לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3212 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חתונה מיוחדת בין הרים וגבעות - אירועים בטבע

פורסם בתאריך 14/06/2016      /      נכתב ע"י morale

לא מעט זוגות מוותרים על האפשרות לערוך חתונה במודל הקלאסי שלה, כפי שהיה נהוג לערוך במשך שנים, במסגרת אולם אירועים, ואפילו במסגרת אשר עד לפני כמה שנים היתה מאוד טבעית, גן אירועים במרכז או בשולי העיר. כיום זוגות רבים בוחרים להיעזר ביתרונות הטבעיים שיש למדינת ישראל, כלומר להיעזר באזורי טבע שונים, בנופים הייחודים ובאלמנטים אחרים, בשביל לערוך אירוע חגיגי ומיוחד. לשם כך בדיוק הם בוחרים לערוך חתונה בטבע.

חשוב להבהיר, לפני שניכנס לעובי הקורה ונבחן מה זאת אומרת חתונה בטבע, שיש לא מעט מקומות גם במרכז הארץ, בהם ניתן לערוך חתונה בסגנון זה, כלומר, כשאתם שומעים את הביטוי "חתונה במרכז" אין צורך להסיק מיד שמדובר בחתונה באולם או אחד מגני אירועים רגילים, יש לא מעט מקומות, גם במרכז הארץ שמציעים אפשרות לערוך חתונה כפרית או חתונה בטבע.

 

מה זאת אומרת חתונה בטבע

מה שעומד בבסיס הרעיון של חתונה בטבע הוא, שאפשר להיעזר במוטיבים טבעיים לצורך עריכת חתונה. זה יכול להיות במסגרת מקום שמוגדר כאזור בו ניתן לערוך אירועים, אך זה יכול להיות גם מקום שלא מוגדר כזה אך ניתן לקבל אישור ולארגן אותו כך שיהיה ניתן לערוך בו אירועים. לא פעם נוכל לראות חתונה כפרית שנערכת בפארקים, שמורות טבע ואפילו בחופי ים. כמובן שההשקעה בחתונה כזו היא לא קטנה, מאחר ונדרש להשיג אישורים לצורך עריכת האירוע, לתחם את האזור ואז לעבוד מול ספקים על כל פרט ופרט שנדרש בשביל להרים את האירוע מאפס.

חתונה בטבע מתבצעת בדרך כלל בצהריים, מתוך הבנה שכך אפשר ליהנות גם ממזג אוויר נעים, אווירה קלילה יותר מאשר באירוע ערב וכן אפשר ליהנות מאירוע באור יום. במקרים מסוימים ניתן לערוך את החתונה כך שתשתלב גם ביום וגם בלילה.

מה שחשוב בזמן הפקת חתונה בטבע, זה לדאוג שהמקום יהיה מספיק רחב בשביל להכיל את כל האורחים, שהוא יהיה נגיש וזמין, מן הסתם הוא צריך להיות מקום בטוח ובטיחותי, רצוי לעבור היטב על כל רשימת הספקים מולם צריך לעבוד בשביל שיהיה ניתן לארגן את האירוע, בדיוק כמו היה זה אירוע בגן או באולם. החל מקייטרינג מתאים לחתונה בטבע, מוזיקה, צילום, אבטחה, שירותים וניקיון, תאורה אם צריך, שולחנות וכסאות, עיצוב וריהוט, חנייה ועוד.

נקודה אחרונה, חתונה בטבע צריכה להיות קלילה ונעימה, גם הארגון שלה צריך להיות קליל ונעים, זה האירוע שלכם, תיהנו מהדרך בה אתם מארגנים אותו ותיהנו ממנו. 

1073 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 9 חודשים 1 שבועות
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 9 חודשים 1 שבועות
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 9 חודשים 1 שבועות
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 4 שנים 2 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 1 שנים 1 חודשים