לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3713 מאמרים 1108 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

פורסם בתאריך 09/08/2016      /      נכתב ע"י mikehammer

מציאת חברת ניקיון טובה ואמינה היא חשובה כמעט כמו מציאת עובד טוב בחברה. מצב הניקיון וההיגיינה במשרד הוא חשוב ומשמעותי לעובדה.


כאשר אנשים באים למשרד לעבוד, הם באים מתוך ידיעה כי הם הולכים לבלות שעות רבות במשרד זה ועל כן הם רוצים להרגיש כי המקום נעים ואסטטי. מובן שכל אחד מהעובדים אמור להרגיש מחויב לשמור על סביבתו האישית נקייה ולנקות אחריו בכל מוקד שאליו הגיע. אבל בכל זאת, במקומות ציבוריים כמו משרדים יהיו עדיין מרחבים ציבוריים ששמירה על ניקיונם לא יכולה להיות באחריותו הבלעדית של העובד. ישנו המרחב הציבורי שצריך לוודא כי הוא נקי מפסולת ולכלוך על הרצפה וכי מנקים את האבק שעלול להצטבר על פריטים וריהוט במשרד. חשוב גם לוודא כי הרצפה נשטפת והחלונות מתנקים. כל זה חשוב למראה הכללי של המשרד ולשמירת ההיגיינה עד כמה שניתן.


חדרי השירותים והמטבח חייבים תחזוק שוטף של ניקיון


מלבד כל ניקיון המשרדים הכללי שציינו, ישנם מוקדים במשרד שחשוב אף יותר להקפיד בהם על הניקיון. המשמעותיים שבהם הם חדרי השירותים והמטבחונים. לגבי ניקיון השירותים אין צורך להרחיב יתר על המידה. כולם כבר מבינים כיום את חשיבותה של השמירה על היגיינה בסיסית על מנת למנוע העברת מחלות. זאת אומרת שמלבד התחושה שאותה מקבל העובד אל מול שירותים נקיים או מלוכלכים והסלידה מכניסה למקום מלוכלך. והשדר שהוא מקבל ממקום העבודה על חשיבות רווחת הפרט של העובד, מדובר גם על בעיה היגיינית אם לא שומרים על הניקיון.


במטבחונים חשוב גם כן להקפיד על ההיגיינה, על שטיפה נכונה של כל האזורים ולוודא שאין מוקדים לחים או מלוכלכים הנשארים זמן רב על מנת לשמור על צוות העובדים ולוודא שלא מתרחשות בעיות תברואתיות ברחבי המשרד. קיימות חברות ניקיון רבות המציעות את שירותיהן, בין אם מדובר בהעסקה של חברה פרטית או בין אם מדובר במשרד גדול אשר חברת ניקיון ספציפית זכתה במכרז על תפקיד זה. בכל מקרה חשוב לוודא ולעקוב אחרי איכות העבודה על מנת לוודא שהמשרד אכן נשמר נקי.

 

1114 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת mikehammer
ריהוט משרדי – למלא את המשרד באיכות ריהוט משרדי כולל את כל פריטי הריהוט שקיימים במשרד: שולחנות, כיסאות, דלפקים, שולחנות מחשב, ארונות וכן הלאה. ריהוט משרדי מאפשר, טכנית, את העבודה במשרד, וגם מעניק למשרד ייחודיות, אווירה ומראה נאה.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 3 חודשים
בחירה של ריהוט משרדי רכישה של ריהוט משרדי היא חלק חשוב ומשמעותי בפתיחה של משרד חדש. כל משרד זקוק לריהוט בסיסי על מנת לפעול, ולריהוט נוסף על מנת להיראות ייצוגי ומכובד עבור הלקוחות שמגיעים אליו.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 3 חודשים
אטרקציות לחתונה חברות רבות ברשת ובכלל מציעות לכם מגוון רעיונות לאטרקציות לאירועים , כאלו שלא ישאירו אתכם או את האורחים שלכם אדישים. הפעלות, דוכנים שונים, דוכני מזון, מופעים שונים ועוד רעיונות שונים ומגוונים.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 5 שנים 3 חודשים
אטרקציות לבר מצווה בר המצווה הוא אירוע מרגש ומסמל את השלב שבו הילד הופך לו לנער. קיים רצון לחגוג את האירוע בשלל דרכים מגוונות ומרגשות. כיום ניתן למצוא היצע מרשים במיוחד של אטרקציות המוצעות כחלק מחבילת חגיגת בר המצווה.
פורסם בקטגוריית בר מצווה, לפני 5 שנים 3 חודשים
מכונות אוטומטיות המכונות האוטומטיות הן פריצת דרך ביכולת לתת שירות ללקוח ובאפשרות של האדם הממוצע לרכוש דברים באופן ספונטני מבלי להיות לחוצים להתארגן על כך מראש.
פורסם בקטגוריית עסקי מזון, לפני 5 שנים 5 חודשים