לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הסעות נכים

פורסם בתאריך 20/06/2016      /      נכתב ע"י articlestbd

מי לא מכיר את הפרסומים הגדולים היוצאים מידי זמן לאיסוף תרומות בשלטי חוצות, חמישה שקלים לתרומה בסופרים ועוד, עבור אנשים עם מוגבלויות שונות. נכים זקקים לשירותי עזר בכל תחומי החיים ואף בפעילויות פשוטות שרובנו מסוגלים לבצע ללא שום מאמץ.

נקודה שבה טמון קושי לא פשוט הנה בתחום ההסעות. עבור רובנו, הדרך לנהוג או לנסוע בתחבורה ציבורית טבעית ופשוטה לחלוטין. פשוט קמים ומבצעים. אולם, ישנם רבים מביננו שאינם יכולים לבצע פעולות פשוטות אלה. יוצאים לקניות של שבת? מה לגבי יציאה לכוס קפה? ביקור אצל משפחה או חברים, יציאה לקצת ספורט – כל אלא מהווים משימות שאינן פשוטות בעליל עבור ציבור הנכים.

הסעות נכים נועדו לתמוך בציבור הנכים בכל הקשור לתחום הסעות זה. פעמים רבות, לא רק שישנה תמיכה ברמת השירות הניתן עבור קהל זה, אלא גם בנמצא צי רכבים והטכנולוגיה מחודש ומתחדש על מנת להציע פתרונות הולמים לניוד של נכים.

אוטובוסים רבים מאפשרים נגישות קלה לנוסעים וישנם גם כאלה שנועדו במיוחד לציבור הנכים דוגמת רכבים שבהם מעלונים שמטרתם הינה להעביר את האדם הנכה ישירות על גבי כיסא הגלגלים שלו. ברכבים אלה תוכלו למצוא עמידה מחמירה בתקנים מוגדרים, ידיות מיוחדות למלווים וכאלה שיוכל גם הנכה להיעזר ומיקום מוגדר עבור המלווים הנמצאים עמו. ציבור הנהגים אף הוא נדרש בסבלנות אין קץ, חיוך ואהבת הזולת, אדיבות ושירותיות על מנת להיות מתאים לעבוד עם קהל הנכים הנדרש בדרך עבודה נעימה וסבלנית.

חברת הסעות מקצועית תציע מחירים אטרקטיביים במיוחד להסעות הנכים כשליחות וכרצון טוב להיטיב עמם לא פחות. אלו המקומות המיוחדים בהם ניתן לעזור לזולת, לספק שירות יוצא דופן, מחיר ראוי וטוב וכמובן לעשות חסד ולהיות שותף.

חווית טיול ברכב ייעודי עבור ילדים שנולדו עם מוגבלות יכולה להוות עבורם קרש קפיצה וחוויה משמחת שיש בה בשביל לעשות לא רק שמח בלב אלא בעיקר לתת את ההרגשה שגם הם מסוגלים לעשות ולחוות חוויות שבני גילם מבצעים.

1346 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת articlestbd
משכירים אוטובוס ליום שכולו חוויה יש לכם פתרון מושלם להפוך אתה נופש שלכם לבלתי נשכח! איך? תשובות במאמר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 6 שנים 5 חודשים
שירותי הסעות לנתב"ג האם כדאי לקחת את הרכב לשדה התעופה? האם זה משתלם כלכלית? מה מבחינת נוחות וכמה זה עולה? תשובות במאמר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 6 שנים 7 חודשים
הסעות עובדים באשדוד מה יתרונותיהם הגדולים של הסעות העובדים וכיצד הם באים לידי ביטוי? תשובות בגוף המאמר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 7 שנים 3 שבועות
הסעות עובדים בבאר שבע הסעות עובדים בבאר שבע - מה בדיוק יתרון באזור הדרום? תשובות בגוף המאמר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 7 שנים 1 חודשים
מיניבוס הסעות תיירים לשדה התעופה מה יתרונן של הסעות מינבוס לתיירות? ואיך הן באים לידי ביטוי? תשובות במאמר...
פורסם בקטגוריית תיירות וטיולים, לפני 7 שנים 1 חודשים