לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2660 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חדרים לפי שעה לפני סוף השנה

פורסם בתאריך 26/09/2016      /      נכתב ע"י discreti

חדרים לפי שעה לפני סוף השנה

סוף השנה העברית אוטוטו מתקרב וזה הזמן להחליט האם אתם שמים את ההרגל שלכם של ביקור בחדרים לפי שעה בצד ומשאירים אותו בשנה העברית הנוכחית ומתחילים דף חדש או שמא אתם ממשיכים מאותה הנקודה כי אצלכם שנה נוכחית, שנה הבאה, שנה חדשה, שנה ישנה, הכל אותו הדבר.

הרבה מאוד זוגות , שהם למעשה לא זוגות בחיים אלא שותפים למעשים אינטימיים בחדרים לפי שעה, במילים אחרות בוגדים בוגדות שמו בעבר את ההרגל הזה, יש יגידו הרגל מתוך צורך, שלא ממומש בביתם ויש יגידו הרגל מגונה, בצד ובהגיעה של השנה החדשה הם הבטיחו לעצמם שבשנה הבאה הם יהיו אנשים טובים יותר ללא מעשים שיפגעו במשפחתם.

חדרים לפי שעה מצטיירים כמקום בלעדי לבוגדים ולבוגדות אבל ישנם זוגות רבים, בעל ואשה, חבר וחברה אשר פוקדים את החדרים הללו והם לא מסתתרים מאף אחד. הצורך שלהם לאינטימיות קיים אבל נפגע ולא מומש בגלל הילדים שבבית ולכן הם לוקחים פסק זמן ובאים למקום נטרלי בו יוכלו ללא כאב ראש וללא מגבלת זמן לממש את מה שלא יכלו לממש בביתם.

חדרים לפי שעה בצפון הם החדרים היותר נפוצים כשאדם מצלצל כדי להזמין חדר לפי שעה, לרוב הוא יבקש חדר לפי שעה בחיפה, העיר הגדולה בצפון ובאופן טבעי העיר שמכילה הכי הרבה חדרים לפי שעה.

תושבי אזור המרכז בהתאמה יעדיפו חדרים לפי שעה בתל אביב, העיר הגדולה במרכז אשר באופן טבעי מחזיקה השטחה את רוב החדרים לפי שעה באזור.

חדרים לפי שעה הוא מושג גנאי לרבים מכם, אפשר להבין את עצם המחשבה והקיטלוג שלכם לחדרים לפי שעה אבל נבקש מכם שאם זאת לא להכליל את כל המבקרים כי חדרים לפי שעה ממזמן הוא עסק לגיטימי המארח את כל סוגי הזוגות, את כל המינים ואת כל הגזעים ממש כמו חדר בבית מלון.

מה שקורה בחדרים לפי שעה, אם אלו הם בגידות, קורים גם בחדרים בבתי מלון, ההבדלים היחידים הם: תשלום ללילה לעומת תשלום שעתי והמושג: חדר לפי שעה לעומת חדר בבית מלון.

ותחשבו על זה!

847 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreti
פורטל חדרים לפי שעה חדרים לפי שעה הוא תחום נפוץ מאוד ולכן אנחנו באים לקראת הלקוחות ונותנים להם אופציות רבות כדי להתעדכן בחדרים פנויים, חדרים חדרים וחדרים שיעשו להם את השעות הקרובות של החיים.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 3 שנים 7 חודשים
אתר בית עסק אתר בית עסק נותן לכם את האפשרות למצוא בעלי מקצוע בתחומים מרכזיים ונבחרים. הניווט באתר פשוט מאוד ואת בעל המקצוע תוכלי למצוא תוך פחות מדקה!
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 חודשים 2 ימים
בילוי בחדר לפי שעה בילוי בחדר לפי שעה, האם הוא מוסיף לחיים האינטימיים שלכם או שהוא גורע? הישארו עמנו בדקות הקרובות.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 6 חודשים 3 שבועות
חדרים לפי שעה תל אביב חדרים לפי שעה תל אביב הם החדרים הכי מבוקשים בישראל עם עשרות אלפי חיפושים מדי חודש על הביטוי.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 6 חודשים 3 שבועות
חדרים בפריסה ארצית לפי שעה מעוניינים בהיצע של חדרים לפי שעה בפריסה ארצית? היכנסו לאתר האטרקטיבי ביותר, אתר דיסקרט מבית פרומו קינג ישראל.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 7 חודשים 4 ימים