לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מוצרי פרסום לרכב

מוצרי פרסום לרכב - מהם האפשרויות

פורסם בתאריך 01/06/2016      /      נכתב ע"י seoman

תקציב פרסום נדרש למערך הארגון בעסק שלכם, תפקידם העיקרי של מוצרי פרסום לרכב הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ולשמר לקוחות קיימים של העסק שלכם. אחת הדרכים להגיע למטרות של הבאת לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים היא באמצעות מוצרי פרסום לרכב – מוצרי פרסום אלו יוצרים אינטגרציה מיטבית עם הלקוח הפוטנציאלי ומזכירים לו שוב ושוב את השירותים שהעסק שלכם מציע. השלב החשוב ביותר עבור מוצרי פרסום לרכב הוא שלב קביעת התקציב – בו תווסתו באופן יעיל את עלות מוצרי הפרסום אל מול התועלת שהם מעניקים לכם, חשוב לשמור על הכלל של מינימום הוצאות ומקסימום תפוקה, המטרה שלכם הינה תמורה מרבית בשתי המטרות המרכזיות כאמור – הבאת לקוחות פוטנציאליים ושימור לקוחות קיימים.

איזה מוצרי פרסום לרכב קיימים?

ישנו מאגר רב ונרחב של מוצרי פרסום לרכב, צררנו עבורכם רשימה של מבחר רב של פריטים, בחרו באופן מושכל את המוצרים שיהיו הכי אפקטיביים לעסק שלכם, המוצרים הינם כדלקמן –

* ריחנית לרכב, נהוג לכנותה בשם עץ ריח לרכב ניתן להדפיס אותה בצבע, מגיעה על גבי קרטון או פלסטיק כאשר היא ארוזה בשקית, מגיעה בשלל צורות בעיצוב אישי וגם בצבע מלא.

* כוס טרמית לשמירה על חום או קור של המשקה בתוך הרכב, ישנה אפשרות להדפיס עליה לוגו של העסק שלכם – יש גם מנירוסטה וגם מפלסטיק, ניתן לבחור אותה בכל מיני צבעים.

* אפוד זוהר לרכב – זהו מוצר שחובה שיהיה בכל רכב במדינת ישראל, ניתן לקבל אפוד זוהר בצבע ירוק או צהוב ולהדפיס עליו את הלוגו של העסק שלכם.

* מחזיק כוס לרכב אשר נתפס על שלבי המזגן או על הדש בורד של הרכב – ניתן להדפיס עליו את הלוגו של העסק שלכם.

* מחזיק לכוס שתייה או מחזיק לעט נתפס על מזגן הרכב, גימיק חביב וזול למדי.

* מחזיק מנשא למשקפיים לרכב אשר ניתן לתלות על סוכך השמש – מוצר פרקטי ומאוד שימושי.

* סוככי שמש ומגיני שמש לרכב מאוד נפוצים כמוצר פרסומי לרכב הן מבחינת תועלת והן מבחינת חשיפה מרבית.

 

1179 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 6 שנים 4 חודשים
העונש על העתקת עבודות סמינריון מגוון רחב של אתרים מציעים להיעזר בדוגמאות שונות של עבודות סמינריון, כתוצאה מכך, סטודנטים רבים מתפתים להעתיק את העבודה כולה. על מנת להבהיר בפני הסטודנטים את הסיכון בהעתקת העבודות, כתבנו את המאמר שמציג את הסכנות הכרוכות בהעתקת עבודת סמינריון.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 6 שנים 5 חודשים
ניקיון משרדים בלילה מדוע כדאי לערוך את עבודות הניקיון בשעות הערב או הלילה וכיצד הניקיון משפיע על התפוקה של העובדים בזמן שהם במשרד. מאמר המיועד למנהלות משאבי אנוש ומנהלות ארגוניות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 5 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 6 שנים 1 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 5 שנים 6 חודשים