לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קניית צפיות ביוטיוב - קידום ביוטיוב

פורסם בתאריך 19/06/2016      /      נכתב ע"י bbpcoil

קידום ביוטיוב, נשמע פשוט לא ? בסך הכל להעלות סרטון להראות אותו לקצת חברים ומפה לשם הוא נהיה ויראלי ומגלגל כמה מיליוני צפיות – טוב אז רובנו לא Pewdiepie  (היוטיובר המצליח בעולם) ולא כל סרטונים שאנו מעלים הופך לפופולארי בין רגע או בכלל אז מה אנחנו עושים ? כיום קיימים קורסים רבים ואנשים שעבודתם היא רק סביב יטיוב וקידום ערוצים וסרטונים, בתור אחד שלמד הרבה על קידום ביוטיוב וקידום סרטונים בפרט וזה תחום שלא נגמר.

בניגוד לאינסטגרם ולפייסבוק התגים ביוטיוב מבוססים לפי כמות – ככל שתשים יותר תגים יהיה יותר תגים כמובן אבל הם יקודמו פחות וככל שתשים פחות תגים כל תג ששמת יקודם יותר, דבר נוסף שעוזר לקידום ביוטיוב מלבד תגים הוא הצלחה, מה הכוונה ? יש לכם הרבה צפיות, יש לכם הרבה רשומים – אתם מומלצים על ידי יוטיוב ! כלומר שאם המשתמש שלכם הוא די איכותי עם הרבה צפיות רשומים ולייקים אז הסרטונים שלכם יוצעו לאנשים שצופים בנושא באותו תחום למשל אם העלתי נושא בתחום האומנות והוא זכה למיליוני צפיות ואדם צופה בסרטון אחר בנושא אומנות יכול להיות שהסרטון שלי יוצע לו לצפייה.

דבר נוסף שניתן לעשות שרבים עושים אותו גם כאשר הם מקדמים כל אתר רגיל באינטרנט והם מפרסמים את האתר שלהם באתרים אחרים ככה האתר שלהם מופיע הרבה פעמים בגוגל וגוגל מקדם אותם אוטומטית, ניתן לעשות אותו דבר עם סרטוני יוטיוב וזה עובד נהדר.

אופציה נוספת להשיג צפיות היא קניית צפיות ביוטיוב מחברות מוכרות בארץ. אני אישית ממליץ לקנות צפיות ביוטיוב מישראל בלבד, כל זאת בהנחה והקהל יעד שלכם הוא ישראליים. קחו בחשבון שאם זה שיר בעברית או סרטון בעברית כמובן שעדיף להתמקד בקהל מישראל בלבד. אני אישית קידמתי עשרות סרטונים עם שירות קניית צפיות ביוטיוב מישראל וזה עזר לי לגרום קצת באזז ברשת.

לייקים – לייקים ביוטיוב הם כמו שיתוף בפייסבוק, כיום אחרי שיוטיוב נקנה על ידי גוגל חשבון היוטיוב מחובר לחשבון הגוגל פלוס ואז אם התכתבנו עם מישהו בgmail או שיש לנו חבר בגוגל פלוס ואנחנו לוחצים לייק על סרטון אז הסרטון יומלץ לחבר שלנו, למשל צפיתי בסרטון על חתולים מנגנים בפסנתר ויום לפני דיברתי עם חברה בgmail אז הסרטון הזה יהיה מומלץ גם לה כי אנחנו כביכול שיתפנו אותו והמלצנו עליו.

קידום ביוטיוב הוא עולם עצום שאין לו סוף ביוטיוב לא מצליחים ביום ולא ביום ובדרך כלל בתקופה ארוכה הרבה יותר אבל הידע הוא הכלי ביותר ואם נלמד איך לקדם את עצמנו ביוטיוב נוכל לראות צמיחה מהירה הרבה יותר. 

1475 צפיות
25 כניסות
מאמרים נוספים מאת bbpcoil
האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם במאמר הבא אנו נענה על שאלה מאוד פופולרית בנוגע לפרסום באינטרנט, האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם מבחינת פרופיל עסקי וגם אישי.
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 7 שנים 2 חודשים