לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4259 מאמרים 1291 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איתור נזילות

פורסם בתאריך 24/08/2015      /      נכתב ע"י targetil

איתור נזילות

אחד מכאבי הראש בגדולים ביותר שיש לבעלי בית זה בעיה שמצריכה שיפוצים נרחבים או בעיות אינסטלציה הדורשות חפירות והחלפת צינורות אבל האם באמת בגלל נזילה כזאת או אחרת צריך להפוך את כל הבית כדי למצוא אותה?

חברה רצינית ומקצועית מחזיקה ברשתוה מצלמה טרמית, היא מצלמה המוצאת את מקור הנזילה ממש על המילימטר וחוסכת הרבה מאוד חפירות ושבירת רצפות בבית הלקוח. ידוע שלקוחות מפחדים מפיצוצי צנרת בצורה כזאת טראומתית כי בעבר פיצוץ בצנרת הוביל לשיפוץ דירה כללי.

היום בעזרת המצלמה, אפשר לאתר את הנזילה, לשבור מרצפה או שניים ואז לטפל בצינור באופן נקודתי.

אז מה עושים אם אתם מגלים נזילה בביתכם? דבר ראשון להרגע! 

אם הנזילה היא רצינית ולא עניין של טפטוף אז תסגרו את הברז המרכזי, תרחיקו מוצרי חשמל מהאזור, תנסו להגן על רהיטי העץ שלכם שמא המים יגיעו ואז תצלצלו ל 073-7969752, חברת TARGET-איתור נזילות תגיעה במהרה במידה וזאת קריאת SOS ואנו נטפל בבעיה.

אם הנזילה למשל מהאסלה אז צריך לבדוק האם זאת באמת בעיה בצנרת או שמא סתימה שנוצרה ואז אנחנו נטפל ונפתח את הסתימה.

אם אתם גרים בכרמיאל, חיפה, ירושלים או אשקלון אנחנו כאן למענכם. אנו חברה הפועלת בפריסה כמעט ארצית, כרמיאל-אשקלון ונדאג לכם עד שנפתור את הנזילה, הסתימה או כל בעיית אינסטלציה אחרת שהיא בתחום עיסוקנו.אז חייגו עוד היום ל 073-7969752

1584 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
גילוי נזילות מה הם הגורמים לנזילות מים? כיצד ניתן לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
עבודות אינסטלציה חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
פתיחת סתימות ומניעת הצפות כשיש לכם הצפה בבית כל העולם חרב עליכם באותו הרגע..... טוב, לא נהיה דרמטיים! זה בהחלט לא נעים אבל לא נורא כשיש לכם במועדפים בטלפון את המספר של טרגט-איתור נזילות 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני? נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 4 חודשים
עבודת אינסטלציה כשאתם נמצאים במצב חירום בגלל בעיית אינסטלציה אתם צריכים לפנות לטובים ביותר! TARGET- איתור נזילות, חברת אינסטלציה שנותנת פתרונות אינסטלציה והשירות מהיר(במקרה של SOS). חייגו ל 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים