לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2659 מאמרים 633 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הדפסות על קנבס – למי זה יכול להתאים?

פורסם בתאריך 03/08/2016      /      נכתב ע"י morale

על בד הקנבס

מדובר בבד חזק מאוד אשר ארוג בצורה גסה לכאורה. כבר במאות הקודמות השתמשו בבד זה לצרכים אומנותיים שונים, בעיקר עבור ציורים, השימוש בבד היה פופולארי לשם כך מאחר והצבע לא יכול לחלחל אל תוך הסיבים של הבד. במהלך השנים כאמור ובפרט בעשורים האחרונים, החלו לגלות בו יותר ויותר עניין בתחום של הדפסות, הן הדפסות בתחום האומנות, הדפסות לצרכים שיווקים וכן הדפסות לצרכים פרטיים.

 

מי יכול ליהנות מהדפסות על קנבס

הגורם הראשון שנהנה מהדפסות קנבס היו אמנים, אותם אמנים שבעבר ציירו על גבי קנבס, החלו להשתמש בבד לצורך הדפסה, ובכך הם שיכפלו את העבודות שלהם על מנת להציגם במקומות שונים, להציג עותקים בפני מבקרים ואף הדפיסו העתקים עבור מכירותיהן של יצירות אלו.

הגורם השני שהחל להנות מהדפסה על קנבס היו אנשי מקצוע בתחומים שונים, בפרט היו אלו גורמים מעולם העיצוב, בפרט עיצוב הבית וכן מהנדסים. הם השתמשו באפשרות שלהם להדפיס על קנבס בשביל לשכפל תוכניות שונות, להציג מודלים ועוד. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בקרב מעצבים שמעוניינים להציג פרויקטים של עיצוב בתים וכן מעצבי מוצרים שמשתמשים בהדפסה על קנבס לצורך הצגת המודלים שלהם.

הגורם השלישי שהחל להשתמש בהדפסות קנבס ולמעשה הפך אותן לכל כך פופולאריות היה כמובן הציבור הרחב. אנחנו יכולים לראות הדפסות על קנבס של תמונות משפחתיות, תמונות אישיות וכן תמונות לצרכים שיווקים ומסחריים אחרים. הדפסות אלו ממוסגרות בתוך מסגרות שונות, אשר נתלות בסלון הבית, חדר השינה, וכן במשרדים, חנויות ועוד. אותן הדפסות יכולות לכלות תמונות בודדות וכן קולאז'ים עם מגוון תמונות. הרעיון הוא ליצור שילוב של תמונות בצבעים שונים אשר מכניסים הרבה אור ומוסרים אינפורמציה ויזואלית בצורה חדה ומריבה.

כיצד מבצעים הדפסה על קנבס

כאמור, השיטה כיום היא מאוד פשוטה והיא זו שהפכה את התחום לפופולארי מאוד. בשלב הראשון שולחים לבית הדפוס את התמונה אשר מעוניינים להדפיס, קובעים את גודל התמונות ואלמנטים אחרים כמו מסגרת לתמונה. לאחר מכן בית הדפוס מדפיס את התמונה על גב הקנבס. ההדפסה יכול להתבצע בדיו או על בסיס שמן (שיטה זו מתאימה להדפסות שייתלו בשטח חיצוני, מאחר והיא מתאימה לתנאי מזג אוויר שונים כמו לחות ושמש). ניתן גם לשלוח את התמונות להדפסה על זכוכית. לאחר שההדפסה מושלמת, מכניסים את הבד בין המסגרות, כשיש צורך למתוח את הבד באופן מלא. לאחר מכן אפשר לסגור את התמונה בתוך זכוכית או חומר שקוף אחר שישמור עליה. השלב האחרון הוא כמובן לתלות את ההדפסה על הקיר, להביט בה וליהנות ממנה. 

771 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 3 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 חודשים 4 שבועות
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 10 חודשים 3 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים