לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שעות של פנטזיה

פורסם בתאריך 19/06/2016      /      נכתב ע"י discreetroom

שעות של פנטזיה

אתם בטח מכירים את זה שאתם מרגישים שאתם זקוקים לבת הזוג שלכם באותו הרגע אחרי שחלמתם בהקיץ ודימיינתם אותה לידכם ומה שהייתם עושים אחד לשנייה, נכון שזה קורה לעתים קרובות?

אז שלום לכם, שמי נדב ואני מאזור ירושלים, אני בן 39 ואשתי בת 30. אנחנו נראים טוב, מושכים תשומת לב והרבה מאוד פלירטוטים מצד המין השני אבל למרות כל זאת אני נשארתי נאמן לאשתי ואשתי אליי, זה לפחות מה שהיא טוענת.

יום אחד בדרכי לעבודה נתקפתי בצורך להיות עם אשתי יום שלם במקום שקט ומבודד בו אף אחד לא יוכל להפריע לנו. צלצלתי לאשתי וביקשתי ממנה שתתרץ העדרות מהעבודה בטענה למחלה או משהו בסגנון, היא לא שאלה שאלות וכך עשתה. לאחר מעשה שאלה אותי מה קרה ואמרתי לה שמגיע לנו שקט ואינטימיות שנעלמה ברגע שהתרחבנו. זרמה איתי.

מה שלא האמנתי שיקרה הוא שהיא הציעה הצעה, יותר נכון היא החליטה פתאום להתוודות על מקרה שקרה לה לפני שהתחתנו. אמרה שהיא התנסתה עם בחורה בלילה יחיד וסוער כשנתיים לפני שהכרנו. הייתי בשוק אבל לא כעסתי. הרי אשתי נראית טוב, זה ידוע לי שהמקרה לא היה בגלל אהבה אלא מתוך סקרנות וחוץ מזה זאת הייתה פנטזיה שלי בשנים האחרונות. 

אמרה לי שאם אנחנו כבר הולכים לחדר לפי שעה לכמה שעות אז אם אני רוצה לצרף מישהי נוספת אז לא תהיה לה בעיה. הייתי בשוק וגימגמתי ואפילו הייתי נבוך אבל זרמתי עם זה, איפה עוד אמצא אשה שכזאת?

לא ידעתי את מי להביא אבל אשתי שלפה שם מהר מאוד והביא מישהי שהתחילה איתה באיזה בר והשאירה לה את המספר שלה. היא צלצלה אליה והזמינה אותה אבל התנתה זאת בשיתוף פעולה גם איתי. 

הסכימה וקבענו להפגש בתל אביב, תוך חצי שעה הגענו למקום, חדר לפי שעה בתל אביב ובכניסה חיכתה לנו המכרה של אשתי. פצצת עולם, באותו הרגע בעיתי מאושר בתוך הלב על ההזדמנות הנדירה שהגיעה אליי. נכנסנו ועשינו את מה שעשינו במשך 4 שעות! היה פשוט חלומי! מאותו הרגע החלטנו שאנחנו נעשה את המפגש הזה לפחות אחת לחודש, פעם זה היה בחדר לפי שעה בהרצליה שם התארחנו בסוויטה יוקרתית שהכניסה אווירה מדהימה למפגש ופעם בחדר לפי שעה בנתניה. פשוט החלטנו שאחת לחודש לפחות נקח פסק זמן מהעבודה ומהחיים ונלך להנות. המזל שלי הוא שאשתי זרמה והיא בכלל הציעה את המחווה הזאת. 

יום אחד אשתי לא הרגישה טוב וזה היה ביום שכבר קבענו לצאת ליום המיוחד שסיגלנו לנו, אמרה לי שאין לה בעיה שאני אלך להפגש לבד עם המכרה שלה. אמרתי לה שזה לא הגיוני וזה לא נראה טוב. אמרה לי שאין לה בעיה כל עוד אני ארשה לה לעשות את אותו הדבר עם המכרה במידה ואני אהיה עסוק.

חשבתי והרהרתי והגעתי למסקנה שחיים פעם אחת, הזדמנות כזאת לא קורית! קיבלתי מתנה.

אז חייגתי למכרה, נפגשנו רחוק מהבית בחדר לפי שעה באשדוד ולראשונה הייתי עם בחורה אחרת בהסכמת אשתי ובידיעתה ללא הפחד שאני אתפס על ידה וזה יגרום למשבר ביחסים בינינו.

הרגשתי בר מזל על ההדמנות להיות נשוי לאשה הזאת ואז פתאום אני מרגיש שמנערים לי את היד וצועקים את שמי ומנסים להעיר אותי וזאת הייתה אשתי שאני נשוי לה 30 שנה, מנסה להעיר אותי ולשלוח אותי לשפוך את הזבל. מתברר שהכל היה חלום, איזו אשה ואיזה נעליים? התעוררתי למציאות שבה אני חיי, לשפוך את הזבל!

1219 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreetroom
חדרים מומלצים לפי שעה בחולון, בת ים וראשון לציון האתר שלנו מאגד את כל החדרים והצימרים לפי שעה בכל רחבי הארץ
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 5 שנים 3 חודשים
חדרים לפי שעה מהדרום ועד השרון אתר זה מאגד בתוכו עשרות צימרים וחדרים לפי שעה בכל רחבי הארץ
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 5 שנים 5 חודשים
חדרים לפי שעה בחיפה פורטל discreetroom.co.il מאגד בתוכו את כל הצימרים והחדרים לפי שעה בצפון ובכל הארץ בכלל. לפרטים חייגו 050-9993100
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 5 שנים 6 חודשים
חדרים לפי שעה בשרון אני מניח שהרבה פעמים יצא לכם לחלום בהקיץ ובחלום אתם יושבים רגל על רגל והראש מוטל לאחור ואתם לא שומעים את הצעקות של הבוס או את הדרישות של הילדים, רק שעה-שעתיים של שקט ומנוחה ואופסססס, פתאום אתם מקבלים תפיחה על הגב ואתם מתעוררים מהחלום ומתבאסים שזה היה רק חלום...
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 5 שנים 6 חודשים
חדרים לפי שעה בנהריה האתר מאגד את כל החדרים לפי שעה בכל אזורי הארץ
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 5 שנים 5 חודשים