לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השקעות נדל"ן גלובליות

פורסם בתאריך 03/09/2022      /      נכתב ע"י gotop

השקעה חכמה עוסקת במקסום התשואה תוך מזעור הסיכון. החוכמה היא לגוון את התיק שלך עם כמה נכסים יציבים מאוזנים על ידי ניירות ערך צומחים במהירות. אחת הדרכים להשיג זאת היא באמצעות גיוון גיאוגרפי. עם תיק ניירות ערך חכם, יש לך הזדמנות מצוינת להגדיל את התשואות שלך תוך השתתפות בשדרת השקעה מרגשת וצומחת במהירות שמציעה מבחר רחב.

גיוון בין גיאוגרפיות הוא כאשר אנו מתחילים להתמקד בשווקים שונים. בעוד משקיעים הודים רבים בקיאים היטב בפיזור תיקי ההשקעות שלהם, אפילו משקיעים ותיקים אינם מצליחים לשקול שווקים בינלאומיים. זה מאפשר לך לנצל סוגים שונים של השקעות, מדיניות מאקרו, סביבה פוליטית ומטבעות בשווקים גלובליים. חשוב מכך, זה מגביל את החשיפה שלך לבורסות מקומיות ומגוון אותה על פני שווקים שונים, ומפחית את השפעת התנודתיות.

מהן אפשרויות ההשקעה הגלובלית שלך?
ישנן שלוש דרכים בהן תוכל להתחיל להשקיע ברחבי העולם. אתה יכול לבחור כל אחת מהאפשרויות האלה או להשתמש בשילוב שלהן. זכור את המיקום הגיאוגרפי בעת קבלת ההחלטה.

השקעה ישירה:
אתה יכול להשקיע ישירות בשווקים גלובליים באמצעות פלטפורמות דיגיטליות. כדי להקל על ההשקעה, אתה יכול לנסות אפליקציה המספקת גישה למניות זרות. לחלופין, אתה יכול לנסות ברוקרים הודיים, שלרובם יש כעת גישה לשווקים גלובליים גדולים. אתה יכול גם לפתוח חשבון עם ברוקרים בינלאומיים המשרתים סוחרים הודים, כגון TD Ameritrade, Interactive Brokers ו-Charles Schwab.

עם הגישה הישירה שלך, אתה יכול להשקיע לא רק במניות ישירות, אלא גם בתעודות סל, קרנות פעילות בשווקים שונים שלדעתך יש להם פוטנציאל עתידי. לדוגמה, תעודות סל התמקדו בטכנולוגיית סוללות, אנרגיה נקייה ואפילו בסין. עליך לשים לב שהבנק המרכזי של הודו (RBI) מגביל כיום את הסכום שאתה יכול לשלוח לחו"ל ל-$250,000 לשנה במסגרת תכנית העברות הליברלית שלו (LRS).

השקעה בקרנות אינדקס/תעודות סל:
אחת הדרכים העקיפות להשקעה בשווקים גלובליים היא באמצעות קרנות נסחרות בבורסה או תעודות סל או קרנות נאמנות המשקיעות בקרנות זרות. במילים אחרות, אתה יכול להשקיע בקרנות נאמנות בהודו. קרן נאמנות זו, בתורה, משקיעה בתעודת סל אחת או יותר או בקרנות אינדקס או בניירות ערך מחוץ להודו, ומעניקה לך חשיפה עקיפה לשווקים זרים. זה ההימור הטוב ביותר שלך לגיוון גיאוגרפי.

רוב חברות ניהול הנכסים (AMC) בהודו משיקות קרנות בינלאומיות. לדוגמה, לאחרונה הודיעה HDFC Mutual Fund על תוכנית גלובלית להשקעה בקרנות ב-23 מדינות. היתרון במסלול העקיף הוא שלא צריך לפתוח חשבון תיווך כדי להתחיל או הרבה כסף.

השקיעו בקרנות בינלאומיות:
קרנות בינלאומיות הן קרנות מניות בבעלות ומופעלת על ידי מומחים זרים להשקעה בכלי רכב בארץ מולדתם. אמנם ישנן תקנות RBI שצריך להיות מודעים להן, אבל זו יכולה להיות דרך נוספת להשיג חשיפה לשווקים זרים תוך הסתמכות על מומחים ממדינות אלו.

היתרונות של המגוון העולמי
להלן כמה מהסיבות הבולטות ביותר מדוע כדאי לשקול לגוון את ההשקעות שלך.

מגוון גיאוגרפי
שווקים ברחבי העולם מתנהגים אחרת בזמנים שונים. לכן, כמשקיע, אם יש לך תיק מגוון שפזור על פני אזורים שונים, אתה יכול לגרום לכסף שלך להציע תשואות טובות יותר מותאמות סיכון.


דברים שכדאי לזכור לפני השקעה ברחבי העולם
עֲלוּת
פתיחת חשבון תיווך המעניק לך גישה ישירה לשווקים זרים היא כיום יקרה. כשאתה יוצא למסע הזה, שים לב לעלות שלך לעסקה, לכל חיוב מינימלי וכו' כדי להבטיח שאתה מחשב את העלות של עומס מלא בשווקים זרים.

מַס
רווחים שנעשו במדינה אחרת עשויים להיות מחויבים במס באותה מדינה. ייתכן שיהיה עליך להגיש החזר מס במדינה זו. כמו כן, מכיוון שאתה תושב מס בהודו, ייתכן שתצטרך לשלם מיסים בהודו. אולי תוכל לתבוע זיכוי מס, אבל לפני שאתה צולל פנימה, אתה צריך להבין סט חדש לגמרי של מסים. כמו כן, עליך לוודא שחברת התיווך או הקרן שלך תוכל לספק לך את הדוחות הרלוונטיים ואת חישובי ההכנסה כדי לענות על צורכי הגשת המס שלך.

ידע מקצועי
ההודים עשויים לחשוב שהם מבינים טוב יותר את השוק הביתי שלהם. עם זאת, כשמדובר במדינות אחרות, ייתכנו ניואנסים בסביבה הפוליטית, תקנות משתנות, דרישות גילוי, מדיניות מקרו-כלכלית וכו', וייתכן שלא נבין עד הסוף מדינה אחרת. לכן, לפני שמחפשים לקחת על עצמו סיכונים ספציפיים לנכסים או אבטחה, חשוב ללמוד או להשקיע בסיכון בסיסי באמצעות קרנות מומחים/אינדקס.

חשיפת נכסים
רוב המוצרים שמציעות קרנות נאמנות הודיות להשקעות בינלאומיות מרוכזים במניות. עם זאת, מובן מאליו שההודים אינם יכולים כיום להשקיע בכמה סוגי נכסים גדולים מאוד אחרים באמצעות קרנות נאמנות. אז כשאתם מתכננים את הקצאת הנכסים שלכם, קחו בחשבון שחשיפה זו היא חלק מסל ההון שלכם.

שורה תחתונה
השקעות נדל"ן בחו"ל צוברות אט אט אחיזה בהודו, כאשר חברות גדולות מקדמות ומספקות מוצרים טריים למיזם הזה. בעתיד, קרנות גלובליות עשויות להפוך לנקודת המוצא להשקעה שלכם, ולאט לאט תוסיפו מדינות שונות, סוגי נכסים וכו', כדי להטות את חשיפת הסיכון שלכם לכיוון הרצוי. עם זאת, כנקודת התחלה, לא ניתן להשקיע יותר מ-10-20% מהחשיפה שלך למניות בקרנות זרות כדי לפזר את הסיכון הספציפי להודו. ברגע שתבינו את אמנות ההשקעה העולמית, תוכלו לשקול להגדיל את החשיפה שלכם.

180 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת gotop
השקעות נדל"ן ביוון גלו על הפוטנציאל האדיר שקיים בהשקעות נדל"ן ביוון
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 1 שנים 3 חודשים
מה זה ארקוקסיה? במאמר זה תגלו הכל על התרופה ארקוקסיה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 חודשים 1 שבועות
היתרונות של מוצרי טבע ובריאות במאמר זה תגלו את כל היתרונות בשימוש במוצרי טבע ובריאות.
פורסם בקטגוריית תזונה ובריאות טבעית, לפני 6 חודשים 3 שבועות
יתרונות של השקעות נדל\"ן באירופה גלו את היתרונות של השקעות נדל\"ן במדינות אירופה
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 6 חודשים 2 שבועות
יתרונות השימוש בבשמים איכותיים גלו את היתרונות של השימוש בבשמים איכותיים
פורסם בקטגוריית צרכנות וקניות, לפני 6 חודשים 2 שבועות