לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4083 מאמרים 1234 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אילוף כלב תוקפן

האם ניתן לאלף כלב תוקפן?

פורסם בתאריך 22/11/2022      /      נכתב ע"י rsseowebz

איך מתבטאת תוקפנות אצל כלבים?

כלבים תוקפניים נוטים לבטא את התוקפנות שלהם באמצעות נהימות, חשיפת אזור השיניים, נשיכות ואף קפיצות לא נעימות לעבר האדם שהם מנסים לאיים עליו באותו הרגע. הכלב שהוא גם הידיד הטוב ביותר של האדם, עשוי להיות נחמד ונעים אל בעליו, אך ממש מפחיד עבור אנשים חיצוניים שהוא לא מכיר. לפעמים זה כדי לשמור על הבעלים ולפעמים זה כדי להגן על הטריטוריה שלהם כשהם מרגישים מאוימים. אילוף כלב תוקפן היא הדרך להתמודד עם המצב הזה.

מניעת התנהגות תוקפנית של כלב

איך מונעים התנהגות תוקפנית של כלב? האם יש לכך שלבים? בעניין זה חשוב להבין קודם כל כי לכל כלב יש את הטמפרמנט שלו שאיתו הוא נולד. את הטמפרמנט לא ניתן לשנות, אך כן קיימת אפשרות להעניק לכלב שלכם כלים שיעזרו לו להיות יותר נעים לעולם. הכלים האלו הם למעשה ההרגלים ואותם לומדים בתהליך אילוף מקצועי. אם הכלב שלכם תוקפן כשאתם יוצאים איתו לטיול, יהיה לכם יותר קשה לטפל בו וגם פחות נעים.

שלבי הטיפול בכלב תוקפן

 בדיקות – לפעמים כלב תוקפן לא בגלל הטמפרמנט שלו, אלא בגלל שהוא סובל מכאב כלשהו וזו דרך הביטוי שלו. לפני שאנו מסיקים שיש ברשותנו כלב תוקפן, תחילה עלינו להבין האם אנו לא מפספסים משהו. חשוב לגשת לווטרינר, לעשות בדיקה כללית מקיפה ולשלול בעיות וכאבים בגוף הכלב.

לשקול לסרס את הכלב – לפעמים כלבים תוקפניים כי הם מתנהגים כמו שאמורים להתנהג בטבע אל מול חיות אחרות שנמצאות באותו שלב שלהם של ייחום והם בעצם מתמודדים מול כלבים אחרים על ליבה של איזו כלבה נקבה. סירוס בהחלט יכול לעזור בהרגעת הכלב.

חיזוקים חיוביים – מעתה באילוף של הכלב שלכם, נסו לעודד אותו אך ורק על פעולות חיוביות שביצע. בצורה כזו אנו ממגרים את ההתנהגויות התוקפניות ומעודדים התנהגויות טובות של הכלב.

18 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
כמה עולה לפרוץ דלת שננעלה? הגעתם הביתה, אתם באים לפתוח את הדלת של הבית שלכם ואתם מבינים כי המפתחות של הבית שלכם פשוט אבדו. כעת אתם מחוץ לדלת, אין לכם מפתח נוסף ואתם תקועים! איך מתמודדים עם המצב הזה? הדרך הטובה ביותר היא ליצור קשר עם מנעולן שתפקידו לפרוץ עבורכם את הדלת.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 ימים 17 שעות
מה חשוב לציין כאשר עושים משלוח מתנה ליולדת? מזל טוב, מישהי שאתם מכירים וממש חשובה לכם ילדה אתמול ואתן הולכות לשלוח לה מתנה מגניבה שתשמח אותה מאוד. כששולחים מתנה עבור היולדת שנמצאת בבית החולים או בבית, חשוב לברר מספר פרטים סופר קריטיים על מנת שהמתנה תגיע אל היעד בזמן הנכון וללא בעיות.
פורסם בקטגוריית הריון ולידה, לפני 1 שבועות 6 ימים
להנות מפעילות גופנית, האם זה אפשרי? אנשים רוצים להכניס פעילות גופנית לחיים שלהם, אך רובם לא נהנים ממנה. אלו שנהנים מפעילות גופנית עברו מזמן את החלקים המאתגרים והם לגמרי נמצאים בשלב הטוב, אך האם יש דרך טובה להגיע למצב הזה? אז כן, יש דרך כזו ועליה נספר במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית ספורט, לפני 1 שבועות 6 ימים
איזה קורס צריכים ללמוד כדי לעסוק בתיווך? רוצים לעסוק בתיווך? אתם וודאי רוצים לדעת מה עליכם ללמוד כדי לעסוק בתחום! תחום הנדל"ן הוא גדול מאוד ורחב והוא מחולק למספר קטגוריות אשר כל אחת מהן עוסקת במשהו אחר הקשור לנדל"ן. חלק קשורים בהשקעות נדל"ן. חלק קשורים ביזמות נדל"ן וחלק בתיווך. אפשר לומר שתיווך הוא התחום הראשוני שרוב האנשים פונים אליו כדי להשתפשף בתחום ורק לאחר מכן הם פונים לשני התחומים האחרים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שבועות 1 ימים
מה עושים כשנתקעים מחוץ לרכב? להיתקע מחוץ לרכב זה לא דבר נעים בכלל, אבל זה משהו שעלול להתרחש. זה קורה כאשר הרכב נעול ואיבדנו את המפתחות. זה קורה כאשר נעלנו את דלתות הרכב בטעות מבפנים באופן ידני והמפתחות נמצאים בתוך הרכב ועוד. ומה שהכי מעניין, שאלו דברים שמתרחשים בדיוק כשרצינו לצאת למקום כלשהו או שאנו מאוד ממהרים. אז מה עושים במקרים כאלו? זה הזמן להתקשר למנעולן.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שבועות 4 ימים