לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בריכות נוי

פורסם בתאריך 24/08/2015      /      נכתב ע"י laginaba

בריכות נוי

יש מספר סוגים של בריכות נוי: בריכות נוי מפלסטיק שההתקנה שלהם זולה ביחס לשאר הסוגים וההתקנה פשוטה יחסית, החיסרון הוא שנדרשת עבודה רבה כדי להסוות את הפלסטיק ולתת לבריכה מראה טבעי.

בריכות נוי מיריעות PVC-בריכות אלה ניתנות ליותר גמישות בעיצוב, פשוט חופרים את גודל הבריכה שאנו מעוניינים בה ומצפים ביריעות הללו. כמובן שהחיבורים בין היריעות צריכים להיות אטומים כדי שלא תהיה דליפה של מים. העבודה על בריכה כזאת היא ארוכה ומסורבלת אבל התוצאה הסופית שווה את המאמץ.

בריכות נוי מבטון- אלה הבריכות הכי "יוקרתיות" מבין כל מה שהוצע קודם לכן. בריכה זו נבנית מבטון מוחלק, התחזוקה של הבריכות הללו יותר פשוטה אבל העלות שלה יותר יקרה בגלל הקושי בהקמה והשימוש בבטון מוחלק.

 

העומק של הבריכות צריכות להיות מספיק עמוקות על מנת שנוכל לשלב בתוכן גם צמחיה וישנם צמחים הדורשים עומק מסויים על מנת לשרוד.

בריכה קטנה יחסית צריכה להכיל לפחות 350 ליטר של מים אם אנו מעוניינים לגדל בהם דגי נוי בתנאים אקולוגיים מתאימים.

העלות להקמת בריכות נוי הוא לא זול במיוחד אבל גם לא נורא לאנשים שמעוניינים להגשים את חלומם ולהחזיק ולתחזק בריכה שכזאת בגינתם. הקמת בריכה כזאת נעה סביב ה 11 אלף שקל וכמובן כל תוספת של אובייקט מייקרת את העלות אבל אפשר להתפשר ולהקים גם בריכות כאלה בסביבות ה 7000 ש"ח וזאת כמובן במידה ואנו מחסירים כמה אובייקטים...

לפרטים נוספים על בריכות נוי ובריכות דגים חייגו לחברת- "הבית בטבע- הקמת גינה" בטלפון 073-7969732

 

 

 

932 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת laginaba
סוגי גינות ישנם מספר סוגי גינות האפשריות להקמה... מהן? ישארו עימנו במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה הנה חברה העוסקת בתחום הגינון המורחב. אנו מתכננים, מקימים ומעצבים גינות קיימות או גינות חדשות לחלוטין.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 10 חודשים
תכנון, הקמה ועיצוב הגינה אתם מעוניינים להקים גינה חדשה? לפני שאתם בוחרים באיש מקצוע או חברת גינון שתעשה זאת בשבילכם אתם צריכים לקחת רגע לעצמכם ולחשוב:\"מהי מטרת הגינה? ליופי? לגידול ירקות? או למשחקים?\" כמובן שכל אחת מהאפשרויות מצריכות מבעל המקצוע תכנונים שונים ולכן אני ממליץ לכם לבוא לפגישה עם בעל המקצוע מקובעים ועם החלטה. בעל המקצוע יכין את התוכניות על פי ההחלטה שקיבלתם וקדימה! אפשר להתחיל להקים את הגינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה, איפה שמעתם עלינו? בטח מחברים שהקימו את גינתם יחד איתנו. גם אתם מעוניינים? חייגו ל 073-7969732
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
עיצוב גינה הקיץ אוטוטו עובר, הצמחייה בגינה והדשא הצמיחו קוצים, מה עושים? האם אנחנו רוצים לחכות לימים הגשומים ולראות את הקוצים נרקבים?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים