לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מובילים בתל אביב

פורסם בתאריך 28/09/2016      /      נכתב ע"י פיקסייז

אם אתם כבר בחרתם חברת הובלות בתל אביב, יש לשמור על שטח חניה פנוי לפני הבניין ולהכין תיק עם בדים, ממש כפי שאתם יוצאים לחופשה בת כמה ימים, אך כדאי לא לשכוח מצעים ומגבות, אם מדובר בכמה בני בית. יש לדאוג למסמכים נגישים וביום ההובלה, לדאוג לסידור הולם לילדים הקטנים, מה שיקשה על המובילים את העבודה, כאשר ישנם ילדים שמסתובבים בבית. אם אתם עוברים לדירה או בית עם פרקט, דאגו לרפד מבעוד מועד את הפרקט כך שהפרקט לא ייפגם או יישרט. יש להכין מזומנים מראש למובילים וכמובן, טיפ למובילים שעושים את עבודתם נאמנה. אם אתם מעוניינים בהדברה בדירה אליה אתם עוברים, בצעו אותה כמה ימים לפני המעבר ולפני ההובלה, דאגו לאוורר אותה.

על מה כדאי להקפיד לפני יום הובלה?

אין דבר יותר מרגיז עבור מובילים בתל אביב מאשר תכולת דירה שלא ארוזה כראוי, או ארוזה למחצה.  יש לדאוג כי האריזות של התכולה תהיינה ארוזות היטב שלא תתפרקנה בזמן ההובלה. הכינו כוסות חד פעמיות ושתייה קרה למובילים, היות ויחס גורר יחס ומן הראוי כי תעריכו את עבודתם. כדאי כי הטלפון הנייד שלכם יהיה בהישג יד , בכל מקרה אם המובילים יתקשרו אליכם בדרך אליכם או על כל שאלה שלא תהיה. יש להכין רשימה של תכולה בכל חדר על פי נושא התכולה. ערכו מיון והפרדה של חפצים. בררו למי ניתן לתת תרומות של חפצים וכן, מה עובר עמכם לביתכם החדש.

דברים שיש לסכם ולדעת מראש עם המובילים

ראשית לאחר שנציג היה אצלכם מטעם חברת ההובלות בררו אם קיימים הדברים הבאים:

  • הצעה בכתב על ההובלה ועל השעה המדויקת.
  • בררו אם מחיר ההובלה יכלול מע"מ
  • האם המובילים מספקים קרטונים לאריזה?
  • האם הובלה תכלול עטיפות מיוחדות להגנה על הריהוט?
  • האם יש תוספת במחיר אם ריהוט אינו נכנס למעלית?

רק לאחר שסיכמתם הכל בכתב עם מובילים בתל אביב, תוכלו להיות בטוחים, כי המעבר יהיה מתוכנן מראש ויגרום לכם להקלה רבה, כאשר הכל מסוכם, האריזות מאורגנות ולכם יהיה ראש שקט.

 

886 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת פיקסייז
הובלות בגוש דן- בדרך להתחלה חדשה.. מעבר דירה הוא אינו פרויקט פשוט. ניתן למצוא משפחות שעוברות דירה כמה פעמים במהלך חייהם, אך עדיין אינם מיומנים כל כך באריזות לפני המעבר מהדירה הישנה לחדשה.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 6 חודשים
הובלות – זו מקצועניות של מומחים אם אתם מחפשים חברת הובלות, ההמלצה הראשונה היא לא לחכות לרגע האחרון. ניתן למצוא בישראל הרבה חברות שמובילות דירות, משרדים, מפעלים או עסקים, אך יש לבחור את האמינה והמקצועית, כך שתהיו שקטים, כי הרכוש היקר לכם, יגיע למחוז חפצו בשלום. חשוב, כי לאחר שהזמנתם את חברת ההובלה
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 6 חודשים
הובלות בתל אביב כל מי שעובר דירה לתל אביב, יחפש חברת הובלות בתל אביב, אשר תבצע את ההובלה במקצועיות, באמצעות צוות מיומן, ציוד כלי שינוע וכלי עבודה מתאימים. במידה ונתקלתם בקשיים במציאת חברת הובלות וותיקה שתהיה פנויה, כדאי לפזול לערים השכנות, כגון רמת גן, גבעתיים או רמת אביב.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 6 חודשים
הובלות- כמה טיפים לבחירה נכונה רבים מאתנו, יהיו זקוקים בשלב מסוים בחייהם לעבור דירה, או עקב שיפוץ, יצטרכו להעביר את הריהוט ושאר החפצים למקום אחר עד תום השיפוצים.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 6 חודשים
הובלות ברמת השרון מעבר דירה הינו הליך לא פשוט לכל הדעות. ישנן נראות אשר הן מרוהטות בפשטות, אך לכאורה הן קשות להובלה. החפצים האישיים שלנו, כגון כלי מטבח, ביגוד הנעלה, חפצים שונים לשימוש יום יומי, כל אלה, הופכים בנוסף את ההובלה למורכבת יותר.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 6 חודשים