לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4259 מאמרים 1291 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מהם השלבים ברכישת נכס?

פורסם בתאריך 06/03/2023      /      נכתב ע"י rsseowebz

חיפוש נכס מתאים - השלב הראשון הוא למצוא נכס שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם. זה כולל בדיקת מיקום הנכס, גודלו, מצבו ומחירו. שלב זה הוא חשוב מאוד וקריטי ויש לעשות עבודת שטח איכותית על מנת למצוא את הנכס הנכון ביותר עבורכם. מומלץ לבדוק גם בפרויקטים בפריפריה כמו בבאר שבע או לוד, פרויקטים המוצעים על ידי חברות נדל"ן כמו סלעית נדל"ן, אשר לה שלל פרויקטים מצוינים למגורים והשקעה.

 

בדיקת מידע וצפייה בנכס - כדי לוודא שהנכס מתאים לצרכים שלכם, יש לבדוק מידע על הנכס ולבצע צפייה בו, לפעמים בסיוע של מומחה. חשוב לבדוק את הנכס ביום, בערב וגם בלילה וכך לוודא שמדובר בסביבת מגורים טובה ואיכותית. מי שלא צופה במגוון שעות, לרוב יתקשה להבין לאיזו סביבה הוא נכנס.

 

הגשת הצעת רכישה - אחרי שמצאתם את הנכס המתאים, עליכם להגיש הצעת רכישה רשמית. ההצעה יכולה לכלול תנאים כגון תאריך העברת הכותרת, תנאי כמויות ותנאי מחיר. יש לבחון שהמחיר המוצע הוא המחיר הנוח עבורכם ושאתם יודעים לעמוד בו. יש לבדוק מה גובה המשכנתא שאתם יכולים לקחת וגם לקבל אישור עקרוני למשכנתא.

 

בדיקת עמלת מתווך – אם מצאתם את הדירה בעזרת מתווך, עליכם לדעת מה עמלת התיווך שלו. נכון לשנת 2023 בישראל, מתווך הנדל"ן מקבל עמלה מהצד המוכר על בסיס נטו לאחר הורדת מס בגובה 17% מהעמלה וזאת בהתאם להסכם שנחתם עם המתווך.

 

חתימת החוזה - אם החלטתם כי המכירה מתבצעת, יש לחתום על החוזה ולבצע את התשלום הראשון על הנכס. החוזה כולל תנאי המכירה, מחיר, מינוי ממשק לנכס, מועד העברת הכותרת ותנאי עסקה נוספים. את תהליך חתימת החוזה והעברת הכספים, יש לבצע עם עורך דין העוסק במקרקעין.

 

קבלת מפתח לדירה – יש לקחת מפתחות לדירה לפי התאריך שהגדרתם בחוזה. מומלץ לעבור עם בעל הדירה הקודם או יזם הנדל"ן, על הדירה. לחפש פגמים אם יש ולבקש תיקון שלהם. כמו כן, אם מדובר בדירת קבלן חדשה, יש לבדוק אם היא נמצאת בתחומי האחריות עדיין. במידה וכן, יש לציין זאת בחוזה ולחבר את הקונה עם חברת היזמות.

 

16 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת rsseowebz
מתי כדאי לרכוש את טבעת האירוסין? כשזה מגיע לרכישת טבעת אירוסין, התזמון הוא הכל. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים מתי לקנות את טבעת האירוסין, כולל נסיבות אישיות ויציבות כלכלית. במאמר זה, נדון בכמה שיקולים שיכולים לעזור לקבוע את הזמן הטוב ביותר לקנות טבעת אירוסין.
פורסם בקטגוריית זוגיות, לפני 1 ימים 20 דקות
השפעת מגפת COVID-19 על שוק הנדל"ן למגורים בתל אביב למגפת COVID-19 הייתה השפעה משמעותית על הכלכלה העולמית, ושוק הנדל"ן למגורים בתל אביב אינו יוצא דופן. יחד עם המגפה, חלו שינויים ניכרים בשוק, כולל שינויים בביקוש, תמחור ופיתוח פרויקטים חדשים. במאמר זה נחקור את השפעת מגפת ה-COVID-19 על שוק הנדל"ן למגורים בתל אביב.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 ימים 20 שעות
החשיבות של בחירת הבד המתאים לשמלת החתונה שלך יום החתונה שלך הוא אחד הימים המיוחדים בחייך, ובחירה בשמלת הכלה המושלמת חיונית כדי להרגיש בטוחה ויפה ביום הגדול שלך. אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת שמלת כלה הוא סוג הבד שישמש. במאמר זה נדון בחשיבות בחירת הבד המתאים לשמלת הכלה שלך.
פורסם בקטגוריית אופנה, לפני 1 ימים 22 שעות
לפנק במתנות בחג הפורים פורים הוא חג שנחגג על ידי היהודים לציון ניצחון היהודים על אויביהם בפרס העתיקה. זהו זמן של שמחה, חגיגה ונתינה, ואחת הדרכים המסורתיות לחגוג את פורים היא על ידי מתן מתנות ומשלוחי מנות. הנה כמה רעיונות למתנות לחג הפורים שבטוח יביאו אושר ושמחת יקיריכם.
פורסם בקטגוריית חגים, לפני 2 ימים 21 שעות
מתנות קטנות שכיף להעניק לאחר לידה של בן או בת הגעתו של תינוק חדש היא אירוע משמח, וזה טבעי לרצות להרעיף על ההורים הטריים מתנות ולחגוג. בעוד שמתנות גדולות יותר כמו עריסות ועגלות בהחלט מוערכות, יש משהו מיוחד במתנות קטנות יותר שמראה שאתה חושב גם על האמא הטרייה. הנה כמה רעיונות למתנות קטנות שכיף לתת לאחר לידת בן.
פורסם בקטגוריית ברית, לפני 3 ימים 25 דקות