לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם

פורסם בתאריך 16/11/2016      /      נכתב ע"י info@mor-clean.co.il

 

ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם

 

[ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם]

ריחות של חידושים- ניקיון חדרי מדרגות

הלב של הבניין נמצא בחדר המדרגות. ובינינו כל אחד מאתנו דואג ללב שלו בצורה הטובה ביותר בחיי היומיום. מחובתך בתור ועד הבית  להעניק לבניין שלך את הטוב ביותר ולא פחות מזה. בכול בניין משותף קיים חדר מדרגות שזקוק לניקיון יסודי, מקצועי ומעמיק עם תכשירי ניקויי איכותיים ושירותים נלווים כמתבקש לעונות השנה ולצורכיהם של הדיירים. בשביל זה ריכזנו עבורך כמה כללים חשובים לבחירת חברת ניקיון חדרי מדרגות:

חתימת חוזה עם חברת ניקיון חדרי מדרגות – תשאירו לנו את הבעיות

חתימת חוזה עם חברת ניקיון חדרי מדרגות מורידה ממך כוועד בית דאגות מיותרות: האם המנקה יגיע היום? מתי הוא יחליף לחומרי ניקוי בעלי ריח יותר טוב? מדוע הוא אינו מנקה כמסוכם? שוב פעם הרצפה רטובה ליד המעלית. חברות אלו מחזיקות סגל רחב של עובדים, ובמידה והעובד לא יכול להגיע, הוא מוחלף בעובד אחר שעודכן מראש על העדפות הבניין. לכל עובד יש את הבניינים הקבועים שאותם הוא מנקה.

 

 

אנחנו דואגים לתנאים סוציאליים

ניקיון חדרי מדרגות כרוך בתחומי אחריות רבים מלבד מציאת בעל מקצוע ותיאום ימי עבודה. ועד הבית יכול למסור את האחריות לאנשי מקצוע הטובים ביותר ללא שום חשש. חברת הניקיון עצמה דואגת לעובדיה לתנאים הסוציאליים ולביטוח הנחוץ, ועד הבית כבר לא מחויב לעקוב אחרי ההסדרים עם המנקים הפרטיים ולחשוש שמא שכח להסדירם. יש בכך יתרון גדול, אין צורך להוציא תלוש משכורת עבור עובד הניקיון מכיוון שהתשלום נעשה מול חברת הניקיון.

מכשור לניקיונות מיוחדים- קיימת אפשרות להתאמה אישית

מנקה פרטי עשוי לנקות בצורה מצוינת ולהיות אדיב כלפי כולם אך אין לו את האמצעים הרבים שיש לחברת ניקיון חדרי מדרגות. לאיכות הניקוי יש משמעות גדולה ולעיתים יש צורך ביותר מהעברת סמרטוט על הרצפה. בשביל זה ישנו ציוד מיוחד שמיועד לניקיונות לא קונבנציונאליים ומאפשר הגעה עד לחלקיק הקטן ביותר ולניחוחות נעימים לזמן ממושך יותר ברחבי חלל המדרגות. חברת ניקיון מקיימת קשר ישיר עם מדבירים מקצועיים במידת הצורך, לכן ועד הבית חוסך חיפוש של איש מקצוע נוסף.

 

 

1421 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת info@mor-clean.co.il
דלתות כניסה לבניין- ידענו שתבחר נכון תתארו לעצמכם את התחושה בחזרה מיום עבודה כשאתם מגיעים סוף סוף הביתה ונכנסים דרך דלתות הכניסה ללובי. התשישות מתפוגגת ומתחלפת לה באווירה נעימה, צבעים מרגיעים, מראות מזמינים,
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 2 שבועות
פוליש ווקס למה נועד?? מגיע הרגע שהריצוף פשוט נראה ישן, מלוכלך ושרוט, לא משנה כמה נשטוף אותו המצב לא ישתנה. במקום לרוץ לקנות ריצוף חדש, פוליש ווקס של Mor-cleanיציל לכם את המרצפות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 2 שבועות
ההבדל בין מנקה פרטית לחברת ניקיון ההמלצה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתשלח את אחד מעובדי הניקיון אותם היא מעסיקה לעומת שימוש בשירותים של חברהן קבלנית, אינה מקרית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 2 שבועות
אחזקת מבנים בחברת mor-clean אחזקת מבנים עושים רק עם חברה עם מוניטין ואחריות!
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 7 שנים 2 שבועות