לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2447 מאמרים 543 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מובילים בגוש דן

מובילים בגוש דן

פורסם בתאריך 24/08/2016      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

מובילים בגוש דן

לפני מעבר דירה, אנו נתונים תחת לחץ רב, היות וישנן משימות רבות שעלינו לבצע. יש למצוא מובילים בגוש דן, מהאזור שיש להעביר את התכולה, לתאם את התאריך, לדאוג לקרטונים, סרטי דבק לאריזות, להכין רשימה, להשליך בצד את כל כלי הבית, הבגדים, הצעצועים וכל מה שאין לנו שימוש בהם, בקיצור, הרבה כאב ראש. יש לעשות סדר בכל הבלגן ולגבש תכנית שיהיה הרבה יותר קל לעבור דירה באמצעותה. ראשית אם מצאתם דירה אחרת, יש לכם תאריך והחוזה על הנכס הישן הסתיים בתאריך מסוים, התחילו להתקשר עם כמה חברות הובלו ולבקש כי נציג, יגיע לאמוד את מחיר ההובלה. אם מצאתם חברה אמינה שיש בה צוות מיומן של מובילים, ציוד לשינוע וכלי עבודה חיוניים, זה הזמן אם אתם מעוניינים באריזה מטעם חברת ההובלות, או שאתם מעוניינים לארוז הכל בעצמכם. .

עוד שלבים למעבר דירה שיקלו עליכם

יש להתחיל באריזה לפחות חודש לפני מעבר הדירה, כך שלא תארזו בכמה ימים, מה שיקשה עליכם וכן, מהירות היא לא גורם יעיל במעבר דירה. אם אין לכם קרטונים לאריזה בקשו אותם מחברה שיש לה מובילים בגוש דן, כך, תחסכו זמן בחיפוש אחר קרטונים שלא בטוח יהיו חזקים דיים וישרדו את ההובלה, מה שיגרום לעיכוב וחוסר סדר. ערכו רשימה מסודרת מחברת וכל מה שארזתם, סמנו עליו "וי".  שימו בצד בתיק אישי שיהיה עליכם תמיד, חפצים אישיים שתזדקקו להם בזמן המעבר עד שתתמקמו, מה שייקח לכם לפחות יומיים.

חפשו מובילים שיראו לכם פוליסת ביטוח של התכולה

חברות הובלות רבות, שהן וותיקות, מכירות בעובדה שאחד התנאים להובלה אחראית ומקצועית היא לא רק צוות של מובילים בגוש דן שיהיו מהימנים, כי אם פוליסת הביטוח שתכסה על התכולה. לא כל תכולה היא אותה שוות ערך לשאר התכולות ויש לברר היטב מה שווי התכולה שלכם, בכדי לראות שזה הכיסוי המלא בפוליסה של חברת ההובלות. בכדי שתהיו בטוחים שהמחיר של ההובלה שלכם, הוא הוגן, בקרו באתרי השוואות מחירים מומלצים לדוגמא: .http://www.getmoving.co.il/ כך שתראו אם המחיר מוגזם או סביר בהתאם לוותק החבר ולמחירי ההובלה המקובלים בשוק.

768 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
אתר חדש לשירות משפחות העוסקות בנושא גמילה מחיתולים והקניית הרגלי ניקיון הצוות המומחה בקליניקה של ד"ר ברוך קושניר להרטבת לילה ואי שליטה בסוגרים בקרב ילדים, פתח אתר חדש שבו תוכלו להתייעץ עם הצוות ולקבל עצות יעילות
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 5 ימים 52 דקות
מומחה בהרטבת לילה רבים מהילדים מרטיבים בלילה, אך כשאר הם מגיעים לגילאי 5, יש לטפל בתופעה באמצעות מומחה לבעיות שליטה בסוגרים. יש לסייע לילד שמרטיב בלילה ולא לנזוף בו. פתרונות יעילים ניתן למצוא בקליניקה של ד"ר ברוך קושניר, אשר נחשב כמומחה בתחום והוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית בקרב ילדים. ד"ר קושניר עוסק בתחום מעל ל-20 שנה והשתתף במחקרים חשובים בעולם.
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 5 ימים 57 דקות
טיפול בהרטבת לילה הרטבת לילה הינה תופעה מוכרת שנפוצה בכ-15% בקרב הילדים. טיפול בהרטבת לילה, יינתן לאחר בדיקות בריאותיות אשר תשלולנה בעיות בדרכי השתן. את הטיפול המקצועי ביותר, ניתן לקבל בקליניקה של ד"ר בררוך קושניר שהוא מומחה בתחום זה והוא דוקטור כשאר הוא מתפקד כפסיכולוג קליני לילדים ואף השתתף במחקרים רבים בארץ ובעולם בתחום זה
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 5 ימים 1 שעות
טיפול בחרדת אסלה {אנקופרסיס} ישנם ילדים אשר סובלים מחרדת אסלה בשלב שבו הם נגמלים מחיתולים. הם יעדיפו לעשות את צרכים בבגדים וימנעו לשהות עם חברים בשל בעיה זו. ד"ר קושניר, נחשב למומחה בתחום ומוצא שיטות ופתרונות מתוקף היותו פיכולוג קליני ומומחה בבעיות שליטה בסוגרים מעל ל-20 שנה
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 5 ימים 2 שעות
הרטבת לילה אצל מבוגרים ל רק ילדים סובלים מהרטבת לילה, כי אם גם מבוגרים. ישנם כאלה שיש להם בעיה בריאותית כגון שלפוחת רגיזה או בעיות בדרכי השתן, אך אם סובלים מתופעה זו נבדקו והבעיה היא אחרת, יש לפנות למומחים אשר יודעים לתת פתרונות הולמים להרטבת לילה כמו ד"ר קושניר אשר נחשב למומחה בתחום זה בישראל.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 5 ימים 2 שעות