לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סגירת חורף

פורסם בתאריך 08/06/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

מאז ומעולם שימשה סגירת חורף כפתרון קירוי למגוון רחב של בתי עסק. בסגירת חורף משתמשים בתי עסק בתחום המזון כגון בארים, קנטינות וגני אירועים, לצד מסעדות יוקרה המבקשות להעשיר את המתחם החיצוני בהתקני קירוי מפנקים, ובקירות צד מחומר זהה ליצירת הגנה מהחורף. כשבוחרים סגירת חורף ההתלבטות היא בין סגירת חורף קשיחה לסגירת חורף מבד עבה. להלן מספר דוגמאות של סגירות חורף להמחשה.

סגירת חורף מזכוכית

סגירת חורף אשר לרוב מוסטת באמצעות הזזה של הדלתות או החלונות. סגירת חורף זו משמשת מרפסות שמש של בתים או מסעדות המעוניינות לתחום אזור חיצוני על מנת להשתמש בו כאזור מבודד ממזג האוויר. סגירת חורף מזכוכית מכילה את כל האלמנטים המבוקשים הן על מנת לעצב את המבנה והן על מנת לספק הגנה קשיחה. בסגירה זו משתמשים גם בגני אירועים לצורך הפרדת גן האירועים החיצוני מהפנימי, כך שבחורף חוגגים בגן האירועים הפנימי, זה העטוף בסגירת חורף.

סגירת חורף משמשונית

סגירת החורף מס' 1 לקנטינות, ברים ובתי קפה מזדמנים. סגירת חורף זו מגיעה בדגמים רבים אשר חשוב לספק מידע עליהם ולנדב פרטים על אופן השימוש בכל אחד מהם:

שמשונית 40– שמשונית על צבע אחד. משתמשים בה בעיקר בברים בישיבה נמוכה על פופים, ובבתי קפה בהם החלק העיקרי הוא הבר ולא הכסאות והשולחנות הנפרדים. זו סגירת חורף מבד על כל המשתמע מכך, ועל אף התבדרותה ברוח היא יוצרת את תנאי החום האידיאליים. הבד חסין אש, ומאפשר הכנסת אמצעי חימום ובעירה ללא בעיה.

שמשונים 42– שמשונית צבעונית. משמשת לאותן מטרות כמו שמשונית 40, רק שכאן נדרש בחירה מוקפדת של צבעי הבד והתאמתם לקנטינה או בית הקפה המדוברים. יצוין כי סגירת חורף משמשונית צבעונית היא מסגירות החורף היפות והמרהיבות שנצפו עד כה.

שמשונית עם חלונות– שמשונים המכילה גם צבעים שקופים על רקע הצבע הקבוע, המשמשים כחלונות. חלק מהם ניתנים לפתיחה רכבתי באמצעות רוכסן, וחלקם עוצבו רק לשם העיצוב, על מנת ליצורא]קט דמוי חלון או לאפשר ליושבים ליד משטח זה לצפות על הנעשה בחוץ ללא מגע.

צרו קשר עמנו להתקנת סגירת חורף, סוככים, פרגולות וכדו'בהתאמה אישית לבית או לבית העסק שלכם!

1227 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 5 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 9 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 8 חודשים
עורך דין נזיקין מקצועי – טיפים לתובע סבור שמי שמולך ביצע נגדך עבירת נזיקין? מעוניין לתבוע אותו? עורך דין נזיקין מקצועי ממליץ על צעדים בטוחים לביצוע בטרם התביעה
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 5 שנים 8 חודשים