לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפים לבניית אתר אינטרנט לעסקים

פורסם בתאריך 17/11/2016      /      נכתב ע"י duduseowho

בניית אתר אינטרנט לעסקים

גם אם כל מה שהעסק שלכם עושה הוא אפיית עוגות לאירועים מיוחדים פעם בחודש, אתר אינטרנט יכול לשנות את עולמכם. בניית אתר אינטרנט לעסקים בכל גודל, גם קטנים ביותר הכוללים עובד אחד בלבד ועד עסקים חובקי עולם המעסיקים עשרות אלפי אנשים מצריכה נסיון, מקצועיות ובעיקר סבלנות בטיפול בצרכים המיוחדים של כל לקוח.

בניית אתר אינטרנט לעסקים עם נקסט סייט

נקסט סייט מתמחה בשני העשורים האחרונים בבניית אתר אינטרנט לעסקים (ניתן לראות דוגמאות מתבניות באתר הזה) מגדול ועד קטן, כאשר אנו מקפידים על רמת מקצועיות שווה בכל פרוייקט שאנו לוקחים על עצמנו. אנו יודעים שבכל בניית אתר אינטרנט לעסקים אנו אחראים במידה מסויימת להצחלה או לכשלון של העסק בעתיד, ולאפשרות להחשף בפני לקוחות פוטנציאליים בארץ ובעולם. בכל פרוייקט אנו מקפידים להגשים את החזון של הלקוח, בצירוף הידע שצברנו לאחר ניסיון של שנים.

בניית אתר אינטרנט לעסקים - מה כדאי לכלול באתר לעסק?

כאשר בונים אתר אינטרנט לעסק חשוב לקחת בחשבון איזה מידע הלקוחות שלכם יחפשו עליכם באינטרנט. למשל אתר העוסק בתחום הביטוח, ימשוך לקוחות המחפשים מידע רלוונטי לגבי הכיסויים השונים שהחברה מציע בכל סוג ביטוח שהיא משווקת, וכמובן קצת מידע על מחירים של פוליסות.

ניתן לכלול מידע מזמין מבלי לתת את כל המידע, על מנת לעודד את הלקוחות ליצור קשר עם בית העסק כדי לקבל מידע נוסף. בניית אתר אינטרנט לעסקים הינה אמנות של ממש, וכדאי לדעת מראש מתי לא לתת את כל המידע על מנת שלקוחותיכם לא ירגישו כי אין צורך להתקשר עם בית העסק, וכמובן כדי לא לחשוף מידע למתחרים שלכם.

אילו תמונות כדאי לכלול באתר האינטרנט?

רבים טועים וחושבים שצריך להשתמש אך ורק בתמונות של בית העסק, או תמונות שצולמו על ידכם. בפועל ניתן להשתמש בתמונות שנקנו מבנק תמונות, שהן לרב איכותיות יותר מתמונות שצילמתם באמצעות מצלמה פשוטה או באמצעות הטלפון הסלולרי,  ומציגות את התחום שלכם באור המחמיא ביותר.

תמונות באיכות גבוהה יכולות במידה רבה להחליף כמות גדולה של טקסטים באתר האינטרנט לעסק, ולעתים לקוחות יפנו אליכם דווקא בגלל התמונה שראו באתר האינטרנט ולא בגלל הטקסט שכתבתם (נסו למשל לגלוש למספר אתרי אינטרנט של מסעדות גורמה ותבינו על מה מדובר…). תמונות מטושטשות או באיכות ירודה גורמות לעסק להראות לא מקצועי, ולכן עדיף להציג אותן בגודל קטן, או כחלק מגלריה בתור התמונות האחרונות, או לוותר עליהן לחלוטין ולהחליפן בתמונות איכותיות יותר.

בניית אתר אינטרנט לעסקים - איך עושים את זה?

אתר האינטרנט שלכם צריך להבהיר ללקוח בדיוק מה אתם משווקים, אם מדובר במוצרים, בשירותים שונים, או אפילו במאמרי דעה המכוונים ליצירת קשר עם ארגון זה או אחר. אתר אינטרנט מקצועי יכלול מידע מפורט על התחום שלכם, ואפילו יוסיף מעט מידע כללי שיכול לתת ערך מוסף לגולש. חשוב לתת לגולש שלכם אפשרות ליצור קשר עם העסק גם מחוץ לשעות הפעילות שלו, באמצעות צ'ט אוטומטי(קישור להורדת צ'אט מומלץ כאן) באתר או טופס יצירת קשר, בו הגולש יכול להזין פרטים ותוכלו לשוב אליו מאוחר יותר בשעות העבודה.

בניית אתר אינטרנט לעסקים - תנו לנו לעזור לכם

חברת נקסט סייט תשמח לשבת אתכם ולאפיין יחד את הצרכים המיוחדים של העסק מאתר האינטרנט, ולשלב שנים רבות של מקצועיות עם יצירתיות ומקוריות, על מנת שאתר האינטרנט שלכם יבלוט ברשת מול אתרי המתחרים ויאפשר לכם להפוך את התמונות והמילים שבו ליצירת אמנות של ממש, שבסופו של יום  תביא את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם אל העסק.

2274 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת duduseowho