לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

וילה לקבוצות לעומת צימרים בצפון

פורסם בתאריך 07/09/2016      /      נכתב ע"י דניאל

בשנים האחרונות ניתן לזהות טרנד חדש בתחום התיירות והנופש הפנים ארצית: טרנד הוילות. באם בעבר השהייה בצימרים בצפון במהלך חופשה או נופש הייתה אטרקציה משפחתית או קבוצתית, הרי שוילות הנופש הפזורות בצפון הארץ נהפכו ממש בתקופה האחרונה לאטרקציה הקבוצתית החדשה.וילה לקבוצות מאפשרת לקבוצת מטיילים או נופשים להתארח תחת קורת גג אחת: וילה בעלת מספר חדרי שינה, בריכה מקורה ומטבח רחב ועשיר עבור כל השוהים בחופשה. טרנד החופשות הקבוצתיות בוילות התרחב גם לאזורים נוספים בארץ, וניתן למצוא וילות לקבוצות גם בדרום ובמרכז הארץ.

הערה: בחלק גדול מן המקרים וילות נופש למשפחות יכולות להתאים גם לקבוצות.

תוצאת תמונה עבור site:rrr.co.il וילות יוקרתיות

היתרון של וילה לקבוצות על פני השכרת מספר צימרים נפרדים בדרך כלל בא לידי ביטוי במחיר. כאשר מדובר על קבוצה של חמישה זוגות, על הקבוצה למצוא חמישה צימרים קרובים, על מנת שיוכלו ליהנות מהנופש ועדיין להישאר במסגרת הקבוצה. חיפוש חכם אחר וילה לקבוצות המכילה חמישה חדרי שינה במקום חמישה צימרים נפרדים ברוב המקרים 
אין ספק כי שילוב של מחיר אטרקטיבי לזוג יחד עם אירוח משותף תחת קורת גג אחת מביא עשרות וילות לקבוצות להיות בחירה מועדפת של קבוצות נופשים בצפון על פני שכירת צימרים או חדרי אירוח. פינת הברביקיו המשותפת, יחד עם הבריכה הגדולה והמזמינה והג'קוזי המשותף יוצרים חוויה של נופש קבוצתי הן להורים והן לילדים שבקבוצה. וילה לקבוצות כוללת מספר חדרי שינה נפרדים הכוללים לרוב מקלחות ושירותים צמודים, כך שהפרטיות של כל אחד מהזוגות נשמרת ובמקביל להווי הקבוצתי במהלך החופשה.


לקבוצות המגיעות עם ילדים לחופשה ועדיין רוצים לשמור על האווירה הרומנטית של כל אחד מהזוגות, מומלץ לחפש וילה לקבוצות המכילה חדר שינה או שני חדרי שינה נוספים שיהיו מיועדים לילדי הקבוצה. במקביל לחוויה של ההורים ולגיבוש הקבוצתי הנרקם במהלך השהייה בוילה, וילות לקבוצות הן חוויה של ממש לילדים. מרבית הילדים אוהבים את האוטונומיה שלהם בחופשה, ולכן חיפוש אחר וילה עם חדר נוסף ונפרד לילדים ישפר להם את ההרגשה מצד אחד, ומצד שני יאפשר לכם ההורים את האווירה הרומנטית בזמן שהילדים צופים בטלוויזיה בסלון המשותף או שוחים שחייה לילית בבריכה המקורה.

1031 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דניאל
החיבור בין הצימר לטיול תמיד כשאני מדבר עם בעלים של יחידות אירוח או צימרים הם שואלים אותי, למה שאפרסם דוקא אצלך ולא באתרי הצימרים היעודיים. הרי מי שמחפש צימרים בצפון בסופו של דבר יילך לאתר צימרים שם ימצא רשימה מרוכזת של הרבה צימרים בצפון ולא יחפש את הצימר אצלך.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 4 שנים 5 חודשים