לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הדברת נמלים

הנמלים ואיך להתמודד איתן

פורסם בתאריך 15/11/2022      /      נכתב ע"י David_kaza

מהי נמלה?

נמלים הן אחד המזיקים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים ובגנים. הם מהווים מטרד מכיוון שהם עלולים לגרום נזק למבנים, מזון וכלי בית אחרים.

ישנן דרכים רבות להיפטר מנמלים. דרך אחת היא באמצעות שימוש בקוטלי חרקים שניתן לרסס ברחבי הבית או הגינה. קוטלי חרקים יכולים לשמש גם לריסוס על צמחים שנמלים אוהבות להאכיל מהם כדי להרוג אותם.

דרך נוספת היא באמצעות מלכודות נמלים אשר מפתות נמלים עם מזון ולאחר מכן לוכדות אותן בתוך המיכל למקום שבו הן לא יכולות להימלט. מלכודות אלו משתמשות לעיתים קרובות בחומצה בורית או בכימיקלים אחרים כפיתיון לנמלים אשר יובילו בסופו של דבר למותם כאשר הם נצרכים בכמויות גדולות לאורך זמן.

צורה נוספת של הדברת נמלים היא באמצעות פיתיונות, הכוללת הנחת כמות קטנה של פיתיון ליד שביל נמלים שם היא תיאכל על ידי נמלה ולאחר מכן תתפשט בכל המושבה שלה באמצעות פרומונים המשתחררים מבלוטותיה וכן מהצואה שנותרה אחריה.

מהן נמלים ומאיפה הן באות?

נמלים הן חרקים השייכים לסדר Hymenoptera ולמשפחת הפורמיסידים. ניתן למצוא אותם כמעט בכל אזור בעולם, עם למעלה מ-12,000 מינים ידועים כקיימים. נמלים הן יצורים חברתיים וחיות יחד במושבות.

השלב הראשון בהדברת נמלים הוא זיהוי איזה סוג של נמלה מדובר. הסוג הנפוץ ביותר של נמלים הן נמלים שחורות שהן בדרך כלל קטנות יותר ממינים אחרים של נמלים. ישנן גם נמלים אדומות שניתן למצוא ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה. כמה סוגים אחרים של נמלים כוללים נמלים אש המאכלסות את דרום אמריקה ומינים פולשים כמו נמלים ארגנטינה שהתפשטו ברחבי העולם בטרמפים על סירות או ספינות משא.

הדברת נמלים מתבצעת במגוון שיטות בהתאם לסוג מושבת הנמלים שממנה הן מגיעות והיכן הן חיות. לדוגמה, אם נגיעות מתרחשת בתוך הבית, ניתן להשתמש בקוטלי חרקים כדי להרוג אותם, אבל אם הם בחוץ, מלכודות עשויות להיות

מהן הדרכים הטובות ביותר להרוג נמלים בבית או בחצר?

במאמר זה, נדון בדרכים היעילות ביותר להיפטר מנמלים מהרכוש שלך.

נמלים הן בעיה מרכזית בארצות הברית. הם יכולים להיכנס לביתך ולגרום נזק רב לרהיטים, האלקטרוניקה והמזון שלך.

ישנן דרכים רבות להפטר מנמלים בבית או בחצר: קוטלי חרקים, מלכודות, טיפולי קיטור, תרופות טבעיות.

אך לפני שתנסה כל אחת מהשיטות הללו וודא שזיהית את סוג הנמלה שפולשת לנכס שלך.

נמלים הן מחזה נפוץ ברוב הבתים. הם לא רק מהווים מטרד, אלא הם יכולים גם לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

הדרך הטובה ביותר להרוג נמלים בבית היא להשתמש בקוטל חרקים. ריסוס קוטלי חרקים ברחבי הבית יהרוג את הנמלים ואת הזחלים שלהן, אך שיטה זו עלולה להיות יקרה ולאורך זמן. דרך נוספת להרוג נמלים בבית היא באמצעות פיתיונות. פיתיונות זמינים בצורות שונות, כגון סוכר ובורקס, או חמאת בוטנים מעורבבת עם ג'ל פיתיון נמלים. נמלים לוקחות את הפיתיון בחזרה לקן שלהן שם הוא הורג את כל מושבת הנמלים. עם זאת, לשיטה זו יש הצלחה מוגבלת מכיוון שחלק ממושבות הנמלים יסרבו לאכול את הפיתיון או יתרחקו ממנו לאחר שמצאו אותו פעם אחת

שלב 3: הרג זיבה עם הזרקת אמפיצילין

על מנת להרוג זיבה, מוזרק לגוף אמפיצילין. האנטיביוטיקה הזו תהרוג את החיידקים הגורמים לזיבה.

שלב 3: הרג זיבה עם הזרקת אמפיצילין - עלות הטיפול בזיבה

השלב האחרון בתהליך הוא הריגת הזיהום. זה נעשה על ידי מתן זריקת אמפיצילין, שתהרוג את החיידקים הגורמים לזיבה.

122 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת David_kaza
הסוגים של עבירת הונאה הסוגים של עבירת הונאה
פורסם בקטגוריית פלילי, לפני 2 שבועות 4 ימים
קידום אתרים מקצועי מאוד קידום אתרים - כמה דברים שלא ידעתם על תהליך הקידום האורגני
פורסם בקטגוריית קידום אתרים, לפני 9 חודשים 2 שבועות
מה תפקיד החלבון לגוף חלבון הוא מקרו-נוטריינט חיוני הממלא תפקיד מפתח בתפקוד גוף האדם. זה עוזר לבנות, לתחזק ולתקן רקמות גוף, כמו גם לספק אנרגיה לתאים שלנו. חלבון יכול לשמש גם לייצור הורמונים ואנזימים הנחוצים לתהליכים גופניים רבים. ללא מספיק חלבון, הגוף שלנו לא יוכל לתפקד כראוי.
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 5 חודשים 3 שבועות
תרופות לטיפול באימפוטנציה אימפוטנציה, המכונה גם הפרעות זיקפה, היא בעיה שכיחה הפוגעת בגברים בכל הגילאים. למרבה המזל, ישנם טיפולים רבים זמינים כדי לסייע בטיפול באימפוטנציה. מתרופות ועד שינויים באורח החיים, ישנן תרופות וטיפולים שונים שיכולים לסייע בשיפור המצב. במאמר זה, נדון בכמה מהתרופות הזמינות לטיפול באימפוטנציה וכיצד הן פועלות. כמו כן, נבחן את תופעות הלוואי הפוטנציאליות של תרופות אלו וטיפולים אחרים הזמינים לאימפוטנציה.
פורסם בקטגוריית בריאות גברים, לפני 5 חודשים 2 שבועות
כמה כרטיסים יש בחבילת חישגד מספר הכרטיסים בחבילת חישגד תלוי בסוג החבילה. חבילות חישגד סטנדרטיות מכילות 10 כרטיסים, בעוד חבילות חישגד גדולות מכילות 20 כרטיסים.
פורסם בקטגוריית הודעות לעיתונות, לפני 1 חודשים 1 שבועות