לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2914 מאמרים 742 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חדרים לפי שעה לפני סוף השנה

פורסם בתאריך 26/09/2016      /      נכתב ע"י discreti

חדרים לפי שעה לפני סוף השנה

סוף השנה העברית אוטוטו מתקרב וזה הזמן להחליט האם אתם שמים את ההרגל שלכם של ביקור בחדרים לפי שעה בצד ומשאירים אותו בשנה העברית הנוכחית ומתחילים דף חדש או שמא אתם ממשיכים מאותה הנקודה כי אצלכם שנה נוכחית, שנה הבאה, שנה חדשה, שנה ישנה, הכל אותו הדבר.

הרבה מאוד זוגות , שהם למעשה לא זוגות בחיים אלא שותפים למעשים אינטימיים בחדרים לפי שעה, במילים אחרות בוגדים בוגדות שמו בעבר את ההרגל הזה, יש יגידו הרגל מתוך צורך, שלא ממומש בביתם ויש יגידו הרגל מגונה, בצד ובהגיעה של השנה החדשה הם הבטיחו לעצמם שבשנה הבאה הם יהיו אנשים טובים יותר ללא מעשים שיפגעו במשפחתם.

חדרים לפי שעה מצטיירים כמקום בלעדי לבוגדים ולבוגדות אבל ישנם זוגות רבים, בעל ואשה, חבר וחברה אשר פוקדים את החדרים הללו והם לא מסתתרים מאף אחד. הצורך שלהם לאינטימיות קיים אבל נפגע ולא מומש בגלל הילדים שבבית ולכן הם לוקחים פסק זמן ובאים למקום נטרלי בו יוכלו ללא כאב ראש וללא מגבלת זמן לממש את מה שלא יכלו לממש בביתם.

חדרים לפי שעה בצפון הם החדרים היותר נפוצים כשאדם מצלצל כדי להזמין חדר לפי שעה, לרוב הוא יבקש חדר לפי שעה בחיפה, העיר הגדולה בצפון ובאופן טבעי העיר שמכילה הכי הרבה חדרים לפי שעה.

תושבי אזור המרכז בהתאמה יעדיפו חדרים לפי שעה בתל אביב, העיר הגדולה במרכז אשר באופן טבעי מחזיקה השטחה את רוב החדרים לפי שעה באזור.

חדרים לפי שעה הוא מושג גנאי לרבים מכם, אפשר להבין את עצם המחשבה והקיטלוג שלכם לחדרים לפי שעה אבל נבקש מכם שאם זאת לא להכליל את כל המבקרים כי חדרים לפי שעה ממזמן הוא עסק לגיטימי המארח את כל סוגי הזוגות, את כל המינים ואת כל הגזעים ממש כמו חדר בבית מלון.

מה שקורה בחדרים לפי שעה, אם אלו הם בגידות, קורים גם בחדרים בבתי מלון, ההבדלים היחידים הם: תשלום ללילה לעומת תשלום שעתי והמושג: חדר לפי שעה לעומת חדר בבית מלון.

ותחשבו על זה!

916 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreti
צימרים לפי שעה בנצרת עילית ועפולה האתר שלנו מאגד בתוכו את כל החדרים והצימרים לפי שעה בכל אזורי הארץ
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 2 חודשים
המלצה על חדרים לפי שעה בצפון הישארו עמנו ואנו נכוון אתכם לאזורים הכי שווים בצפון ולמה כדאי להגיע אליהם כדי להעביר כמה שעות של רומנטיקה!
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 2 חודשים 1 שבועות
מה זה חדר לפי שעה? הרבה מאוד אנשים שואלים, מה זה חדר לפי שעה? וכדי שהשאלות הללו ייפסקו אנחנו נסביר למען הסר ספק.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 3 חודשים 1 ימים
אהבה שהתחילה בטעות לכל אחד יש איזשהו סוד אפל שאותו אף אחד אינו יודע. סוד שאתם מעדיפים שישכב עמוק בחלקים האחוריים של המוח מבלי שתצטרכו להזכר בהם לעולם.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 3 שנים 4 חודשים
פורטל חדרים לפי שעה חדרים לפי שעה הוא תחום נפוץ מאוד ולכן אנחנו באים לקראת הלקוחות ונותנים להם אופציות רבות כדי להתעדכן בחדרים פנויים, חדרים חדרים וחדרים שיעשו להם את השעות הקרובות של החיים.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 4 ימים