לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2842 מאמרים 716 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם כדאי להעניק כמתנה בוק צילומי הריון לחברה?

פורסם בתאריך 23/05/2016      /      נכתב ע"י dudish

צילומי הריון יכולים להיות חוויה נהדרת ומזכרת מופלאה שנשארת לאורך זמן, אך לא פעם מתקשרות אליי חברות של נשים בהריון אשר מעוניינות להעניק לחברתן במתנה – בוק צלומי הריון. הרעיון הוא רעיון משגע וייחודי, אולם היישום שלו יכול להיות בעייתי במצבים מסוימים.

ניתן לחלק את הרעיון הזה ל-2 מצבים אפשריים: האחד, בוק הריון בהפתעה גמורה. השני, בוק הריון בהסכמה מלאה. איפה הבעיה, אם כן? הבעיה היא בבוק הריון כמתנה בהפתעה. מדוע? על כך בדיוק אפרט בהמשך הכתבה.

הבעיה: בוק צילומי הריון כמתנה בהפתעה.

כדי להמחיש את הבעייתיות, אפצח בסיפור אמיתי. כשהייתי בת 12 הייתה לי חברה טובה שמאוד קינאה בכלב ובתוכי שגידלנו בבית. כאשר היא הייתה מגיעה אליי היא נהגה לשחק עם הכלב ולקשקש ארוכות עם התוכי. כשהגיע מועד בת המצווה שלה החלטתי, ביחד עם עצמי כמובן, שלמסיבת בת המצווה אקנה לה תוכי. כשסיפרתי לאימא ואבא שלי על הרעיון הם צחקו והודיעו לי שאי אפשר להביא לאדם חיית מחמד מבלי ליידע אותו על כך ולבקש את רשותו ואת רשות הוריו.

מאז ועד היום אני מקפידה לשאול את עצמי לפני שאני קונה מתנה ליקיריי וחבריי האם המתנה ראויה? ואם המתנה חריגה באיזה שהוא אופן תמיד אתייעץ עם מקבל המתנה לפני שארכוש אותה. הסיפור הזה מאוד מזכיר את המצבים שבהן חברות רוצות להעניק לחברותיהן בוק הריון בהפתעה!!!. מניסיוני רב השנים כצלמת מקצועית, לא מומלץ 'להפיל' על חברה מתנת בוק הריון בהפתעה. לא כל אישה רוצה לתעד את עצמה במהלך ההריון, לא כל אישה אוהבת להצטלם, לא כולן מרגישות יפות בעת ההריון, לא כולן בנויות לסשנים של צילומים בזמן ההריון, לא לכולן יש זמן לזה...הבנתם את הרעיון, אני מניחה. מתי כן אפשר להעניק במתנה בוק הריון, אם כן?

הפתרון: בוק הריון בהסכמה מלאה.

המצב האידיאלי להעניק במתנה בוק הריון הוא כאשר קיבלנו את ההסכמה של החברה שבהריון. נכון, קצת מוותרים כאן על מוטיב ההפתעה, אבל בצורה כזו עושים את זה נכון וגם שומרים על מערכת היחסים הטובה עם החברה. אם החברה נותנת את הסכמתה למתנה הרי שניתן לתאם פגישה ולהתחיל לצלם מיד. אבל אם החברה לא בעניין, הרי שחסכנו גם עוגמת נפש, גם זמן, גם כסף וגם הצלנו את מערכת היחסים.

חשוב להבין שכדי שבוק צילומי הריון יצליח צריך תנאים אופטימאליים. צריך שהאישה תרצה בזה ושתהיה לה מוטיבציה גבוהה, צריך שהאישה תרגיש בנוח להצטלם, שתאהב את עצמה בעת ההריון, צריך להיות לה זמן וחשק לזה, צריך להיות לה סבלנות ונכונות אמיתית. רק בתנאים כאלו אוכל להפיק בוק הריון מושלם.

לסיכום, ניתן לומר שבוק לחברה בהריון יכול להיות מתנה נהדרת ובלבד שנקבל את ההסכמה המלאה של החברה, ולא נפיל את זה עליה ככה כרעם ביום בהיר. אכן, כאמור, הרעיון הוא מקורי ומיוחד אך כמו שאי אפשר להפתיע אנשים עם חיית מחמד כמתנה, כך לא מומלץ להפתיע את החברה הטובה שלנו עם בוק צילומים בעת ההריון.

892 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת dudish
הלבנת שיניים ביתית של Crest 3D White Whitestrips: אתם שאלתם, אנחנו משיבים ערכת הלבנת שיניים ביתית 3D White Whitestrips מבית היוצר של Crest הפכה לפופולרית מאוד בזמן האחרון מאחר והיא מעניקה פתרון נפלא לבעיה שרבים סובלים ממנה, שיניים צהבהבות ומוכתמות
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שנים 8 חודשים
מזון לכלבים בררניים זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות. רוב הילדים אוכלים מה שנותנים להם אבל יש ילד אחד שאכילה עבורו היא פעילות מומלצת בלבד, אופציונלית, לא משהו הכרחי לקיומו.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 1 שנים 11 חודשים
עוגת תפוזים בחושה אני לא יודעת בני כמה אתם, אבל מאחר ואני אישה – לא אחשוף גם את גילי (הרי לא מנומס לשאול גברת לגילה). בכל אופן, אני סבורה שהסיפור הקטן שיש לי לספר אודות ישראל היפה והטובה ותפוזים בוודאי יסגיר את הגיל שלי (אבל אל תגלו לאף אחד, כן?).
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שנים 6 חודשים
סקר שוק: מחירים של ציורי קיר צריך להבין ממה מורכבת הצעת מחיר לציור קיר כדי לדעת איך לדבר בשפה הנכונה עם אמן ציורי הקיר שמעוניינים לשכור את שירותיו
פורסם בקטגוריית אמנות, לפני 3 שנים 10 חודשים
תאורה לגידול צמחים בבית - טיפים לגנן הביתי בין אם מדובר בגידול תבלינים, פרחים או כל צמח אחר, חשוב להכין מראש תאורה בעלת תנאים מתאימים. כדי שתוכלו לבחור בחכמה את התאורה האידיאלית עבורכם, ליקטנו מהמומחים בתחום מספר טיפים רלוונטיים.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 1 שנים 3 חודשים