לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מובילים בתל אביב

פורסם בתאריך 28/09/2016      /      נכתב ע"י פיקסייז

אז אם סוף, סוף לאחר חיפושים קדחתניים, מצאתם דירה בתל אביב, זה הזמן להתחיל לארוז ולחפש מובילים בתל אביב. ישנם כמה קריטריונים למציאה של חברת הובלות אמינה וכן, לחסוך במחיר ההובלה. למשל, אם אתם סטודנטים, שותפים לדירה או ששכרתם בגפכם דירת סטודיו, זה הזמן למצוא חברת הובלה, במחיר זול. כל חברת הובלות מקצועית וותיקה, מציעה גם שירותי הובלות בתל אביב ובכל חלקי הארץ.  יש לדעת, כי מחיר ההובלות, יהיו על פי התכולה, מיקום הדירה, החניה, אם היא קרובה או רחוקה, אם יש צורך בהעברה מיוחדת של רהיט, כגון הובלת מנוף ועוד.

אל תיקחו את הצעת המחיר הנמוכה ביותר של חברת  הובלות

אנו לא כל יום עוברים לדירה אחרת, כך שאם כבר אנו מחפשים צוות של מובילים בתל אביב כדאי כי נשמור על הרכוש שלנו כגון החפצים היקרים לנו שעמלנו לרכוש אותם  במשך שנים.  יש למצוא הובלה שתהיה סבירה במחיר, שיהיה לה ציוד מקצועי ומשוכלל, כלי שינוע מתאימים, ביטוח, אחריות וחוזה מקשר ביניכם לבין החברה, כגון מחיר ההובלה, תאריך, ביטוח שיהיה מוזכר בחוזה, מה כוללת התכולה, מהיכן מעבירים את התכולה והיכן היעד שלה. אם קיבלתם מחיר זול מדי, יש להיזהר שכן הזול הוא בסופו של דבר ביוקר, כגון העברה לא מקצועית של החפצים, פגיעה במשקופים או בקירות הדירה, מה שיאלץ אתכם לתקן, העברה של חפצים ללא ביטוח ועוד.

השוואת המחירים בין המובילים- זה בגדר חובה

על מנת שתדעו מה מחיר ההובלה שלכם, יש להתעדכן מראש בקרב כמה מובילים בתל אביב, כידוע המחיר של ההובלה ייקבע בהתאם לגודל התכולה, למיקום הקומה בבניין, אם יש או אין מעלית, אם יש חפץ. מיוחד שנדרשת עבורו העברה מיוחדת ועוד. השוו וקבלו הצעות מחיר מלפחות 3 חברות הובלה ידועות ורק אז תחליטו כמובן, שהמחיר יהיה חייב לכלול גם את ביטוח התכולה שלכם. אם היה לכם ביטוח תכולת דירה, תוכלו אף להשוות את ערך החפצים שלכם מול הסכום הכלול בביטוח ההובלה, מה שיקנה לכם את האינדיקציה הנכונה לשווי הביטוח של חברת ההובלה בזמן ההעברה של החפצים.  באתר GetMoving תוכלו לבצע השוואות מחירים להובלת הדירה שלכם כך שתוכלו לדעת מה המחיר שתצטרכו לשלם על ההובלה שלכם.


 

844 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת פיקסייז
הובלות – זו מקצועניות של מומחים אם אתם מחפשים חברת הובלות, ההמלצה הראשונה היא לא לחכות לרגע האחרון. ניתן למצוא בישראל הרבה חברות שמובילות דירות, משרדים, מפעלים או עסקים, אך יש לבחור את האמינה והמקצועית, כך שתהיו שקטים, כי הרכוש היקר לכם, יגיע למחוז חפצו בשלום. חשוב, כי לאחר שהזמנתם את חברת ההובלה
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 1 חודשים
הובלות בתל אביב כל מי שעובר דירה לתל אביב, יחפש חברת הובלות בתל אביב, אשר תבצע את ההובלה במקצועיות, באמצעות צוות מיומן, ציוד כלי שינוע וכלי עבודה מתאימים. במידה ונתקלתם בקשיים במציאת חברת הובלות וותיקה שתהיה פנויה, כדאי לפזול לערים השכנות, כגון רמת גן, גבעתיים או רמת אביב.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 1 חודשים
הובלות- כמה טיפים לבחירה נכונה רבים מאתנו, יהיו זקוקים בשלב מסוים בחייהם לעבור דירה, או עקב שיפוץ, יצטרכו להעביר את הריהוט ושאר החפצים למקום אחר עד תום השיפוצים.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 1 חודשים
הובלות ברמת השרון מעבר דירה הינו הליך לא פשוט לכל הדעות. ישנן נראות אשר הן מרוהטות בפשטות, אך לכאורה הן קשות להובלה. החפצים האישיים שלנו, כגון כלי מטבח, ביגוד הנעלה, חפצים שונים לשימוש יום יומי, כל אלה, הופכים בנוסף את ההובלה למורכבת יותר.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 1 חודשים
מובילים בתל אביב אם אתם כבר בחרתם חברת הובלות בתל אביב, יש לשמור על שטח חניה פנוי לפני הבניין ולהכין תיק עם בדים, ממש כפי שאתם יוצאים לחופשה בת כמה ימים, אך כדאי לא לשכוח מצעים ומגבות, אם מדובר בכמה בני בית.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 4 שבועות