לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת מיקום לצילום הריון

פורסם בתאריך 15/08/2016      /      נכתב ע"י yortem

בחירת מיקום לצילום הריון יכולה להיות לא פשוטה, את מתבלטת בין ללכת לצילום הריון בטבע או לצאת לצילומי הריון בתוך אולפן וליצור משהו מרשים ומקצועי, אבל לפעמים תבחרי באחת מהאפשרויות מסיבה אחת ותגלי שדווקא מאותה סיבה עדיף היה לבחור באפשרות השניה.

למשל, אנשים יבחרו בצילום הריון בסטודיו מהסיבה שהם רוצים שהתמונה תיראה מקצועית ומיוחדת, הרי מדובר בסטודיו ומה יותר מקצועי מאשר סטודיו? עם זאת, תחשבי כמה פעמים יצא לך להצטלם במקום מיוחד בטבע? האם יש לך תמונות שאת נמצאת בשדה, ביער או בפארק יפה עם דשא ירקרק? לא בהכרח הרבה, ולפעמים הייחודיות שבתמונה תגרום לה להיראות מקצועית יותר, כאילו קמת ועשית מאמץ לצילומים האלו ולא ישבת בסטודיו ממוזג ופשוט שהמלאכה בו נגמרת לאחר שעה.

אמנם בשני המקרים מדובר בחוויה מדהימה ללא ספק, אך את צריכה לחשוב מה יהיה מיוחד עבורך, צילומי הריון הם חוויה שלא חווים אותה רק בשביל להעביר את הזמן בתקופת ההריון או בשביל לסמן וי שצילמת את עצמך בתקופה זו, אלא באמת לחוות דברים חדשים, לנסות דברים מיוחדים ולהפיק את המיטב.

צילומי הריון בטבע יכולים להיות רעיון מעולה בדיוק כמו שצילומים בסטודיו, השאלה היא מה מתאים עבורך ועם מה את רוצה לצאת בסופו של דבר מהצילומים. לפעמים כשקובעים פגישה עם צלמת הריון לבחירת מיקום (או בטלפון) ניתן להחליט אפילו לשלב בין הדברים ואם ליד הסטודיו של הצלמת יש איזו גינה או משהו נחמד להצטלם שם כדי להוציא צילומים טבעיים יותר מבלי להתרחק יותר מדי - מה טוב.

1245 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 10 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 1 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 8 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 10 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 10 חודשים