לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4418 מאמרים 1313 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

החוויה שבצילומי הריון

פורסם בתאריך 24/06/2015      /      נכתב ע"י site4all

אחת התקופות היפות והחשובות ביותר בחייה של אישה היא ההריון הראשון. ההתרגשות נמצאת בשיא ולפעמים גם הפחד והמתח מהדבר שמעולם לא חוו גדולים מאוד. בתקופת ההריון נשים עושות דברים רבים שלא עשו, יעידו אותן בנות שאכלו מלפפון חמוץ עם שוקולד או ששחו בים של ספרים על לידה והריון, דבר שעליו רק שמעו מחברות ומכרות. תקופה זו כל כך מיוחדת וגם גוף האישה משתנה תוך כדי ולכן יש צורך להשאיר זכרונות נעימים ויפים מהתקופה, ובמיוחד בגלל מצבי הרוח המשתנים, עדיף לזכור את הרגעים היפים מהתקופה.

תמונות כזכרונות

ומה יותר משקף זכרונות מאשר תמונות? צילום הריון הוא תחום מאוד ספציפי בתחום הצילום ופונה רק לנשים שנמצאות בתקופת ההריון ורוצות חוויה חדשה ושונה יותר. צילומים מהטלפון הסלולרי לא מעניינים אותן והן רוצות קצת יותר השקעה בתמונות שיישארו איתן לנצח. פגישה עם צלם או צלמת מומחים שכבר צילמו כבר מאות נשים לפניהן עלולה להיות חוויה כיפית ונינוחה כשהצלמים המנוסים יודעים מה טוב למצולמים, מה עדיף ומה כדאי.

גם לחזק את המשפחתי

צילומי ההריון יכולים להתבצע במגוון רחב של סוגים ורעיונות. החל מצילומים מחוץ לבית על פני נופים יפים ועד צילומים בתוך סטודיו מקצועי עם ציוד חדשני ואיכותי על מנת שתוציאו את המקסימום מהתמונות שלכם. גם התנוחות והזווית של הצילום יכולות להשפיע וככל שמגוונים וחושבים מחוץ לקופסא כך ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר. צילומים פשוטים מקבלים נקודת מבט אחרת והופכים תמונה פשוטה לתמונה שתגרום לחברים להגיד 'ואו' ותמונות בהן לא רק ההרה מצטלמת, אלא הבעל והילדים משתתפים גם יכולות לחזק את הקשר המשפחתי עוד יותר ולחלוק את הזיכרון המיוחד עם שאר המשפחה. גם על חיות מחמד לא פוסחים הצלמים והם שותפים לתקופה היפה לא מעט, גם אם לא תמיד הם מבינים על מה החגיגה עד שמגיע התינוק החדש ואז ניתן לשבת בבית על הספה, להסתכל בתמונות ולהתענג.

2269 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת site4all
מי אוכל מרק בקיץ? מרק בקיץ? נשמע כמו משהו שקשה לעיכול. זאת אומרת המרק הוא קל לעיכול אבל הרעיון לאכול מרק בקיץ מביא איתו קונוטציה שלילית. אז זהו שלא..
פורסם בקטגוריית מתכוני מרקים, לפני 7 שנים 11 חודשים