יותר זולים, ולפי התקציב כל בעל עסק מחליט באילו אמצעים הוא רוכש את מוצרי הפרסום שלו. בלי כל ספק שהמתנה הכי טובה היא זו אשר מהווה את הפער הגדול ביותר בין  המחיר לתמורה שהיא מציעה ויש כאלו רבים שניתן למצוא ללא ספק בכמויות מכיוון שניתן למצוא אלמנטים פשוטים שעשויים להעלות חיוך בקרב הלקוחות שלכם . אם כבעלי עסק אתם מרגישים שאתם ממש אובדי עצות ואינכם יודעים לאיזה כיוון לפנות, רצוי שתיוועצו עם מומחים בתחום של חברת מוצרי הפרסום ומרום ניסיונה הרב היא כבר תמצא את הדרך כיצד לעזור לכם.

כיום ניתן למצוא בקלות וביעילות מבחר נרחב של מוצרי פרסום אשר מתאימים לכל בני המשפחה. בין המתנות השונות ניתן למצוא מחנאות ונופש, בהם ניתן למצוא תיקים, שש בש, מגבות, מטקות, שעונים, צידניות וכיוצא בזה. ניתן אף למצוא סוללת חירום לנייד, USB, טאבלט, נגן BLUTOOTH, רמקול מגנטי יוקרתי.

לפעמים יש אלמנט של תקציב של מתנות ללקוחות או מתנות לעובדים – שכן לעתים באם החברה היא חברה גדולה, היא יכולה להרשות לעצמה רכישת מתנות יותר יוקרתיות עבורם, גם עסקים קטנים עשויים לרכוש מתנות יוקרתיות, הכל למעשה שאלה של תקציב וסדר עדיפויות ולאן מפנים את תקציב הפרסום והשיווק.

1039 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
ניקיון משרדים בלילה מדוע כדאי לערוך את עבודות הניקיון בשעות הערב או הלילה וכיצד הניקיון משפיע על התפוקה של העובדים בזמן שהם במשרד. מאמר המיועד למנהלות משאבי אנוש ומנהלות ארגוניות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 9 חודשים
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 5 שנים 8 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 5 שנים 5 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 4 שנים 9 חודשים
מגיע לכם לקראת השנה החדשה בישראל מגוון רחב של חובבי יינות איכותיים - כיצד תוכלו ליהנות עוד יותר משתיית יינות איכותיים? זוהי המתנה שמגיע לכם לשנה הבאה
פורסם בקטגוריית יין ומשקאות, לפני 5 שנים 4 ימים