לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מגשי פירות

הזמנת מגשי פירות במלונות

פורסם בתאריך 22/11/2022      /      נכתב ע"י cohenarik18

כל צוות מלון שיקרא את המאמר הבא יבין כיצד הוא מזמין ביעילות מגשי פירות, חוסך בהוצאות ומשדרג משמעותית את איכות השירות. ואיזה בית מלון לא רוצה להשתפר בהיבט הזה? ולכן חשוב מאוד עבורכם לקרוא את המאמר הקצר הבא.
הזמנה איכותית

אחד ההיבטים החשובים בכל הקשור להזמנת מגשי פירות במלונות הוא לבחור ספק איכותי שנוכל לסמוך עליו מבחינת איכות המוצר. הזמנה איכותית של מגשי פירות פירושה פירות טריים, בריאים, נקיים ושטופים. מעבר לדרישות הבסיסיות חשוב לנו גם שמגשי הפירות יגיעו כאשר הם מסודרים בצורה אסתטית, בעיצובים שונים ונוכל לגוון את הזמנת הפירות לפי עונות השנה ולפי הצרכים השונים כמו למשל דרישה ייחודי למגשי פירות ברחובות מפוארים ביותר עבור כנס מחו"ל. חשוב מאוד שהספק בו אתם בוחרים יוכל לעמוד בהזמנות השוטפות כמו גם בדרישות מזדמנות אשר דורשות פתרון מהיר ומיידי.

 

הזמנה מהירה

אלמנט חשוב נוסף בכל הקשור לנושא של מגשי פירות במלונות הוא מהירות ההזמנה. חשוב מאוד לקבל את ההזמנות בזמן, לדייק בשעת ההגעה ולדעת שאנחנו תמיד מקבלים את ההזמנה בזמן, מבלי דאגות ולחצים כלפי האורחים שלנו. הדיוק בשעת האספקה של מגשי פירות בבתי מלון היא חשובה מאוד משום שפירות צוננים כאשר הם לא נמצאים בקירור חשופים לקלקול ופגיעה במזון. ולכן חשוב מאוד שהספק יגיע עד לנקודת האספקה עם ציוד קירור אשר פועל במלוא העוצמה, כולל אספקה בזמן ולנקודה הרצויה. אם נחשוב על זה, הרי שעבור בית מלון לא מספיק להגיע לכניסה הראשית של המלון, ולמעשה הדבר מהווה בעיה, שכן דרושה אספקה לכניסה הספציפית עבור קבלת הסחורה למטבח. ולכן השורה התחתונה היא שחשוב מאוד לבחור בספק או חברה כזו שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות בכל הקשור לאספקה ואיכות הסחורה שאתם במלון מקבלים מאותו הספק.

151 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cohenarik18
מגשי פירות מעוצבים- מגוון שיטות של חיתוך פירות ועיצוב מגשי פירות מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה הזאת אחר חיפוש מתנה מקורית וייחודית למישהו הקרוב אליכם?
פורסם בקטגוריית מתכוני קינוחים, לפני 1 שנים 11 חודשים
מטבחים כבר הפך לטרנט מודרני המטבח המודרני המקום הנעים לאכול בו
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מטבחים מודרניים מטבחים מודרניים זה סגנון חיים
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מטבחים ועיצוב אדרכלי כולנו יודעים שהמטבח הוא לב הבית, מקום שבו אנו מבשלים, אוכלים ומפגישים את המשפחה והחברים. אך לאחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה והעיצוב, המטבחים מודרניים עוברים התחדשות מרשימה. המטבח המודרני הוא יותר ממקום לבישול – הוא מרכז של יצירתיות, פונקציונליות וסגנון.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 6 חודשים 2 שבועות
מטבחים מודרניים: שילוב בין עיצוב, פונקציונליות ויצירתיות המטבח, כמו כל חלל בבית, משמש כמרכז חברתי ויצירתי. במהלך השנים, התפתחו טכנולוגיות חדשות ועיצובים מתקדמים, השפיעו על עולם המטבחים בצורה עמוקה.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 חודשים 2 שבועות