לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חשיבות מתקני חניה לאופניים במוסדות

פורסם בתאריך 24/06/2015      /      נכתב ע"י קידום אתרים SEOLIKE

מוסדות ציבוריים מושכים אליהם אנשים רבים מכיוון שלא רק עובדי המקום צריכים להגיע אליהם יום יום אלא קבלת הקהל במקומות אלו מרובה יותר מאשר מקומות אחרים. לעיתים, מוסדות אלו נמצאים במקומות צפופים ביותר בלב האוכלוסיה ועל כן מקומות חניה רבים לא תמצאו שם. כדי לחסוך את כאב הראש הכרוך במציאת חניה ואף להימנע מחניה מרוחקת למיקום המוסד הציבורי אנשים רבים מעדיפים להגיע למקומות אלו באופניים, אך גם פעולה זו לא מונעת בעדם את הקושי בחניה ומיקום הנחת האופניים לפני הכניסה לבניין דורשת חשיבה ותיכנון מראש על מנת להימנע מגניבות או מיצירת מפגע סביבתי. 
 
לשם כך החליטו מוסדות ציבור רבים לרכוש מתקני חניה למוסדות שמותאמים אישית לצרכיהם ונועדו לאכלס מס' רב של זוגות אופניים ובכך לחסוך את מצוקת החניה הקיימת בסביבתם ולאפשר לרוכבי האופניים להחנות את האופניים שלהם בצורה קלה, נוחה ובטיחותית. מלבד זאת, מתקני החניה מעוצבים ומתוכננים רק שהם יתפסו פחות מקום וגם ייראו טוב יותר לעיני הסביבה בהתאם לעיצוב הבניין לידו הם מונחים. מתקנים אלו מועילים מאוד לרוכבי האופניים וכך הקהל הרב שמשתמש בהם יוצא מרוצה ובהרגשה טובה יותר כשהנוחות שלו משתפרת בזכות ההשקעה של המוסד הציבורי במתקנים אלו שעלותם לא גבוהה ותועלתם מרובה.
 
בשנים האחרונות גברה המודעות לשימוש באופניים ויחד עם העליה בשימוש גם גברו הגניבות. במוסדות רבים בארץ כבר השכילו לקנות מתקנים חשובים אלו ולאט לאט תפוצתם גוברת תוך כדי הבנה של חשיבותם לקהל ולמוסדות גם יחד. במצב כיום, כל מוסד ציבורי שמכבד את עצמו ומבין את צרכיהם של האנשים שמגיעים אליו מדי יום ביומו צריך להבין חשיבות זאת ולהציב מתקני חניה כאלו ובכך ישפר את הגישה של המבקרים למקום וימנע צפיפות וסירבול מיותרים בכניסה למתחם. במקומות רבים בארץ ביצעו זאת כבר וזכו לגישות חיוביות מאוד מצד המבקרים ומוסדות שלא יעשו זאת יישארו מאחור.

>> פתרונות נוספים לאופניים לרכב תמצאו באתר חן אופן גגונים לרכב

1526 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת קידום אתרים SEOLIKE
שירלי בוגנים : אנדומטריוזיס סיבך לי את החיים שירלי בוגנים פרצה בבכי בכנסת כשדברה על הסבל שעברה בגלל מחלת האנדומטריוזיס ועד שגילתה בכלל שהיא חולה בה, הקשיים שמלווים אותה בטיפולי הפוריות והסבל הרב במסע להביא ילדים לעולם
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 16 שעות
סגולה זאת חנוכה פתק בחנוכיה ביום השמיני למי שלא מכיר את הסגולה הנפלאה הזאת שמדווחים שהיא הרבה פעמים עובדת, מי שמאמין ובא לו- אין לו מה להפסיד.
פורסם בקטגוריית חגים, לפני 2 חודשים 3 שבועות
ניקוי מזגנים בפתח תקווה ניקוי מזגנים בפתח תקווה לא עושים אצל כל אחד, צריך חברה מקצועית ואיכותית שמכירה טוב את העיר על מנת לתת את השירות הטוב ביותר
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 11 חודשים 4 שבועות
דירות חדשות בדימונה בשכונת השחר שכונת השחר בדימונה שכונה מתפתחת שכדאי לב לשים לב אליה ואף להשקיע בה ברכישת נדלן או דירות חדשות באיזור.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 4 חודשים 5 ימים
מכירת ציוד היקפי למחשב בראש העין 938 מחשבים בראש העין עוסקת במכירת מחשבים מכל הסוגים וציוד היקפי למחשב בראש העין. ללא פערי תיווך ישירות מהיבואן לצרכן במחירים הכי טובים באיזור
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 8 חודשים 1 שבועות