לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דלתות כניסה לבניין- ידענו שתבחר נכון

פורסם בתאריך 16/11/2016      /      נכתב ע"י info@mor-clean.co.il

דלתות כניסה לבניין- ידענו שתבחר נכון

 

 

דלתות כניסה ללובי

תתארו לעצמכם את התחושה בחזרה מיום עבודה כשאתם מגיעים סוף סוף הביתה ונכנסים דרך דלתות הכניסה ללובי. התשישות מתפוגגת ומתחלפת לה באווירה נעימה, צבעים מרגיעים, מראות מזמינים, ומתחזקת בבת אחת תחושת הביטחון. אתם מדמיינים לגמרי, זאת עדיין לא תחילתה של חופשה. כנראה בסך הכול ידעתם לבחור נכון.

בניין קיים- זה הזמן לשינוי

לעיתים עדיף להחליף את דלת הכניסה מאשר לבצע בה תיקונים יקרים שעלולים במצטבר לגרוע מכספי קופת הבית המשותף. החלפת דלת כניסה בבניין קיים צריכה לעשות בשיתוף פעולה מלא של ועד הבית עם שאר דיירי הבניין. החלטת כזאת לא תעשה בין רגע, ומומלץ לבדוק מראש כמה אופציות שיכולות להתאים לבניין שלכם. יש לחשוב על סביבת המגורים בעת הבחירה.

בניין חדש בבנייה- היו שותפים

דלתות הכניסה הן חלק מהמפרט שמציע הקבלן, אך יחד עם זאת לפעמים אנו כדיירים רוצים מעט יותר מדלת כניסה בסיסית. אם בחרתם בדלת כניסה משוכללת יותר כדוגמת דלת כניסה מאובטחת, ניתן להוסיף תשלום אך עם זאת לחסוך עלויות רבות. בתיאום מראש עם הקבלן בעת תהליך הבנייה ניתן להשיג מחירים נוחים.

מחיר- הכול עניין של בדיקה

קיימות דלתות כניסה לבניין מסוגים שונים ובהתאם לזאת גם המחיר והאיכות. דלתות כניסה לבניין צריכות להיות מאובטחות וממוגנות כך שרק מי שהוא דייר הבניין יהיה נוכח באזור המגורים, וזה דורש התקנת מערכת אינטרקום משוכללת, שבאמצעותה רק מי שיש לו את קוד הכניסה יוכל להיכנס. טרם הזמנת בעל מקצוע חשוב לוודא שאתם עושים השוואת מחירים אך יחד עם זאת רוכשים את דלתות הכניסה לבניין מחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום.

אמינות- בשביל זה אנחנו פה

עדיין מתלבטים מה לעשות? זכרו כי לובי הוא הדבר הראשון שכל דייר ואורח רואה כל יום, ועבורנו הלקוח הוא הדבר הראשון שאנו רואים. בחרנו בקפידה עבורך בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים בלבד. לאחר כ-12 שנות ניסיון בתחום ואלפי דיירים מרוצים, אנחנו יכולים להבטיח שנדאג לתת לך את כל המידע הנחוץ, והצעת מחיר ללא כל התחייבות עבור השירות לו אתה זקוק.

1463 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת info@mor-clean.co.il
ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם הלב של הבניין נמצא בחדר המדרגות. ובינינו כל אחד מאתנו דואג ללב שלו בצורה הטובה ביותר בחיי היומיום. מחובתך בתור ועד הבית להעניק לבניין שלך את הטוב ביותר ולא פחות מזה. בכול בניין משותף קיים חדר מדרגות שזקוק לניקיון יסודי, מקצועי ומעמיק עם תכשירי ניקויי איכותיים ושירותים נלווים כמתבקש לעונות השנה ולצורכיהם של הדיירים. בשביל זה ריכזנו עבורך כמה כללים חשובים לבחירת חברת ניקיון חדרי מדרגות
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 6 חודשים
פוליש ווקס למה נועד?? מגיע הרגע שהריצוף פשוט נראה ישן, מלוכלך ושרוט, לא משנה כמה נשטוף אותו המצב לא ישתנה. במקום לרוץ לקנות ריצוף חדש, פוליש ווקס של Mor-cleanיציל לכם את המרצפות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 6 חודשים
ההבדל בין מנקה פרטית לחברת ניקיון ההמלצה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתשלח את אחד מעובדי הניקיון אותם היא מעסיקה לעומת שימוש בשירותים של חברהן קבלנית, אינה מקרית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 6 חודשים
אחזקת מבנים בחברת mor-clean אחזקת מבנים עושים רק עם חברה עם מוניטין ואחריות!
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 6 שנים 6 חודשים