לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4431 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שיפוצים

פורסם בתאריך 18/08/2015      /      נכתב ע"י easybuilderil

אנו חברת איזי בילדר וההתמחות שלנו היא שיפוצים.

אנו משפצים החל מהעבודה הקטהב ביותר להלן: עבודת שליכט צבעוני או צביעת דירה , דרך עבודות גבס כגון: הנמכת תקרה, נישות לטלויזיה וכיוצא בזה וכמובן הספצליטה שלנו , שיפוץ חדרי אמבטיה (החדר הקשה ביותר לשיפוץ בבית) ושיפוצי דירה כלליים.

אנו ניחנים בצוות מקסים אנושית, מקצועי מאוד ואמין ביותר שחי את עבודות השיפוצים שנים ארוכות מאוד.

בואו ניקח דוגמא קטנה ליעילות שלנו: אתם גרים שנים רבות בת"א ואתם מזמינים שיפוצניק שיעשה לכם עבודה די גדולה ורצינית. אתם מבסוטים ושבעי רצון מהעבודה שביצע.

לאחר שנים אתם עוברים לגור בחיפה ואתם מעוניינים לשפץ את הבית ואתם נזכרים בשיפוצניק שעשה לכם עבודה שהייתם מרוצים ממנה. אתם מצלצלים אליו ומבקשים שיגיע אבל הוא אומר שאזור הפעילות שלו היא רק באזור תל אביב והמרכז.

אז מה טוב בנו? שאם הייתם נתקלים בסיטואציה כזאת והייתם מזמינים את איזי בילדר לעבוד בדירתכם בתל אביב והייתם מרוצים מהעבודה ואז הייתם עוברים לאזור חיפה או אפילו אשקלון והייתם מבקשים עבודת שיפוץ נוספת מאיתנו , לא הייתם מקבלים סירוב! היינו מגיעים אליכם כל עוד אתם בתוך המרחב של כרמיאל-אשקלון.

אני ממליץ בפניכם לרשום או לזכור את המספר 073-7969751 כי כשעוברים דירה לוקחים איתך גם את בעלי המקצוע שאתם עליהם סומכים אחרת תתחילו שוב בשלב החיפושים אחרי בעל מקצוע שהוא אכן מקצועי, אמין ובעל יחסי אנוש טובים!

 

1692 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת easybuilderil
מה זה שליכט צבעוני? הרבה פעמים אתם נתקלים במושג שליכט צבעוני ולא ממש ידעתם על מה ולמה ומה זה בכלל?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
ריצוף חוץ עולם העיצוב המגוון לא פסח גם על עולם ריצוף החוץ והאפשרויות בתחום זה הן רבות ומגוונות. הישראלים אוהבים להשקיע בבית ובחצר ובהתאם לאהבה זאת מגיעים מדי שנה חידושים נוספים בתחום העיצוב, כולל בתחום ריצוף החוץ.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
שיפוץ דירה מעוניינים לשפץ את דירתכם או ביתכן ורוצים לעשות זאת עם חברת שיפוצים רצינית ומקצועית? חייגו לאיזי בילדר בטלפון: 073-7969751
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
שיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ חדרי אמבטיה הוא אחד השיפוצים השכיחים ביותר. ההבדלים בין המחירים נעים בין טיב החומרים לבין מקצועיותם של קבלני השיפוצים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
קבלן שיפוצים מעוניינים בשיפוץ הבית אבל לא יודעים במה לבחור? שיפוצניק או קבלן שיפוצים? מה האחריות שלהם לפני, במהלך ואחרי השיפוץ? כל התשובות במאמר הבא
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים