לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם

פורסם בתאריך 29/07/2016      /      נכתב ע"י bbpcoil

לאחרונה, המון אנשים פונים אליי בשאלה האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם לכן החלטתי לכתוב מאמר שיכול לעזור להמון אנשים שמתעניינים בזה. קידום באינסטגרם הוא לא פשוט, בטח לא בתחילת הדרך. כולנו רוצים לקבל יותר חשיפה ואינטרקציות באינסטגרם, אך אין לנו את היכולת לגייס עוקבים חדשים. בדיוק בשביל זה קיימים שירותים אשר מאפרים לקנות עוקבים באינסטגרם, אך האם זה כדאי?

במאמר הבא נדבר על 2 סוגיות, בין אם הפרופיל שלכם הוא דף עסקי לבין פרופיל אישי.

לקנות עוקבים באינסטגרם לדף עסקי

לאחר פתיחת פרופיל עסקי, קיים קושי מסויים והרגשת חוסר אונים כשעולה השאלה "איך אני מביא חשיפה עכשיו?". לאחר שגייסנו עשרות חברים שיעקבו אחרינו, נשאר לחפש אחר לקוחות. אך בואו נתאר מצב מסויים שלקוח פוטנציאלי נחשף לפרופיל העסקי שלכם. האם הפרופיל העסקי ייראה רציני עם עשרות עוקבים? האם זה משדר מקצועיות?
בדיוק בשביל זה קיימים שירותי קניית עוקבים באינסטגרם. לעזור לעסק לשפר את התדמית והנראות שלו. אם יש כמה עסקים באותה נישה ואני עושה סקר שוק לגביהם, אחד מהדרכים שלי לבדוק כמה העסק בעל ניסיון הוא דרך רשתות חברתיות. כאשר אני רואה שעסק אחד עם כמה עשרות עוקבים, לעומת עסק אחר עם אלפי עוקבים, זה עושה את ההבדל!

אף אחד לא רוצה לקנות מעסק חדש ומתחיל, שמשדר חוסר מקצועיות. אנשים אוהבים ללכת אחרי עסק עם ניסיון, מישהו שיודע מה הוא עושה ועומדים מאחוריו לקוחות רבים. במקרה הזה, עוקבים באינסטגרם יכולים לשפר את התדמית של העסק בצורה מפליאה.

לקנות עוקבים באינסטגרם לפרופיל אישי

אני מציע לכם לקרוא את הפסקה הקודמת בנוגע לדף עסקי. זה תקף גם לפרופיל אישי, שכן אלפי עוקבים באינסטגרם יכולים לשפר את התדמית והנראות שלכם ברשתות חברתיות. כל אחד רוצה להיות מוביל דעת קהל והדרך לשם היא אך ורק על ידי גיוס עוקבים חדשים. אני מכיר המון מובילי דעת קהל שהיה להם קהל עוקבים בסיסי למדי ולאחר מכן רכשו שירותי קידום עוקבים. לא רק שזה משפר להם את המוניטין, אלא גם עוזר להם לצבירת עוקבים חדשים. לראות דמות משפיעה עם כמות גדולה של עוקבים, גורמת לסקרנות ורצון להיות גם חלק מזה.

1312 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת bbpcoil
קניית צפיות ביוטיוב - קידום ביוטיוב איך לקדם את הסרטון שלי ביוטיוב? רבים מהאנשים אינם מצליחים להתפרסם באמצעות יוטיוב. אז כתבנו עבורכם מאמר שלם אודות דרכים לקידום הסרטון ביוטיוב.
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 7 שנים 5 חודשים