לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2653 מאמרים 630 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חתונה מיוחדת בין הרים וגבעות - אירועים בטבע

פורסם בתאריך 14/06/2016      /      נכתב ע"י morale

לא מעט זוגות מוותרים על האפשרות לערוך חתונה במודל הקלאסי שלה, כפי שהיה נהוג לערוך במשך שנים, במסגרת אולם אירועים, ואפילו במסגרת אשר עד לפני כמה שנים היתה מאוד טבעית, גן אירועים במרכז או בשולי העיר. כיום זוגות רבים בוחרים להיעזר ביתרונות הטבעיים שיש למדינת ישראל, כלומר להיעזר באזורי טבע שונים, בנופים הייחודים ובאלמנטים אחרים, בשביל לערוך אירוע חגיגי ומיוחד. לשם כך בדיוק הם בוחרים לערוך חתונה בטבע.

חשוב להבהיר, לפני שניכנס לעובי הקורה ונבחן מה זאת אומרת חתונה בטבע, שיש לא מעט מקומות גם במרכז הארץ, בהם ניתן לערוך חתונה בסגנון זה, כלומר, כשאתם שומעים את הביטוי "חתונה במרכז" אין צורך להסיק מיד שמדובר בחתונה באולם או אחד מגני אירועים רגילים, יש לא מעט מקומות, גם במרכז הארץ שמציעים אפשרות לערוך חתונה כפרית או חתונה בטבע.

 

מה זאת אומרת חתונה בטבע

מה שעומד בבסיס הרעיון של חתונה בטבע הוא, שאפשר להיעזר במוטיבים טבעיים לצורך עריכת חתונה. זה יכול להיות במסגרת מקום שמוגדר כאזור בו ניתן לערוך אירועים, אך זה יכול להיות גם מקום שלא מוגדר כזה אך ניתן לקבל אישור ולארגן אותו כך שיהיה ניתן לערוך בו אירועים. לא פעם נוכל לראות חתונה כפרית שנערכת בפארקים, שמורות טבע ואפילו בחופי ים. כמובן שההשקעה בחתונה כזו היא לא קטנה, מאחר ונדרש להשיג אישורים לצורך עריכת האירוע, לתחם את האזור ואז לעבוד מול ספקים על כל פרט ופרט שנדרש בשביל להרים את האירוע מאפס.

חתונה בטבע מתבצעת בדרך כלל בצהריים, מתוך הבנה שכך אפשר ליהנות גם ממזג אוויר נעים, אווירה קלילה יותר מאשר באירוע ערב וכן אפשר ליהנות מאירוע באור יום. במקרים מסוימים ניתן לערוך את החתונה כך שתשתלב גם ביום וגם בלילה.

מה שחשוב בזמן הפקת חתונה בטבע, זה לדאוג שהמקום יהיה מספיק רחב בשביל להכיל את כל האורחים, שהוא יהיה נגיש וזמין, מן הסתם הוא צריך להיות מקום בטוח ובטיחותי, רצוי לעבור היטב על כל רשימת הספקים מולם צריך לעבוד בשביל שיהיה ניתן לארגן את האירוע, בדיוק כמו היה זה אירוע בגן או באולם. החל מקייטרינג מתאים לחתונה בטבע, מוזיקה, צילום, אבטחה, שירותים וניקיון, תאורה אם צריך, שולחנות וכסאות, עיצוב וריהוט, חנייה ועוד.

נקודה אחרונה, חתונה בטבע צריכה להיות קלילה ונעימה, גם הארגון שלה צריך להיות קליל ונעים, זה האירוע שלכם, תיהנו מהדרך בה אתם מארגנים אותו ותיהנו ממנו. 

874 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 3 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 חודשים 3 שבועות
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 10 חודשים 2 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים