לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אחזקת מבנים בחברת mor-clean

פורסם בתאריך 16/11/2016      /      נכתב ע"י info@mor-clean.co.il

חברת mor-clean גאה לתת שירות איכותי ללקוחות רבים, נשמח לעמוד גם לשירותכם! מעט אינפורמציה על חברתנו במאמר שלפניכם:
הבניה הנהוגה היום היא בניה לגובה, בניינים בני למעלה מעשר קומות ואף עשרים קומות. בבניינים כאלו ניתן לראות בדרך כלל לפחות שישים דיירים. לכל דייר יש את הציפיות, הרצונות והחלומות שלו לגבי התנהלות הבניין וכיצד ציפה שהבניין יראה. כמו כן לכל משפחה יש את הצרכים שלה וגם התרבות שלה. היכולת של דיירים מרובים לנהל וועד בעצמם מוגבלת מאוד, שכן הרבה מאוד פעמים כל דיון הופך למאבק אישי ואמוציונאלי. הדיירים עלולים להגיע לסכסוכים ממשיים ובתי משפט. אכן,  לנהל תחזוקה שוטפת של בניין אינה כה פשוטה כפי שהיא עלולה אולי להשמע. 
הכירו את החברה שלנו, חברת מור קלין מציעה שירות אחזקת מבנים חיצונית, כך אתם נהנים מניהול תקין של וועד הבית בשקיפות מלאה וללא כל אינטרס אישי או בלתי רלוונטי.

מה היא אחזקת מבנים חיצונית?

שירותי אחזקת מבנים חיצונית מאפשרת בעצם לדיירי המבנה להניח את המחלוקות בצד ולתת לחברה חיצונית לנהל עבורם את כל צרכי הבניין, בשוטף ובאירועים חד פעמיים.
כאשר חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי מנהלת את הבניין סביר להניח שאנשי הבניין לא יחששו מהשתלטות של דיירים אחרים על קבלת החלטות מהותיות. כמו כן דיירי הבניין יקבלו את דעתנו המנוסה ואף יהיה פתוחים יותר ליישום נהלים חדשים.

ניהול בניין מרובה דיירים מצריך התעסקות יומיומית בהתמודדות מול בעלי מקצוע רבים כגון גננים, מנקים, אחזקת מעליות, פחי אשפה ועירייה, גז, חשמל, תיקונים, חדר כושר, בריכה, ענייני בטיחות ועוד. רק חברת ניהול מקצועית יכולה להקדיש את זמנה לניהול התקין של הבניין.

למה לבחור ב mor-clean  עבור אחזקת מבנים?

כאשר אתם בוחרים בחברת mor-clean  אתם בוחרים באיכות שתעשה הכל בשבילכם, שתיתן את הלב ותעבוד במקצועיות מידי יום בכדי שאתם תוכלו פשוט ליהנות מהדירה או העסק שלכם. המחירים שלנו הוגנים והתמורה שאנחנו מספקים משתלמת במיוחד.

1090 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת info@mor-clean.co.il
ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם הלב של הבניין נמצא בחדר המדרגות. ובינינו כל אחד מאתנו דואג ללב שלו בצורה הטובה ביותר בחיי היומיום. מחובתך בתור ועד הבית להעניק לבניין שלך את הטוב ביותר ולא פחות מזה. בכול בניין משותף קיים חדר מדרגות שזקוק לניקיון יסודי, מקצועי ומעמיק עם תכשירי ניקויי איכותיים ושירותים נלווים כמתבקש לעונות השנה ולצורכיהם של הדיירים. בשביל זה ריכזנו עבורך כמה כללים חשובים לבחירת חברת ניקיון חדרי מדרגות
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 4 חודשים
דלתות כניסה לבניין- ידענו שתבחר נכון תתארו לעצמכם את התחושה בחזרה מיום עבודה כשאתם מגיעים סוף סוף הביתה ונכנסים דרך דלתות הכניסה ללובי. התשישות מתפוגגת ומתחלפת לה באווירה נעימה, צבעים מרגיעים, מראות מזמינים,
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 4 חודשים
פוליש ווקס למה נועד?? מגיע הרגע שהריצוף פשוט נראה ישן, מלוכלך ושרוט, לא משנה כמה נשטוף אותו המצב לא ישתנה. במקום לרוץ לקנות ריצוף חדש, פוליש ווקס של Mor-cleanיציל לכם את המרצפות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 4 חודשים
ההבדל בין מנקה פרטית לחברת ניקיון ההמלצה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתשלח את אחד מעובדי הניקיון אותם היא מעסיקה לעומת שימוש בשירותים של חברהן קבלנית, אינה מקרית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 4 חודשים