לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מה לומדים בקורס תיווך?

פורסם בתאריך 28/09/2022      /      נכתב ע"י rsseowebz

להבין את חוקי שוק הנדל"ן

לשוק הנדל"ן יש חוקים. זהו שוק שפועל בתוך זירה גדולה מאוד של נכסים הנמצאים בכל הארץ. כל אזור בזירה, מציע שוק אחר, שונה מקודמו מהסיבה שבכל מקום העלויות משתנות בהתאם ליוקרת הקרקע. מי שרוצה לעסוק בתיווך נדל"ן, חייב להכיר היטב את הזירה שבה יפעל. כאשר לומדים קורס תיווך נדל ן, אתם תלמדו איך לזהות את המאפיינים של כל אזור בזירה וכך תוכלו לאפיין את האזור שבו תפעלו בעצמכם.

להבין איך מציגים נכס בצורה טובה

בסופו של דבר, תיווך בין משכיר לשוכר או בין מוכר לקונה, מחייבים אתכם לדעת להציג את הנכס בצורה טובה. מבלי שתבצעו הצגה כזו, יהיה לכם קשה לעשות את החיבורים אל הנכסים. עליכם להכיר היטב את סביבת הנכס, להכיר את הדירה ואת הבניין או הבית, להכיר את העיר או היישוב, להציג אילו חנויות ואזורי פנאי יש בקרבת מקום ואילו צירי תנועה. כל אלו יחד מרכיבים את הצגת הנכס.

לדעת לבדוק את הנכסים שאתם מציעים

לפני שאתם מראים נכס לקונה או שוכר, עליכם לדעת לבצע היטב בדיקות על הנכס. עליכם להכיר את כל הדברים הטובים שבו וגם את הדברים הלא טובים. אם יש בנכס בעיות רטיבות, עליכם להציג אותם כפי שהם ולהסביר את הבעיה. בקורסי תיווך ילמדו אתכם להסתכל על הנכס ולהבין את הבעיות שבו וגם לדעת להציג אותן. עדיף להציג נכס באופן כנה על הדברים הטובים שבו ואלו שפחות, מאשר למכור את הנכס מבלי שהצגתם הכל באופן ישיר על הנייר וצריך לדעת איך לעשות זאת.

לדעת היטב את הפרוצדורות המשפטיות בנדל"ן

כל מכירה או השכרה של נדל"ן, מגיעה עם פרוצדורות משפטיות. נכון, עורכי הדין העוסקים במקרקעין אחראיים על החלק הזה בעסקה, אך חשוב מאוד שלכם כמתווכים של הנכס, יהיה מושג בתחום על מנת שתוכלו להוביל את הקונים גם בעניין זה.

506 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
קולטים לדוד שמש – כל מה שחשוב לדעת מעוניינים להתקין דוד שמש בבית שלכם? אם התשובה היא כן, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר שלפניכם על מנת שתוכלו להבין מהם קולטים לדוד שמש ומה חשוב שתדעו לפני בחירת קולטים.
פורסם בקטגוריית דודי שמש, לפני 2 שנים 1 חודשים
מה התסמינים של קנדידה במעיים? קנדידה במעיים היא פטריה שנמצאת אצל כל אחד ואחת מאיתנו. כשהיא בצמיחה, היא גורמת להמון בעיות לא נעימות. במאמר הבא נסביר על הפטרייה, ממה היא נגרמת ומה ניתן ומומלץ לעשות כדי להיפטר ממנה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שבועות 6 שעות
מתי יש להחליף מצבר לרכב? אחד הרכיבים החשובים ברכב הוא המצבר שלו. ללא מצבר לא תוכלו להתניע את הרכב. מצברים בדרך כלל תקינים לתקופה מסוימת, לרוב ארבע שנים, כאשר מדובר במצבר מקורי ויש מספר סימנים שמראים שאתם חייבים להחליף אותו ויפה שעה אחת קודם. במאמר הבא נסביר מתי כדאי להחליף את המצבר של הרכב.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 2 שבועות 1 ימים
איך מוסך מורשה יכול לסייע לכם בשמירה על הרכב? כל בעל רכב מחפש את המוסך שיסייע לשמור על הרכב שלו בעזרת טיפולים. למצוא מוסך טוב ואמין זו לא משימה פשוטה. רוב בעלי הרכבים לא בטוחים למי לפנות ומתלבטים האם לפנות למוסך פרטי או מוסך מורשה. במאמר הבא נסביר איך מוסך מורשה יכול לסייע לכם בשמירה על הרכב.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 2 שבועות 5 ימים
איך עושים הכנה לטסט לרכב? כל נהג רכב מגיע לרגע בשנה שמגיע המכתב שאומר שיש לבצע טסט לרכב. עוד משימה שאף אחד לא רוצה לעשות, אך אין מה לעשות, מדובר במשימה שחייבים לבצע אותה. אז מה בודקים בטסט ואיך עושים הכנה לטסט? על כל אלו נדבר במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 3 שבועות 5 שעות