לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4430 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עבודות אינסטלציה

פורסם בתאריך 18/08/2015      /      נכתב ע"י targetil

חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.

כמובן שאנו עוסקים בכל עבודות האינסטלציה כמו למשל פתיחת סתימות.

נגיד והגעתם הביתה לאחר יום עבודה קשה ועוד לפני שאתם פותחים את הדלת אתם רואים שמים זורמים לכם מתחת לדלת אל חדר המדרגות. הצפה רצינית מתחוללת לכם בבית, כנראה שסתימה די רצינית או סתם לא הקפדתם על ניקוי הפתחים בכיור ובאמבטיה והצטברו שם מספיק שאריות של לכלוך כדי לגרום לסתימה ואז להצפה.

במקרה כאלה שהם פחות או יותר SOS לכו לתתחילו לשבת מול המחשב ולחפש שרברב זמין שפועל באיזורכם ולוקח מחיר סביר שלא יקרע לכם את הכיס.

לכן, ביום רגוע, שבוע מול המחשב וחפשו לכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, תתחקרו, תשאלו, תתרשמו ואז תשמרו במועדפים כך שבמקרה חירום כמו של הצפה לדוגמה תוכלו ישר לשלוף את המספר ולא להתחיל לחפש מישהו שלרוב לא יתאים לכם אבל הוא נבחר מתוך לחץ של זמן.

 

Target איתור נזילות היא חברת אינסטלציה הזמינה להגעה מהירה במקרי SOS, הצוות המקצועי שלנו יפתור לכם את הבעיה ויגבה את התשלום הקבוע ולא ינפח ויספר סיפורים.

שמרו את המספר הזה במועדפים ופנו אלינו בשעת הצורך: 073-7969752

1588 צפיות
9 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
איתור נזילות הזזתם את הארון באמבטיה ופתאום מגלה אל מול עיניכם כתם גדול של מים? במילים אחרות רטיבות? מה עושים? האם להכנס לפניקה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
גילוי נזילות מה הם הגורמים לנזילות מים? כיצד ניתן לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
פתיחת סתימות ומניעת הצפות כשיש לכם הצפה בבית כל העולם חרב עליכם באותו הרגע..... טוב, לא נהיה דרמטיים! זה בהחלט לא נעים אבל לא נורא כשיש לכם במועדפים בטלפון את המספר של טרגט-איתור נזילות 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני? נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
עבודת אינסטלציה כשאתם נמצאים במצב חירום בגלל בעיית אינסטלציה אתם צריכים לפנות לטובים ביותר! TARGET- איתור נזילות, חברת אינסטלציה שנותנת פתרונות אינסטלציה והשירות מהיר(במקרה של SOS). חייגו ל 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים