לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קמינים מעוצבים - למראה ולתפקוד המושלם

פורסם בתאריך 22/06/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

טכנולוגיה זו לא מילה גסה, ובכל המדובר בשיפור איכות החיים, הטכנולוגיה היא אבן הפינה לכל מהלך ומהלך. השימוש הנבון והנאות בטכנולוגיה לא דילג גם על עולם הקמינים, עולם עשיר ומרתק שמוכר בעיקר בארצות הקרות, והגיע בשנים האחרונות לישראל, כאן הפך פופולארי מכל הסיבות הנכונות.

עיצוב מרהים של קמינים מעוצבים היטב יוצר שילוב מנצח בין תפקוד מעולה - חימום המרחב בצורה נעימה, לבין יצירת אווירה שרק קמין מעוצב יכול לייצר במרחב, מה שהופך אותם לבחירה הנבונה ביותר בשוק בימינו, עם רשימת יתרונות שהולכת ומתארכת.

גמישות מרבית של קמינים מעוצבים - על גז

אם תשאלו את מרבית האנשים מה האסוציאציה שלהם כשמדובר במילה קמין, הם ידברו על החום הנעים ועל רעש פצפוץ העץ הנשרף, רעש נעים המוכר לרובינו ממדורות פתוחות בשטח.

כיום, הטכנולוגיה מאפשרת לנו למנף את כל היתרונות של הקמין עם שריפה של גז טבעי, מה שמייצר גמישות אדירה בכל הנוגע לעיצוב. מיקום הארובה, מיקום הקמין במרחב, עיצוב הקמין וההתאמה שלו לחדר, כל אלו קיבלו חיזוק יוצא דופן תוך הישענות על טכנולוגיות חדשות, בעיקר, אך לא רק, בעיצוב קמינים על גז.

אך לא על הגז לבדו קרתה המהפכה, ובתים רבים בישראל בוחרים להתקין קמין עץ מעוצב, ולשמור על האווירה הרומנטית של הבעירה הארומאטית של העץ, ולנצל שוב את הטכנולוגיה לעזרתם, עם פתרונות יצירתיים תוך שימוש בחומרים מגוונים לפתרון בעיות עיצוב שבעבר לא היו פתירות.

שריפה אופטימאלית בקמין יפהפה

הטכנולוגיה מאפשרת לנו לפרוץ מעבר לגבולות העיצוב, וגם להעצים את גבולות החומר הנשרף, כך שמאותה כמות החומר הנשרפת נקבל יותר ויותר חום.

נצילות מרבית, והשאיפה אליה, הובילו את הטכנולוגיה דרך מסע מרתק של שיפור ושדרוג, מה שהוביל ליצירת הקמינים המודרניים והמעוצבים, קמינים שלא רק מתאימים את עצמם לכל מרחב - עיצוב מודרני ונקי, עיצוב כפרי עם עץ גושני וכיו"ב, אלא קמינים המספקים בעירה אופטימאלית עם חום מעולה לכל זמן ההפעלה, מה שיוצר מרחב עם החום המוקרן הנעים ביותר, ובעיצוב שקשה לפספס.

1120 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 5 שנים 3 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 5 שנים 1 שבועות
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 4 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 3 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 5 שנים 11 חודשים