לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדריך לשימוש במערכת הפרסום של גוגל

פורסם בתאריך 03/09/2022      /      נכתב ע"י gotop

Google Ads היא פלטפורמת פרסום משתלמת בתשלום לקליק שעוזרת לייצר לידים ולהגדיל את המכירות על ידי כך שהיא מאפשרת לעסקים להופיע לצד תוצאות החיפוש המובילות עבור מילות מפתח ספציפיות. כדי להפעיל מודעות ב-Google, הגדר חשבון Google Ads Manager, לחץ על "+" כדי להתחיל תהליך יצירת מסע פרסום חדש, ובצע את ההנחיות כדי להשלים את השלבים.

מה זה Google Ads?
Google Ads (לשעבר גוגל אדוורדס) היא פלטפורמת פרסום בשירות עצמי, בתשלום לקליק, המאפשרת לעסקים ליצור ולפרסם מודעות חיפוש ותצוגה. מודעות חיפוש הן הסוג הפופולרי ביותר של רשת מודעות ונראות כמעט זהות לתוצאות החיפוש הרגילות, כשההבדל היחיד הוא "מודעה" הירוקה והקטנה. Google Ads תופיע בחלק העליון והתחתון של דף תוצאות החיפוש.


איך Google Ads עובד?


Google Ads היא סוג של שיווק במנועי חיפוש המהווה חלק מפלטפורמת הפרסום של גוגל בתשלום לפי קליק (PPC), שבה עסקים יכולים ליצור, לפרסם ולנהל מודעות באמצעות מנהל המודעות בשירות עצמי. מודעות טקסט בלבד נוצרות על ידי עסקים ולאחר מכן מוצגות בתוצאות החיפוש על סמך מגוון גורמים, כולל מילות מפתח רלוונטיות ותוכן מודעה, סוג המכשיר, השעה ביום ומיקום המשתמש. מפרסמים משלמים רק כאשר משתמשים לוחצים על המודעות שלהם.

על המפרסמים ליצור תחילה חשבון ניהול ב-Google Ads. לאחר מכן, לחץ על הסימן "+" בדף הבית של מנהל המודעות כדי להתחיל בתהליך יצירת מסע הפרסום החדש. כאן תתבקש להשלים את כל השלבים הדרושים ליצירת המודעה, החל מהזנת התקציב היומי שלך ועד לבחירת מיקומים, בחירת מילות מפתח, התאמת הגדרות כלליות של מודעות ולבסוף כתיבת מודעת Google שלך.

לאחר השלמת תהליך יצירת הקמפיין החדש, Google תבדוק את המודעה שלך. זה בדרך כלל לוקח בערך 24 שעות. אם המודעה שלך לא מפרה אף אחת ממדיניות הפרסום של Google, היא תאושר ותוצג. לאחר מכן הוא יהיה כשיר להופיע בתוצאות החיפוש על סמך מילות המפתח והגדרות מסע הפרסום שבחרת. לאחר שמודעה פעילה, מפרסמים יכולים להתאים את המודעה כדי לשפר את הביצועים שלה, כולל שינוי מילות מפתח, שינוי תקציבים או השהיית מסעות פרסום.

מסע פרסום מוצלח של Google Ad עם מומחה קידום אתרים מחשיב את מה שהמשתמשים חיפשו, מתי הם חיפשו ואת עותק המודעה המשכנע ביותר. כשחושבים היטב ועובדים היטב, Google Ads יכולה להגדיל מאוד את שיעורי ההמרה והמכירות של העסק שלך על ידי מיקוד לאלו שמוכנים לקנות.


הגדר מסע פרסום בגוגל ב-10 שלבים בלבד על ידי ביצוע תהליך יצירת "קמפיין חדש", אשר מנחה את המשתמשים בכל שלב. ראשית, היכנס למנהל Google Ads ולחץ על הסמל "+" כדי ליצור מסע פרסום חדש. לאחר מכן, בחר את היעד, סוג מסע הפרסום והרשת שלך. לאחר מכן, הגדר קבוצות מודעות, צור מודעות, אשר והפעל את מסעות הפרסום שלך, ולבסוף עקוב אחר מסעות הפרסום שלך ובצע אופטימיזציה להם.

אם אין לך זמן או משאבים ליצור ולנהל את מסעות הפרסום שלך בגוגל (או סתם רוצים להשאיר את זה למקצוענים אשר מתמחים בשיווק מנועי חיפוש להתאמה אישית (כדי שתוכל למקד מילות מפתח וקהלים ספציפיים) ועיצוב אתרים כדי לייעל המרות של תנועת חיפוש. בקר בהיבו עוד היום לייעוץ חינם ולמד עוד.

145 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת gotop
השקעות נדל"ן ביוון גלו על הפוטנציאל האדיר שקיים בהשקעות נדל"ן ביוון
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 1 שנים 3 חודשים
מה זה ארקוקסיה? במאמר זה תגלו הכל על התרופה ארקוקסיה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 חודשים 1 שבועות
היתרונות של מוצרי טבע ובריאות במאמר זה תגלו את כל היתרונות בשימוש במוצרי טבע ובריאות.
פורסם בקטגוריית תזונה ובריאות טבעית, לפני 6 חודשים 3 שבועות
יתרונות של השקעות נדל\"ן באירופה גלו את היתרונות של השקעות נדל\"ן במדינות אירופה
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 6 חודשים 2 שבועות
יתרונות השימוש בבשמים איכותיים גלו את היתרונות של השימוש בבשמים איכותיים
פורסם בקטגוריית צרכנות וקניות, לפני 6 חודשים 2 שבועות