לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם כדאי להעניק כמתנה בוק צילומי הריון לחברה?

פורסם בתאריך 23/05/2016      /      נכתב ע"י dudish

צילומי הריון יכולים להיות חוויה נהדרת ומזכרת מופלאה שנשארת לאורך זמן, אך לא פעם מתקשרות אליי חברות של נשים בהריון אשר מעוניינות להעניק לחברתן במתנה – בוק צלומי הריון. הרעיון הוא רעיון משגע וייחודי, אולם היישום שלו יכול להיות בעייתי במצבים מסוימים.

ניתן לחלק את הרעיון הזה ל-2 מצבים אפשריים: האחד, בוק הריון בהפתעה גמורה. השני, בוק הריון בהסכמה מלאה. איפה הבעיה, אם כן? הבעיה היא בבוק הריון כמתנה בהפתעה. מדוע? על כך בדיוק אפרט בהמשך הכתבה.

הבעיה: בוק צילומי הריון כמתנה בהפתעה.

כדי להמחיש את הבעייתיות, אפצח בסיפור אמיתי. כשהייתי בת 12 הייתה לי חברה טובה שמאוד קינאה בכלב ובתוכי שגידלנו בבית. כאשר היא הייתה מגיעה אליי היא נהגה לשחק עם הכלב ולקשקש ארוכות עם התוכי. כשהגיע מועד בת המצווה שלה החלטתי, ביחד עם עצמי כמובן, שלמסיבת בת המצווה אקנה לה תוכי. כשסיפרתי לאימא ואבא שלי על הרעיון הם צחקו והודיעו לי שאי אפשר להביא לאדם חיית מחמד מבלי ליידע אותו על כך ולבקש את רשותו ואת רשות הוריו.

מאז ועד היום אני מקפידה לשאול את עצמי לפני שאני קונה מתנה ליקיריי וחבריי האם המתנה ראויה? ואם המתנה חריגה באיזה שהוא אופן תמיד אתייעץ עם מקבל המתנה לפני שארכוש אותה. הסיפור הזה מאוד מזכיר את המצבים שבהן חברות רוצות להעניק לחברותיהן בוק הריון בהפתעה!!!. מניסיוני רב השנים כצלמת מקצועית, לא מומלץ 'להפיל' על חברה מתנת בוק הריון בהפתעה. לא כל אישה רוצה לתעד את עצמה במהלך ההריון, לא כל אישה אוהבת להצטלם, לא כולן מרגישות יפות בעת ההריון, לא כולן בנויות לסשנים של צילומים בזמן ההריון, לא לכולן יש זמן לזה...הבנתם את הרעיון, אני מניחה. מתי כן אפשר להעניק במתנה בוק הריון, אם כן?

הפתרון: בוק הריון בהסכמה מלאה.

המצב האידיאלי להעניק במתנה בוק הריון הוא כאשר קיבלנו את ההסכמה של החברה שבהריון. נכון, קצת מוותרים כאן על מוטיב ההפתעה, אבל בצורה כזו עושים את זה נכון וגם שומרים על מערכת היחסים הטובה עם החברה. אם החברה נותנת את הסכמתה למתנה הרי שניתן לתאם פגישה ולהתחיל לצלם מיד. אבל אם החברה לא בעניין, הרי שחסכנו גם עוגמת נפש, גם זמן, גם כסף וגם הצלנו את מערכת היחסים.

חשוב להבין שכדי שבוק צילומי הריון יצליח צריך תנאים אופטימאליים. צריך שהאישה תרצה בזה ושתהיה לה מוטיבציה גבוהה, צריך שהאישה תרגיש בנוח להצטלם, שתאהב את עצמה בעת ההריון, צריך להיות לה זמן וחשק לזה, צריך להיות לה סבלנות ונכונות אמיתית. רק בתנאים כאלו אוכל להפיק בוק הריון מושלם.

לסיכום, ניתן לומר שבוק לחברה בהריון יכול להיות מתנה נהדרת ובלבד שנקבל את ההסכמה המלאה של החברה, ולא נפיל את זה עליה ככה כרעם ביום בהיר. אכן, כאמור, הרעיון הוא מקורי ומיוחד אך כמו שאי אפשר להפתיע אנשים עם חיית מחמד כמתנה, כך לא מומלץ להפתיע את החברה הטובה שלנו עם בוק צילומים בעת ההריון.

1120 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת dudish
דלי הפלא וחוק ה- 5 שניות דלי הפלא הוא למעשה חזית הטכנולוגיה בענף הניקיון. זו ערכת הניקיון האולטימטיבית שכוללת את כל מה שצריך כדי להבריק את הבית באופן יסודי, בקלות וללא מאמץ.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 5 חודשים
איזה מזון מתאים לכלבים מבוגרים? איזה מזון מתאים לכלבים מבוגרים? שואלים בעלי הכלבים המזדקנים ובצדק רב, שהרי כלב קשיש לא אוכל אותו מזון שאוכל כלב צעיר.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 5 שנים 4 חודשים
Volcano וופורייזר מבית Storz & Bickel - חווית אידוי ברמה אחרת! אם אתם חובבי וופורייזרים ומעוניינים ליהנות ממכשיר אידוי ברמה הגבוהה ביותר אז אתם חייבים להכיר את הוולקנו, באנגלית: Volcano
פורסם בקטגוריית גמילה מעישון, לפני 3 שנים 7 חודשים
אוכל לכלבים: גור לך! בכתבה הזו נתרכז בנושא חשוב אחד: אוכל לכלבים גורים. היום יש לנו הרבה יותר בחירה ויש יותר אפשרויות לאוכל איכותי לגורי כלבים, אז איך נדע איזה אוכל לתת לגור שאימצנו? על כך נרחיב בהמשך.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 4 שנים 5 חודשים
מזון לכלבים בררניים זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות. רוב הילדים אוכלים מה שנותנים להם אבל יש ילד אחד שאכילה עבורו היא פעילות מומלצת בלבד, אופציונלית, לא משהו הכרחי לקיומו.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 3 שנים 7 חודשים