לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אדנית עץ – היכן נכון למקם אותן

פורסם בתאריך 20/07/2016      /      נכתב ע"י morale

צריך לזכור אדנית עץ נמצאת בכל מקום בו היא מוצבת בשני כובעים, במובן מסוים, כובע אחד הוא הבית של הצמח, כאן הצמח גדל ולכן יש חשיבות למקום שהאדנית נמצאת בשביל שהצמח יגדל בצורה נכונה, בכובע השני, האדנית מהווה פריט שמשתלב בעיצוב של הבית, ואם היא נהרסת אז משהו בעיצוב נפגם. לכן חשוב להציב אותה במקום שישמור עליה.

יש לזכור נקודה נוספת, הרבה פעמים אין ברירה אלא להשתמש באדניות עץ בבתים פרטיים ודירות, זה קורה למשל כשהאדמה בגינה איננה פורייה מספיק או כשמדובר בבית שאין בו גינה אלא רק שטחים בנויים ולכן חייבים להשתמש באדנית ובוחרים באדנית עץ.

 

היכן נכון למקם אדנית עץ וכיצד

תחילה נאמר, שהמקום הנכון להציב אדנית עץ הוא במקום בו ניתן לשלב אותה באופן טבעי. כלומר חשוב שהאדנית לא תהיה נטע זר במקום בו היא מוצבת, אחרת זה יעיב על העיצוב של המקום. מן הסתם, במקום בו היא מוצבת יש לוודא שזה מקום טוב עבור הצמח עצמו, שכן הוא הדבר החשוב באמת שיש לשים לב אליו.

דבר נוסף שיש לבחון זה, שהאדנית ממוקמת במקום שניתן להשתמש בה בצורה פשוטה, כלומר, עלינו לקחת בחשבון שנצטרך להשקות את הצמחים באדניות שבגינה או בחצר, מעת לעת נצטרך לגזום את הצמחים ולהחליף חול. זה אומר שאנחנו צריכים לוודא שהמעבר אל האדנית יהיה פנוי, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נאבקים בשביל לטפל בצמחים ועם הזמן ייתכן ונתייאש מכך, אז הצמחים ייפגעו.

כמו שציינו האדנית היא הבית של הצמחים, לכן עלינו לוודא שהם גדלים וצומחים שם בצורה טבעית ונכונה. זה אומר שהאדנית צריכה להיות ממוקמת במקום שיש מספיק אור ואוויר, אם יש צורך שהצמח יהיה חשוף לשמש, אז צריך להציב את האדנית במקום כזה. כמו כן אם הצמח הוא כזה שמטפס וצריך מרחב, אז יש לוודא ששום דבר לא חוסם את האדנית ואותו. רק כך הוא יגדל בצורה נכונה.

נקודה אחרונה מתייחסת למים, לא בכל מקום בו נציב את האדנית תהיה קירבה תמידית לברז, לכן רצוי ליצור כמין "בנק מים" כך שהצמח לא יתייבש. מדובר על תחתית שהיא כל הזמן לחה, מה שמאפשר לצמח לא להתייבש. כמו כן ניתן להשתמש בזרעי מים, זרעים שהם כמין ג'ל מים שמאפשרים להשקות את הצמחים לעיתים רחוקות ואז אין צורך לדאוג כל הזמן שיהיו מים באדנית. 

1298 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס – לבחור את המטפל הנכון כל מי שיקליד היום בגוגל "מטפל טבעי ביתר פעילות בולטת התריס" לא יתקשה למצוא מטפל ספציפי עבור בעיה זו, הן באזור מגוריו והן בכלל. מטפלים רבים מציעים פתרונות שונות לבעיה זו, ומזמינים אותנו ליצור איתם קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים, כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 4 שנים 7 חודשים
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 3 שנים 2 חודשים
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 2 חודשים
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 3 שנים 2 חודשים
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 6 שנים 8 חודשים