לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3940 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
זכיינות זיכיון

זכיינות

פורסם בתאריך 24/06/2016      /      נכתב ע"י omeromer

זכיינות

אחת השיטות העסקיות להצלחה, הינה ללא ספק זכיינות. ישנם טיפים, אשר עשויים לתרום להשגת זיכיון בתנאים הטובים ביותר. כאשר תפתחו עסק שיהיה בו זיכיון, אם הוא יזכה להצלחה גדולה, המזכה והזכיין, יוכלו להתפתח יפה יחד ולפתוח עוד סניפים של אותה הרשת. יש להעריך תחילה את עלו ההקמה ולחפש חוות דעת מקצועיות, בדרך זו, ניתן יהיה לראות את העלויות ולוודא, אם הדרישות הינן סבירות או שמוגזמות. יש לבחור ברשת מזכה שהיא מוכרת, על מנת להיות בטוחים, כי מדובר על סניף חדש שיצליח. יש לדאוג למיקום טוב של הסניף, כך שהעסק יצבור תאוצה מהירה. הזכיינות, חייבת להיות הוגנת לשני הצדדים, כך שכבר מלכתחילה ייווצר אמון בין המזכה לזכיין.

 

בחנו את רמת הליווי מצד הרשת המזכה

 

זכיין שאין לו ניסיון בתחום, יהיה חייב להיות מלווה בנציגים מומחים של הרשת, בכדי שיידע את המהלך של ניהול העסק, ילמד על הספקים, דרך ההכנה של מזון מסוים, פיקוח על צוות עובדים כאשר העסק יתחיל לעבוד ועוד. יש לבדוק, כיצד עובדת הרשת המזכה עם ספקיה ואם היא אכן משתדלת לדאוג לעלויות נמוכות עבור הזכיינים שלה. יש להכיר הטב את אזור הזיכיון, אם מבחינת ההכרה של האוכלוסייה ואם לגבי מתחרים שונים בתחום דומה הנמצאים באזור. ניתן למצוא אנשי מקצוע בתחום הזכיינות, אשר יסייעו רבות לזכיין בייעוץ מקצועי, כך שהזכיין המיועד, יוכל לדעת אם ההשקעה הינה אכן כדאית.

 

עריכת החוזה וקריאתו- מחייבת בדיקת עורך דין מטעם הזכיין

 

כל חוזה, מחייב את התערבותו של עורך דין, במיוחד בעסקי זכיינות שהוא חוזה ארוך טווח ומושקע בעסק סכום לא מבוטל. העורך דין, יקרא היטב את החוזה ויסמן סעיפים שנראים לו, כי יקפחו את הזכיין. ניתן למצוא עורכי דין המתמחים בעסקי הזיכיון שיודעים היטב לייעץ ללקוחות שלהם בדבר השקעה בטוחה או לא. כדאי כי יהיה לזכיין סכום לא מבוטל, שיוכל להשקיע חלק ממנו לחברות ייעוץ ולעורך דין שהוא בעל שם ומוניטין בתחום, כך שיבטיח לעצמו כי כספו מושקע בתבונה על סניף של רשת מזכה ידועה והוא עשוי להצליח.

 

 

1278 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת omeromer
ביובית בנתניה וביובית בהוד השרון בשנים האחרונות אנו שומעים כמעט כל חורף על הצפות באזורים שונים במרחב השפלה, ובפרט בנתניה והוד השרון. התנאים הגיאוגרפיים בערים אלו, בדגש על העובדה שאזור זה הוא אזור מישורי הופכים את מערכת הניקוז בערים אלו לבעייתית מאוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 10 חודשים
פתיחת סתימות ביוב מאמר על פתיחת סתימות ביוב
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 10 חודשים
דרכים מודרניות לקידום עסקים מאמר מפורט על דרכים עכשוויות ומודרניות שיסייעו לקדם את העסק שלכם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 6 שנים 1 חודשים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 1 חודשים
משאבות לביוב מאמר על משאבות לביוב
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 8 חודשים