לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3302 מאמרים 913 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מובילים בגוש דן

מובילים בגוש דן

פורסם בתאריך 24/08/2016      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

מובילים בגוש דן

לפני מעבר דירה, אנו נתונים תחת לחץ רב, היות וישנן משימות רבות שעלינו לבצע. יש למצוא מובילים בגוש דן, מהאזור שיש להעביר את התכולה, לתאם את התאריך, לדאוג לקרטונים, סרטי דבק לאריזות, להכין רשימה, להשליך בצד את כל כלי הבית, הבגדים, הצעצועים וכל מה שאין לנו שימוש בהם, בקיצור, הרבה כאב ראש. יש לעשות סדר בכל הבלגן ולגבש תכנית שיהיה הרבה יותר קל לעבור דירה באמצעותה. ראשית אם מצאתם דירה אחרת, יש לכם תאריך והחוזה על הנכס הישן הסתיים בתאריך מסוים, התחילו להתקשר עם כמה חברות הובלו ולבקש כי נציג, יגיע לאמוד את מחיר ההובלה. אם מצאתם חברה אמינה שיש בה צוות מיומן של מובילים, ציוד לשינוע וכלי עבודה חיוניים, זה הזמן אם אתם מעוניינים באריזה מטעם חברת ההובלות, או שאתם מעוניינים לארוז הכל בעצמכם. .

עוד שלבים למעבר דירה שיקלו עליכם

יש להתחיל באריזה לפחות חודש לפני מעבר הדירה, כך שלא תארזו בכמה ימים, מה שיקשה עליכם וכן, מהירות היא לא גורם יעיל במעבר דירה. אם אין לכם קרטונים לאריזה בקשו אותם מחברה שיש לה מובילים בגוש דן, כך, תחסכו זמן בחיפוש אחר קרטונים שלא בטוח יהיו חזקים דיים וישרדו את ההובלה, מה שיגרום לעיכוב וחוסר סדר. ערכו רשימה מסודרת מחברת וכל מה שארזתם, סמנו עליו "וי".  שימו בצד בתיק אישי שיהיה עליכם תמיד, חפצים אישיים שתזדקקו להם בזמן המעבר עד שתתמקמו, מה שייקח לכם לפחות יומיים.

חפשו מובילים שיראו לכם פוליסת ביטוח של התכולה

חברות הובלות רבות, שהן וותיקות, מכירות בעובדה שאחד התנאים להובלה אחראית ומקצועית היא לא רק צוות של מובילים בגוש דן שיהיו מהימנים, כי אם פוליסת הביטוח שתכסה על התכולה. לא כל תכולה היא אותה שוות ערך לשאר התכולות ויש לברר היטב מה שווי התכולה שלכם, בכדי לראות שזה הכיסוי המלא בפוליסה של חברת ההובלות. בכדי שתהיו בטוחים שהמחיר של ההובלה שלכם, הוא הוגן, בקרו באתרי השוואות מחירים מומלצים לדוגמא: .http://www.getmoving.co.il/ כך שתראו אם המחיר מוגזם או סביר בהתאם לוותק החבר ולמחירי ההובלה המקובלים בשוק.

1019 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
כיצד לשמור על הטבע ועל הסביבה שלנו? האקולוגיה בישראל, תופסת מקום נכבד וכולנו נרתמים לשמור על איכות הסביבה. הטכנולוגיה, התעשייה גרמו לזיהום של המים והאוויר. במאמר זה, יינתנו הסברים לגבי דרכים חיוניות וסנקציות שישמרו על הסביבה שאנו חיים בה טוב יותר
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 1 שנים 2 שבועות
כיצד נשמור על בעלי החיים המוגנים בישראל? בכל העולם וגם בישראל, שומרים על בעלי החיים המוגנים הנמצאים בסכנת הכחדה. במאמר זה, יוסברו האמצעים שננקטים למטרה זו ויוסבר אילו סוג של בעלי החיים נמצא בסכנה
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 1 שנים 3 שבועות
טיפול בקשיי שינה בתינוקות תינוקות רבים אינם ישנים בלילה ולכן טיפול בקשיי שינה לתינוקות משנה את דפוסי ההתנהגות של ההורים, על מנת שלתינוק יהיו סדרי שינה בריאים. ד"ר יהונתן קושניר נחשב כמטפל מומחה בבעיות שינה בקרב תינוקות ומבוגרים
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 1 שנים 3 חודשים
טיפול בהפרעות שינה בילדים ישנם ילדים רבים אשר מתקשים להירדם בלילה, מה שגורם להם לבעיות בריכוז וחוסר שקט. יש לטפל באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי בתופעה זו, כאשר טיפול זה, נמצא אפקטיבי. ד\\\"ר יונתן קושניר, נחשב כמומחה בתחום והוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בנוירופסיכולוגיה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 1 שנים 3 חודשים
הגורמים לקשיי שינה בילדים כאשר ילדים מתקשים לישון במשך תקופה ארוכה, יש לזהות את הגורמים לקשיי השינה, באמצעות פסיכולוג קליני המתמחה בבעיות שינה בקרב ילדים ותינוקות. ד\"ר קושניר, נחשב למומחה בתחום והוא בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה. ד\"ר קושניר, מטפל בהצלחה רבה בילדים הסובלים מבעיות שינה, באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי {CBT}.
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 1 שנים 3 חודשים