לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2663 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מחסנים להשכיר – לא רק אחסון חפצים לבית

פורסם בתאריך 28/07/2016      /      נכתב ע"י morale

לפני שניכנס לעובי הקורה ונסביר אילו דברים נהוג לאחסן במסגרת שירותי מחסנים להשכרה, נסביר בקצרה מה זה אומר מתחמי מחסנים שכאלה. הרעיון הוא פשוט, מדובר על מחסנים שנמצאים במתחם מאובטח וסגור, ובהם ניתן לאחסן חפצים לתקופות קצרות וארוכות. מדובר על חפצים אישיים, חפצים מסחריים ועוד. מדובר, מן הסתם על אחסון חפצים כבדים וגדולים, אשר תופסים מקום ואי אפשר לאחסן אותם במקומות אחרים. על כן משתמשים במתחמי אחסון מיוחדים אשר מיועדים לכך.

 

אילו חפצים נהוג לאחסן אצל חברות להשכרת מחסנים

אחסון סחורות – לא מעט חברות ועסקים משתמשים במסגרת של מחסנים להשכיר לצורך אחסון סחורות אשר הם מקבלים מחו"ל או סחורות שעומדות לפני יצוא לחו"ל. במקום לשכור או לרכוש מבנים משלהן, אותן חברות מעדיפות להשתמש במתחמים של מחסנים להשכיר שהם מאובטחים וסגורים היטב. 

אחסון חפצי אומנות – עצם העובדה שמדובר במתחמים מאובטחים מאפשרים לשמור במחסנים השונים חפצי אומנות יקרי ערך. כך אין חשש שיקרה להם משהו. המחסנים מיועדים לאחסון חפצים שכאלה, מבחינת השטח שלהם וכן מבחינת העובדה שמדובר בחפצים יקרים שדרושים אבטחה 24 שעות ביממה. יש לציין שגם מבחינת תנאי האוויר השוררים במקום, המחסנים מתאימים לאחסון חפצי אומנות שכאלה. 

עסקים קטנים – מדובר על אחסון חפצים של עסקים קטנים או אחסנה לעסקים, למשל עסקים אשר מייבאים מוצרים מחו"ל דרך האינטרנט ומוכרים אותם דרך הרשת לקהל הרחב. במקום להשתמש במחסן ביתי אותם בעלי עסקים מעדיפים להשתמש במחסן חיצוני בדמות זה שנמצא במתחם מחסנים להשכיר. 

אחסון חד פעמי – מדובר על אחסון חד פעמי לתקופה קצרה מאוד, אם נניח אין מקום לאחסן את החפצים או את הציוד ונדרש מקום לתקופה קצרה אז משתמשים במחסנים שכאלה. 

אחסון כלי רכב – כן, כמו בסרטים, אפילו בישראל נהוג להשתמש במסגרת מחסנים להשכיר לצורך אחסון כלי רכב, לא רק מכוניות גם כלי שייט או כלי רכב דו גלגלי. ככה אנחנו יכולים להיות בטוחים שאותם כלי רכב יהיו מאובטחים ותחת שמירה. כמובן שבמקרה כזה יש לבדוק שאכן זה אפשרי לאחסן את כלי הרכב או כלי השייט המדוברים במקום.

966 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 4 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 3 חודשים 1 ימים
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 10 חודשים 3 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים