לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

החיבור בין הצימר לטיול

פורסם בתאריך 30/08/2016      /      נכתב ע"י דניאל

ומה התשובה שלי?

דבר ראשון, יש צדק בדברי בעלי הצימרים. רוב האנשים אכן קודם מחפשים מקום לינה ואירול ורק לאחר מכן מחפשים לאן לטייל.

אולם, ישנם לא מעט אנשים אשר קודם כל יחפשו את האיזו בו הם רוצים לטייל ויחפשו בו מסלולים ורק לאחר מכן את הצימרים, וזה היתרון של מסלולי הטיול בעלי המפה המשולבת  בה ניתן לראות בבת אחת את כל המסלולים, המעיינות ובתי האירוח שבאיזור.

צימרים ללינה באזור הטיול

לדוגמא? אם מישהו יחליט שהוא רוצה לטייל לנחל עיון ישר הוא יחשף למידע אודות הצימרים שבאיזור השמורה וברור שהחשיפה של צימרים אלו תהיה יותר ראשונית ובעלת משמעות.

יתרון נוסף לפרסום באתרי הטיולים הוא שלאתרי טיולים אנשים נכנסים באופן יותר תדיר מאשר לאתרי צימרים היות שחובבי הטיולים יפקדו את האתרים העוסקים בנדון במהלך השבוע בתכננם את הטיול השבועי [ואגב כך יחשפו לצימרים המפורסמים באתרים הללו וכשירצו לצאת לחופשה מין הסתם החשיפה שהם חוו לצימרים הללו תשפיע במידה כל שהיא] בעוד שאת אתרי הצימרים פוקדים רק לקראת חופשה מה שאומר שבסופו של דבר פוטנציאל החשיפה לצימר באתר טיולים גדול יותר מאשר באתר צימרים, ובנוסף, באתרי הצימרים, הצימר שלך הינו אחד מתוך עשרות ואין לו שום בולטות ולעומת זאת באתרי הטיולים אין הרבה פרסומים של צימרים ולכן צימר שיפורסם שם יזכה לחשיפה יותר גדולה באופן יחסי.

והמסקנה שלי מכל הדיון? על בעל הצימר ו/או האטרקציה לחלק את עוגת הפרסום בין כמה וכמה אתרי טיולים כדי לזכות לחשיפה מקסימלית לעיני מחפשי מקומות הלינה.

לצפייה במגוון רחב של צימרים זולים, היכנסו לאתר צימר T, בכתובת:

1064 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דניאל
וילה לקבוצות לעומת צימרים בצפון יהיה פתרון זול יותר בעבור קבוצות שמחפשות את ההווי הקבוצתי והחברתי במהלך החופשה. כמו כן,וילות לקבוצות מתאימות גם לקבוצות המגיעות לחופשה עם ילדים. מכיוון שקשה היום למצוא מספר רב של צימרים פנויים הסמוכים אחד ליד השני, במיוחד בסופי השבוע, פתרון של וילה לקבוצות לא מגביל את הקבוצה ומאפשר לה ליהנות מהגיבוש החברתי-קבוצתי במהלך החופשה ללא חשש ממרחק ההליכה או הנסיעה בין מקומות הלינה של חברי הקבוצה. בטיולים ונופש בצפון יש חשיבות רבה למציאת סטנדרט אחיד של חדרי אירוח בעלות סבירה, וסטנדרט האירוח של וילות לקבוצות הינו סטנדרט האירוח הגבוהה ביותר, סטנדרט המקביל לאירוח בצימרים היוקרתיים בצפון.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 4 שנים 5 חודשים