לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בית חכם בנתניה

פורסם בתאריך 08/06/2016      /      נכתב ע"י amiactivecoil

הבית שלנו הולך ומתמלא במכשירים חשמליים, התופסים יותר ויותר חלק נכבד מחיינו. המכשירים עוזרים לנו בבישול, ויסות טמפרטורה, כביסה, ניקיון ומספקים לנו תקשורת עם העולם, חדשות ובידור. עם השנים כמות המכשירים והציוד שברשותינו רק הולך וגדל, מה שהופך את השליטה והניווט למסורבלים. לא פעם יש צורך לעבור בין החדרים השונים בכל פעם שרוצים לכבות, להדליק, לשנות הגדרות או למצוא את השלט. פיתוחים טכנולוגיים בשנים האחרונות התמקדו במציאת פתרונות למערכת שליטה מרכזית אשר תאפשר שליטה קלה ופשוטה יותר בכל המכשירים. מערכת בית חכם היא תוצר של מאמצים אלה והיא מאפשרת להפוך את השימוש בטכנולוגיה לנגיש יותר עבור חלקים גדולים יותר באוכלוסיה. עם המערכת ניתן להפיק את המקסימום מכל הציוד החשמלי שברשותינו. בשנים האחרונות המגמה תופסת פופולאריות באזור נתניה, מה שמעלה את הצורך להבין טוב יותר מהי המערכת הזאת ולמי היא מתאימה. 

מהי מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם מעניקה למשתמש שליטה נוחה ופשוטה בכל האביזרים החשמליים בבית, כגון: מזגן, תריסים, תאורה, טלוויזיה, מוזיקה, חימום/קירור, ועוד. בבתים בהם מותקנות מערכות אבטחה כגון אזעקה או אינטרקום, קיים חיבור וגישה גם אליהם באמצעות המערכת. למעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בנתניה גם ישנו פתרון המסופק על ידי המערכת. ניתן לשלוט בהדלקה, כיבוי, עוצמה, מעבר בין פונקציות שונות ועוד. עם מערכת בית חכם אין צורך להתרוצץ בין כל האביזרים בבית על מנת להדליק, לכבות או לשנות משהו בהגדרות. השליטה פשוטה, קלה ומיידית. בנוסף, אין צורך שמכשירי חשמל יהיו יעודיים לבית חכם, המערכת המתוחכמת יודעת להתחבר אליהם.

האם המערכת מתאימה לבית שלי?

מערכת בית חכם תוכננה ועוצבה כך שתתאים לכל בית ממוצע בישראל. אין צורך בידע טכני מתקדם על מנת להתקין ולהפעיל את המערכת. גם אנשים מבוגרים שאינם מורגלים בטכנולוגיה יוכלו להשתלט עליה בקלות יחסית. אוהבי הגאדג'טים והחידושים יהנו מהמערכת מאוד ומהשליטה הגבוהה שהיא מאפשרת להם בכל חלקי הבית. הבקרים של המערכת מתאימים ללוחות חשמל סטנדרטיים שיש בכל בית. ההתקנה והחיווט יכולים להיעשות בידי חשמלאי רגיל. לוחות ההפעלה של המערכת בעלי מראה אלגנטי ומשתלבים בכל סגנון עיצוב. 

האם זה משתלם מבחינת העלויות

המערכת נוצרה במטרה לסייע למשק הבית לחסוך בהוצאות חשמל. ההתקנה הופכת את השימוש בחשמל ליעיל יותר, מונעת בזבוז מיותר ומאפשרת להתאים ולתזמן את השימוש וזמן הפעולה של המכשירים השונים. התקנת המערכת אינה מצריכה תשתיות ייעודיות, מה שמאפשר לחסוך גם בעלויות ההתקנה. כאשר מתכננים לבנות בית חכם בנתניה או להפוך בית קיים לחכם, ניתן לבחור מתוך מספר מערכות ייעודיות המותאמות לסוג ההתקנה הנדרש. ניתן לבחור בדגם המתאים לצרכי בני הבית מבחינת העלות, הפונקציות השונות והעיצוב. 

1178 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiactivecoil
מערכות אזעקה מתקדמות בנתניה ישנם כמה סוגים של מערכות אזעקה אשר נבדלים ביניהם בתקציב, זמן ואפשרויות המבנה. ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כאשר מנסים לבחור מערכת אזעקה מתאימה באזור נתניה.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 7 שנים 5 חודשים